Beyond the Unknown ???

• פותח הנושא SiC
  • פורסם בתאריך

SiC

New member
Beyond the Unknown ???

מה זה? בחיים שלי לא שמעתי על אלבום כזה של אינקובוס. לפי בדיקה באתר הרשמי ובאתר המעריצים הכי גדול שלהם (incubusonline.com) לא קיים אלבום כזה. בדקתי גם באמזון והתאריך של Beyond the Unknown הוא משנת 96'... כש science (האלבום הראשון) יצא ב 97 וקדם לו fungus amongus ב95 (אלבום עצמאי)... ככה שלא הגיוני שהיה להם עוד אלבום באמצע... מה שנראה לי זה ש Beyond the Unknown שייך ללהקה נוספת שקוראים לה incubus. מדובר בלהקת דת' מטאל שהוקמה אחרי אינקובוס המקורית, אבל לפני שהם התפרסמו ואחר כך הם שינו את השם... אם למישהו יש מידע יסתור את מה שאמרתי אני אשמח לשמוע :)

AeroFan

New member
גם אני לא הבנתי....

הם מעולם לא הוציאו משהו כזה, באתר הרישמי גם לא רשום שום דבר בנוגע לזה... מוזר

ממ..../images/Emo223.gif

האמת היא שעדיין לא יצא לי לשמוע את האלבום הזה אבל ראיתי אותו באתר אחד של ליריקס אז שמתי. לאחר חיפוש קצר ראיתי שרשום על איזו להקת דת' מטאל עם האלבום הזה ושהאלבום שלה יצא בשנת 2000 לעומת זאת רשום שיש אלבום של אינקובוס שיצא ב1991 ולפי מה שאני הבנתי זה סוג של דמו שהם כנראה הוציאו ממש בהתחלה זה אצלי בהורדה ואני אבדוק אם אלו באמת הם או לא בינתיים אם מעניין אתכם: דת' מטאל - http://www.amazon.com/Beyond-Incubus-Death-Metal/dp/B00004TDDR/sr=1-4/qid=1170952817/ref=sr_1_4/105-4921110-9499612?ie=UTF8&s=music#moreAboutThisProduct השני - http://www.amazon.com/Beyond-Incubus/dp/B000008GTI/sr=1-1/qid=1170952817/ref=sr_1_1/105-4921110-9499612?ie=UTF8&s=music

טוב שכחו ממה שרשמתי../images/Emo223.gif

Mistaken Identity: Songs NOT played by (our) Incubus Spyglass - Real song: Mia - Chevelle Pointless - ? Turning Japanese - Actually by: The Vapors, Covered by No Use For A Name Naked - Real song: Naked in Front of the Computer - Faith No More Tribute (live) - Actually by: 311 Falling Behind - The Livid Albums: 'Beyond the Unknown', 'Death is Just the Begining', 'Serpent Temptation', 'Best of House Music, Vol. 4: Future House', 'Release The Tension' - Actually by: Incubus Succubus​
אבל גיליתי עוד שני דמואים: Closet Cultivation וIncubus והם כן שלהם

למעלה