Corpse Bride VS. Nightmare Before Christmas

S H I F T Y

New member
Corpse Bride VS. Nightmare Before Christmas

כי כבר הרבה זמן אני מנסה להבין. למה כולם מעדפים את נייטמר? אז נכון, ג'ק הוא מגניב, האנימציה מרשימה, אבל קורפס ברייד לא נופל ממנו. ובקורפס ברייד יש עלילה! יש סיפור, והאמת היא שבעיניי גם הפסקול יותר טוב
והאנימציה טובה לא פחות. האמת היא שבקטע הזה הם בעצם די דומים.. אז מה אתם אומרים? מה העדפה שלכם בין שני הסרטים? והכי חשוב - למה?

adi dion

New member
ראיתי רק את חתונת רפאים...

אז לא יכולה לענות
*תזכורת לעצמי- להשיג גם את הסרט הזה. וזה יקרה עוד היום!! :)*

tali44

New member
האמת שמעולם לא התעמקתי בזה ../images/Emo12.gif,

אבל יותר אהבתי את "הסיוט שלפני חג מולד". אני מאד אוהבת את חתונת הרפאים, העלילה מדליקה, האנימציה טובה, הפסקול גם כן, המדובבים מעלפים (
)... אבל הסיוט זה יותר קלאסיקה, העלילה יותר שובבה מחתונת הרפאים שזה יותר קודר (נכון שבעולם המתים הכל צבעוני ושמח אבל בכ"ז, הסיוט הוא סרט יותר שובב
), והקונספט ממש מדליק, זה מאוד מקורי לחשוב שהחגים מתחלפים במהותם, ובמתנות חג המולד מסתתרות מפלצות.
וגם ג'ק יותר חמוד מוויקטור. ככה ש... הסיוט לבינתיים.

adi dion

New member
יו טלי איזו בוגדת!

תפסיקי להצביע לזה אם את ממש אוהבת את חתונת רפאים!!!
סורי הייתי חייבת
הכל מאהבה כן?

S H I F T Y

New member
כן אה? אני בעד לחסום אותה מהפורום ../images/Emo3.gif

סתם סתם. הכל באמת מאהבה

JackBaltar

New member
אני אגיד לך מה

הסיוט הוא בין המפגשים הראשונים של אנשים בני 20-30 עם טים כך שתמיד תהיה להם פינה חמה בלב לסרט הזה וגם מכיוון שיש לו מוטיבים של סרט קאלט,ולא משנה עד כמה חתונת רפאים טוב (ואני ממש אוהב את חתונת רפאים), לצערי אין לו את אותם מרכיבים שהופכים אותו לסרט קאלט קלאסי. נכון, בחתונת רפאים יש יותר עלילה ותוכן אבל בסיוט יש יותר לב ונשמה וזה כמו המאבק בין הלב והראש - בסוף, הלב תמיד לוקח

S H I F T Y

New member
חשבתי שזה יהיה חלק מהענין

ז"א שהסיוט יצא קודם והפך לסוג של של קלאסיקה. ואז כשיצא חתונת הרפאים, האנימציה כבר לא הייתה כזו מיוחדת. אבל! אני ראיתי קודם את חתונת הרפאים ורק אח"כ עם הרבה הרבה ציפיות הלכתי לראות את הסיוט. טם-טם-טם-טם-!
אז אולי דווקא בגלל זה אני פחות התלהבתי מהסרט. אבל מגניב, אהבתי את הטענה שלך. יש אישור

JackBaltar

New member
את פשוט עשית את הדרך ההפוכה ../images/Emo3.gif

וזה לא אומר שהיא פחות טובה, להפך, זה נותן לך מבט שונה לגמרי על סרטי טים משאר האנשים כי בכל סרט שרואים ההבנה של מי הוא כבמאי ויוצר משתנה , כמו שסגנונו משתנה עם הזמן, וטוב שכך.

theEscapist

New member
בעיני, בכל זאת נייטמר יותר טוב

פשוט בגלל שאני נורא אוהבת את ג'ק, ואפילו די מתחברת לדמות שלו. מבחינת אנימציה וכאלה אין לי העדפה, וגם מבחינת עלילה אין לי העדפה, אני סתם אוהבת את ג'ק ובמיוחד את השיר שלו

S H I F T Y

New member
איזה שיר? Jack's Lament את מתכוונת?

אני נורא אוהבת את הפתיח, This is halloween
גם בגירסת מרילין מנסון

Oyster Girl

New member
Jack's Lament ../images/Emo99.gif ../images/Emo54.gif

זה אחד השירים הכי טובים בסרט אם לא הכי טוב. באמת....שיר מושלם

Oyster Girl

New member
בעיניי זה ברור ../images/Emo54.gif

אין אפילו שמץ של התלבטות. הסיוט הוא אחד הסרטים שהכי משקפים את טים, את מי שהוא ואת איך שהוא מרגיש בעולם הזה. האנימציה מעולה, הדמויות מקוריות ויפהפיות והפסקול מושלם... בחתונת הרפאים האנימציה הרבה יותר מפותחת ומרשימה אבל אין בה מנה גדולה של ברטון כמו בסיוט... ומיכל אוהבת ברטון והמון ממנו

למעלה