BARMAN.CO.IL

1SAGI

New member
BARMAN.CO.IL

נפתח פורטל אלכוהול חדש....וכולו בעברית באתר ניתן למצוא מאות קישורים לאתרי אלכוהול בארץ ובעולם הסברים על משקאות, ההיסטוריה שלהם ודרכי ייצורם

מאות???

תראה חביבי, אמנם יוזמה מבורכת ואני מאחל לכם מכל הלב שתצליחו, אבל בעידן זה של מפולות התוכן באינטרנט אתם לא יכולים לבוא ולייצר את האתר החובבני הזה ולהתיימר להיות אתר האלכוהול הישראלי. אתם לא. לצערי האתר ברובו תחת בנייה ואני מאוד מתאפק לא לומר מה דעתי על החלק שכבר בנוי... יאללה, שיהיה בהצלחה!!! זיו

1SAGI

New member
מפולות באינטרנט

תודה רבה על הביקרת התומכת מפולות התוכן באינטרנט לא כל כך מענינות אותנו, ולא נראה לי שזו סיבה לא להקים אתר כזה. הסיבה שישנה הודעה על כך שהאתר בבניה , והסיבה שלא כל המחלקות עובדות, היא כדי שנוכל לקבל הערות(בבקשה שיהיו קצת יותר פרודוקטיויות). והרעיון לפתוח אתר שכזה הועלה מכיוון שלא קיים כזה אתר בעברית (בגלל זה הוא גם הישראלי) וכן, תתפלא לדעת אבל יש מאות לינקים. לגבי ההתאפקות....אז אל תתאפק (זה לא טוב לשמור בבטן) ואנחנו באמת מעונינים בכל ביקורת שהיא (העיקר שיהיה מה לעשות איתה) אז ביי והמשך ניהול פורום מהנה

שגיא, אתה כמו שמעון פרס

האיש הנכון, בזמן הלא נכון, או משהו כזה. ורון נהנה לבקר זה מלשון ביקורת ולא ביקור. (אל תתלהבו, לא חזרתי) הקמת האתר היא דבר מבורך. אבל אתה לא יכול לבקש מאנשים אינטיליגנטיים ומעלה (כלומר מכולנו) שנעביר ביקורת בונה על האתר שלכם, כאשר שום דבר לא עובד שם. ואני לא מתכוון שתגיד לי שחצי עובד, או שלושת רבעי עובד. מבחינתנו, אם שניים-שלושה לינקים מעלים ציור נחמד של איש בעבודה, זה נקרא שהאתר לא עובד. נקודה. מה שאתה מבקש למעשה, בשלב שהאתר נמצא בו כרגע, זה שנגיד לך מה היינו רוצים שיהיה בו, מה חסר לנו, וכד`. אבל בשביל זה אתה לא צריך לשלוח אותנו להתברבר באתר לא גמור. בשביל זה עושים סקר, או שאלון, או מטרידים חברים. מה שאנחנו מוכנים לעשות (לפחות אני) זה כשהאתר יהיה גמור, זה לבדוק אותו, ולחוות עליו דעה. ואם הייתה פה היסטוריה, היית רואה שאני אישית העברתי פה ה-מ-ו-ן ביקורת על האתר, חלק טופל וחלק לא. בשביל זה שמים תמיד כפתור של ``כתוב לנו``. אני בד``כ משתמש בו. אבל אני לא מתכוון לכתוב לך שחצי מהלינקים לא בסדר, וחסר מסכים, וטבלת הגלילה של החיפוש לא בסדר, וכן הלאה ... זה פשוט עלבון לאינטיליגנציה לבקש ממני להתחיל ברשימת תקלות כה ארוכה. ויותר מזה, העובדה שאתם מציינים שהאתר בבניה מהווה אליבי טוב לכל תלונה. כי ככלות הכל, מה אני אגיד לך, שהאתר לא מושלם, אתה הרי יודע את זה. כשתגיד שהוא מושלם, אז יהיה טעם להעיר לך. אז באמת, בהצלחה, ותודיע לנו אחרי שסיימתם.

אתר תחת בנייה, אעלק.

אתר בתחת. ובכלל רציתי לבדוק שם אם זה דקירי או דייקירי. אבל אתמול הכינו לי קוקטייל טעים על בסיס של סאותרן קומפורת והתחיל ויכוח אם זה ויסקי אמיתי או לא. מה אומרים המומחים.

mingusit

New member
הנה דוגמה מצויינת

לפני כחצי שנה עסקנו בנושא הכאוב הזה בדיוק... (-: (הגענו למסקנה שזה לא... ואם היתה לנו היסטוריה...)

למעלה