check it out

ofergpr

New member
תשובה כזו מראה על בורות

אולי תראה את הסרטים של טים סילס ורנדי גייג' או את ספרו של רוברט קיוסאקי. גם כתבה מהעיתון TheMarker אומרת זאת פרמידה היא מחוץ לחוק. השיווק הרב שכבתי התחיל ב- 1942 ע"י השיווק הרב שכבתי מאד הצליח העסקים פרחו וכמו הכל עסק כשהוא טוב מתלבשים עליו גורמים שליליים, קמו פרמידות הכסף שכמעט גרמו לפשיטת רגל של ארצות לעולם השלישי. ב- 1974 ממשלת ארה"ב עצרה את השיווק הרב שכבתי, אסור היה לצרף אנשים חדשים למערכת. לאחר 5 שנים של משפטים בשנת 1979 הממשל הפדרלי האמריקאי מכיר בשיווק הרב שכבתי כעסק חוקי, הוא לא פירמידה והוא מהווה הזדמנות אמיתית לאנשים. חייבים להיות בו שני דברים א. יש מוצר או שרות שעובר ללקוח ב. אין חשיבות מתי הצטרפתם אתם קובעים כמה כסף תרוויחו בלי קשר לאדם להביא אותכם. בשנה זו בארצות הברית הצטרפו כ 10 מיליון איש לשיווק הרב שכבתי. ב 1990 במשבר הכלכלי בארצות הברית המפעלים לא שלחו נציגים לאוניברסיטאות לחפש עובדים חדשים, והרבה מהסטודנטים נשארו חסרי עבודה. שלב נוסף בהתפתחות השיווק הרב שכבתי היה כאשר האוניברסיטאות התחילו לבדוק את התעשייה הזו והתחילו ללמד את הנושא כחלק מתכנית הלימודים. כיום השיווק הרב שכבתי תופס תאוצה ואנשים בודקים אותו בצורה חיובית עקב זה שהטכנולוגיה מאוד מתפתחת וגורמת לכך שדרושים פחות עובדים, אנו רואים אנשים בני 45 50 55 שיצאו ממעגל העבודה ולא מוצאים תעסוקה. השיווק הרב שכבתי נותן להם לבנות עתיד חדש עבורם. השיווק הרב שיכסתי נלמד באונבירסיטאות הטובות ביותר בעולם ישנם גם אונברסיטאות בארץ שמלמדות את זה כמו זו הבבסדלים בין פרמידה לשיווק הרב שכבתי -הגל החמישי בפרמידה ,ראש הפרמידה מרוויח הכי הרבה אין מוצר עלויות הכניסה גובהות. בשיווק הרב שיכבתי-הגל החמישי סכמו הכניסה הם קטנים(בחברה שאני הב זה עולה לי כמו מגש פיצה פעם בחודש) והכסף לא הולך סתם(כמו בפרמידה) אלה אני מקבל בתמורה מוצר מסוים ודבר נוסף הוא שחייב להיות מצב שאם משה צירף אותי אני יכול להרוויח יותר ממנו(אני עכשיו מרוויח יותר ממי שצירף אותי).

enwhysea

New member
אתה טיפש

בכל פורום הוא כותב את ההודעה הראשונית ואתה מגיב, מתעניין או נותן גב.. לפי הצורך. כל כך קשה לגייס אנשים לפרמידה שאתה עוד צריך להגיב להודעות של עצמך? See Yaaaaaaa

nimrodbejor

New member
כל הכבוד על ההתעמקות../images/Emo45.gif

כמובן שיש תקצירים באתר אבל הרי לא תיגש לשם אז הנה לך חלקם. בברכה. פקח את עיניך לשיווק רישתי בישראל אני מניח שאת/ה עסוק, כך שאשתדל להיות קצר ותמציתי. המטרה של המסר הקצר הזה, היא להציג בפניך דרך, אשר עשויה לשנות באופן דרמטי את הדרך בה אתה מרוויח ומתפקד באופן יום-יומי. הזמנתי אותך לאזור זה של האתר על מנת לדבר עמך על שלושה נושאים: הזדמנות עסקית - דרך בה תוכל להגדיל את הכנסתך, גם כהכנסה שניה התזמון הכלכלי והתזמון האישי שלך - להשקיע 100% בענף שהוא 100% מִינוף פיננסי -הדרך בה בעלי ההון עושים כסף - לקבל כסף פעם אחר פעם עבור דבר שעשית פעם אחת כל שאבקש ממך בדקות הקרובות הוא לשמור על ראש פתוח, לנקות מסך ולמחוק לרגע את כל אשר אתה יודע או שמעת על תחום השיווק הרשתי ולשמוע את הדברים על פי מתכונתם הנכונה מפי אלו אשר מצליחים בתחום זה ועושים זאת נכון. פקח את עיניך לשיווק רישתי בישראל מה שאנסה לעשות בדקות הקרובות הוא לפקוח את עיניך לתחום השווק הרשתי בישראל. האם תהית פעם מדוע ישנם כאלה המרוויחים 80,000 ₪ בשנה וכאלה שמרוויחים מיליון ₪ בשנה? האם זה באמת רק עניין של מזל ? מה בדיוק העשירים יודעים שהעניים אינם יודעים? התשובה הפשוטה לכך היא: מינוף. כולנו חונכנו כך שאם נרכוש ידע לימודי מסוים, נוכל ללכת עמו לשוק הפתוח ואם תהיה דרישה לידע שלנו, נוכל להחליף את הזמן והידע שלנו תמורת כסף. הבעיה עם הרעיון הזה היא שאם לא ניתן זמן תמורת כסף, לא נקבל תמורה. גם רופא, עו"ד וטייס מתוגמלים רק עבור שעות העבודה שלהם. העשירים מרוויחים פי 14 מהעניים אנשים בעלי אמצעים כלכליים עובדים שונה הם משקיעים את כספם באופן כזה שהכסף יעבוד עבורם ומשכפלים אותו בטור גיאומטרי עולה. זהו דבר שכולם היו רוצים אך מעטים יכולים לאפשר זאת לעצמם. דרך שניה היא לשכור עובדים, ככל שיש לך יותר עובדים כך המינוף שלך גבוה יותר, אך כבר ראינו לאן המציאות הזאת מובילה. דרך נוספת היא, אם יש לכם את הכסף הדרוש, תשקיעו במניות, בזכיונות או כל דבר אחר שתקבלו עבורו תמלוגים, גם כשאתם ישנים. האם זה אומר שמי שאין לו אמצעים לא יכול להגיע למינוף כלכלי? "... אנשים רבים טרם תפסו את שיטת השיווק המהפכנית:" לקבל כסף פעם אחר פעם עבור דבר שעשית פעם אחת, זאת המשמעות של הצלחה כלכלית (כך עובדות הרשתות בעולם) ,הפוך להצלחה כלכלית- גם כשאתה ישן. שווק רשתי שנעשה נכון מאפשר לך את זה. אך מהו הדבר לו הנך זקוק בכדי להצליח? איך זה עובד? אנשים נוטים להשוות שווק רשתי עם שווק ישיר. אנו לא עוסקים בשווק הישיר שאתה מכיר. אם זו הייתה הזדמנות של שווק ישיר, אזיי הייתי בעל אחת משתי המטרות: או למכור לך את המוצרים או לגרום לך להיות איש מכירות שימכור את המוצרים לאחרים בתקווה שארוויח מכך כסף. זה לא המקרה כאן. אני לא יכול לקנות ולמכור מספיק פעמים בכדי להגיע למטרות הכלכליות הגבוהות שלי. בשיווק רישתי, אנו לא מוכרים מוצרים, אלה בונים רשת שיווק רשת של צרכנים אשר גדלה כתוצאה משכפול הפעולות אותן אנו מלמדים אחרים לעשות. [למאמר מורכב על השיטה לחץ כאן] מטרתנו כפי שהגדרתי, היא ליצור רשת בעלת פוטנציאל התרחבות אינסופי של צרכנים נאמנים שאינם דורשים כל גירוי חיצוני להמשך שימוש במוצרים. אנו לא מחזיקים מלאי, לא מוכרים ולא משקיעים כספים גדולים על מנת לבנות עסק. שיטת תגמול משתלמת - תרוויח כסף כבר בחודש הראשון פשוט ע"י ניסוי המוצרים ושיתופם עם אחרים. תוכל לשכפל שיטה זאת ולקבל הכנסה פסיבית - שיורית גדלה והולכת ואף לעשות זאת במשרה חלקית בלבד. תוכל בעזרת התוכנית העסקית של החברה לנצל את מלוא הזמן היקר שלך ולפעול בתוכנית ארוכת הטווח בין אם הנך מעוניין להשיג בעזרתה תוכנית פרישה מוקדמת עבורך, משכורת בת חמש-שש ספרות, ביטחון כלכלי או משכורת שניה במקביל לעבודתך הנוכחית. התזמון הכלכלי -התזמון האישי: עובדות! האקלים הכלכלי שנוצר פותח בפנינו היום את חלון ההזדמנויות הגדול ביותר. אנו נמצאים עתה בעיצומה של מהפכה עולמית בעולם העסקי בכלל ובעשיית השווק הרשתי בפרט. "אבא עשיר, אבא עני..." רוברט ט' קיוסאקי, מחבר רב המכר: "אבא עשיר, אבא עני" ו"לפרוש צעיר-לפרוש עשיר" הוציא ספר שלישי הנקרא: "בית ספר לעסקים - שיווק רב שכבתי (MLM)- כל אחד יכול להתעשר ובגדול". קיוסאקי, מולטי מיליונר, עוסק בהשקעות, בעל נכסים , מורה ומרצה, פרש בגיל 47 לאחר שהיה שותף ומייסד של חברת Chashflow Technologies, מסביר כי הקמת עסק של שיווק רב-שכבתי: היא דרך מהפכנית להתעשרות. מאפשרת לכל אחד להתעשר ובגדול. פתוחה בפני כל אדם בעל דחף, נחישות וכושר התמדה. מתוך "הגל הרביעי מאת ריצ'רד פו" הוצאת איגוד לשכות המסחר בישראל [לינק לחברה] "....ההזדמנות מעולם לא הייתה גדולה יותר מי שיחליט היום לעבור לשיווק מרושת יהנה מיתרון מיוחד: הוא ייכנס לענף בדיוק ברגע שבו הוא נכנס לשלב התפתחות חדש, רב עצמה... חברות מכובדות כמו סיטי גרופ MCI ו IBM מוכרות את שירותיהן מתוך אמון באמצעות מערכי מכירות רב שכבתיים. אסטרטגיה עסקית חזקה זו נעשתה לעמוד השדרה של כלכלת המאה ה 21." "מנהלי עסקים רבים התייחסו פעם לשיווק המרושת כמו אל איזו מזימה אפלה להתעשר במהירות הדומה למכתבי השרשרת או לתוכניות הפרמידה, אבל הימים ההם חלפו עברו. חברות הכלולות ברשימת ה 500 של פורצ'ן נוהרות כיום לעסקי מכירות ברשתות שר"ש והאנליסטים של וול סטריט מהללים ומשבחים את שיטות המכירה הרב שכבתיות."

enwhysea

New member
איזה השקעה בתשובה שלך ../images/Emo135.gif

Since this forum is for Americans, let's contiue this in English? Otherwise it would be off-topic and we'd have to erase it... "כמובן שיש תקצירים באתר אבל הרי לא תיגש לשם אז הנה לך חלקם" Great marketing technique, flattering in the topic, then making negative assumptions in the first line of your sales pitch (I did download your ppt from the site, looks pretty much like every MLM presentation I’ve ever seen) "אני מניח שאת/ה עסוק, כך שאשתדל להיות קצר ותמציתי. המטרה של המסר הקצר הזה" If I was busy I wouldn't take the time to read and reply to THE LONGEST SHORT MESSAGE EVER WRITTEN ON TAPUZ האם תהית פעם מדוע ישנם כאלה המרוויחים 80,000 ₪ בשנה וכאלה שמרוויחים מיליון ₪ בשנה? Not really, it's pretty obvious that if you work hard you will make money. Most people are simply not interested in giving up their lives to hard work and prefer to dream about quick rich schemes, you will find that every self made millionaire in the world has strict working ethics and cultivates his time management and decision making habits העשירים מרוויחים פי 14 מהעניים I can't even ask you to base that statistic as it means nothing, it's like saying that people who eat allot eat 14 times more than people who eat less. Please define "rich" and "poor" so we can have a better understanding אנו לא עוסקים בשווק הישיר שאתה מכיר You know what happens when you assume? You make an Ass out of U and ME בשיווק רישתי, אנו לא מוכרים מוצרים, אלה בונים רשת שיווק רשת של צרכנים היא ליצור רשת בעלת פוטנציאל התרחבות אינסופי So basically we create a network of sales people who endless enlist more sales people... what happens when there are no people left and nobody wants to actually buy the product? רוברט ט' קיוסאקי, מחבר רב המכר: "אבא עשיר, אבא עני" ו"לפרוש צעיר-לפרוש עשיר" הוציא ספר שלישי הנקרא: קיוסאקי, מולטי מיליונר, עוסק בהשקעות, בעל נכסים , מורה ומרצה For more information on Robert T. Kiyosaki's real financial history and net work Click Here ההזדמנות מעולם לא הייתה גדולה יותר To quote a random 14 year old girl on ICQ: OMG OMG!!!!1 אסטרטגיה עסקית חזקה זו נעשתה לעמוד השדרה של כלכלת המאה ה 21 MLM sells less than 1% of US goods yearly, (Dare me to proove it) "מנהלי עסקים רבים התייחסו פעם לשיווק המרושת כמו אל איזו מזימה אפלה להתעשר במהירות הדומה למכתבי השרשרת או לתוכניות הפרמידה, אבל הימים ההם חלפו עברו. חברות הכלולות ברשימת ה 500 של פורצ'ן נוהרות כיום לעסקי מכירות ברשתות שר"ש והאנליסטים של וול סטריט מהללים ומשבחים את שיטות המכירה הרב שכבתיות." Ok, one simple question then. When you go to google and you type MLM, why are the first 10 sites listed ANTI MLM sites, warning about fraud, lies and misleading business practices And you know what sucks most my friend... that tapuz's horrible interface will mess up all the English in this reply. p.s.- You might want to try to talk to Shiran21NY she is looking for a rich American husband I think. (This message brought to you by the letter B and the suffix ordem, remember kids, insomnia isn't fun if you actually WANT to sleep)

imjeane

New member
../images/Emo6.gifאתה ענק!!!

אין עליך, שיחקת אותה בטרוף!

nimrodbejor

New member
My daer friend../images/Emo51.gif

אני מודה לך על ההקקעה הרבה באיסוף החומר ואני מתנצל למראש כי איני עונה לך באנגלית, פשוט בשל חוסר זמן שהרי אנגלית אינה שפת האם שלי, כתבת יפה ואני מכבד את דבריך ובכל זאת קיוסאקי כתב חומר אשר מדבר לאנשים רבים, אני מניח שאתה ואני חושבים שונה ואני מברך אותך להצלחה בדרכך. כפי שמצוין באתר כל אחד ייטיב לעשות אם יבחר בדרכו, אני חושב שיש כאן משהו שאולי כדאי להסתכל עליו, בעיני הוא מצא חן, לטעון שזו גניבה ורשעות זוהי הליכה רחוקה מדי לטעמי, מה גם שלו מתייחסת לעיקרי הדברים. שבוע מבורך ותודה.

nimrodbejor

New member
הכנתי בשבילך חומר מעניין

מצורף קובץ במיוחד בשבילך, אבל אם תרצה ללמוד יותר אז בבקשה חומר חעיונך www.yziv.com האתר יבהיר לך מעט איפה אתה נמצא. ובקשה אל תעלב

enwhysea

New member
חומר מעניין?

נשמע לי עסק מסוכן, אני לא נעלב, אני יודע בדיוק איפה אני נמצא. פורום הכריות ועזרה באנגלית

למעלה