Better Alone נמצא ב- Fresh 2005.

רוני1002

New member
Better Alone נמצא ב- Fresh 2005.

היום נכנסתי לחנות דיסקים. פתאום אני קולטת את דיסק אוסף להיטים הידוע בשם Fresh ואיזה שיר אני רואה נמצא בו
לא אחר מאשר Better Alone. סתם, רציתי ליידע אותכם. ועוד משהו: אני חושבת שמלאני צריכה לתבוע את ויסוצקי על הפרת זכויות. שמעתם על הRed Tea? מה זה צריך להיות! הייתכן שחברה מכובדת כמו ויסוצקי גונבים שמות ממלאני? חחחח

RedRecords

New member
אה, ידעתי את זה.

הוא נמצא בסוף הדיסק. לא רע... ומה זה Red Tea?

רוני1002

New member
האמת שגם אני ידעתי.

סתם אני מתלהבת... חחח Red Tea זה תה טבעי של ויסוצקי. נראה לי שהכוונה לתה טבעי אם הבנתי נכון מהפרסומת על תחנת האוטובוס.

mbsgf

New member
רשימת שירים

1. James Blunt - You're Beautiful 2. Backstreet Boys- Incomplete 3. Daniel Powter - Bad Day 4. Kelly Osbourne - One Word 5. Kelly Clarkson - Since U Been 6. Musikk - Summer Lovin 7. Max Graham vs Yes - Owner Of A 8. Afro Dite - Turn It Up 9. Arash Feat. Rebecca - Temptati 10. Global DJ - What A Feeling 11. Crazy Frog - Axel F 12. Diamond - Reason 13. Carolina Marquez - The Killer’ 14. Hard Fi - Harder To Beat 15. Avril Lavigne - Fall To Pieces 16. Loco Loco - Mosquito 17. Melanie C - Better Alone 18. Jet - Look What You've Done 19. Damien Rice - The Blower's Dau

RedRecords

New member
אני חושב שזה האוסף היחיד בישראל

שבו היא הופיעה השנה. פשוט שערוריה. לפחות היא נמצאת באוסף הזה. זה יגרום לאנשים לשים לב אליה. אם הם יאהבו את השיר אז מן הסתם הם יתעניינו גם באלבום.

רוני1002

New member
זה טוב כי זה שיר לא מוכר של מלאני.

הרבה אנשים לא מכירים את השיר הזה וזה אחד מהשירים היותר טובים שלה אז זה באמת יכול לגרום להרבה אנשים שקונים את האוסף להתחבר אליה. כן, לדעתי זה האוסף היחיד שהיא מופיעה בו השנה.

RedRecords

New member
Better Alone זה שיר כזה מושלם.

אני מכיר כמה אנשים שבעקבות Better Alone קנו את האלבום. זה מראה כמה שהשיר הזה יפה ומיוחד.

רוני1002

New member
וואלה, טוב לדעת.

איך זה שבאתר הרשמי שלה אין את הקליפ החדש ל- Better Alone
נכנסתי לשם ממש לא מזמן ואני רואה שיש שם את הקליפ הישן לשיר. הם כנראה עוד לא עידכנו אותו.

RedRecords

New member
הקליפ יצא רק ביום חמישי בצהריים.

גם כשיצא הקליפ ל-First Day Of My Life עבר זמן עד שהוא הופיע באתר. אני משער שזה עניין של כמה ימים עד שגם Better Alone החדש יצטרף.

למעלה