datebk או agendus?

האם ניתן למחוק את היומן המקורי וכו'

עכשיו שאני משתמשת עם ה-agendus במקום כל התוכנות שבאו עם הפאלם, האם ניתן למחוק את התוכנות שהוחלפו, ביניהן: הוצאות (שבחיים לא השתמשתי בו), משימות, מזכרים כתובות ופתקים?

AYELET1

New member
הם צרובים על הרום.

ישנן תוכנות בעזרתן ניתן למחוק. אבל אם מערכת ההפעלה היא OS5 אל תתחיל עם התוכנות הללו. עדיף לא לגעת. אם מערכת ההפעלה OS4 ומטה, אז השתמשי ב-FLASH PRO

lirazoo

New member
תראו מה קורה פה

אנשים מתדיינים על איזה תזכורות , איזו תוכנה ליומן לשים בפאלם שלהם. יש גם פאלם והדבר האחרון שאני עושה איתו זה תזכורות. (SONY UX50 ) יש לי גם פוקט ואיתו אני רואה סרטים ושירים ושומע STREAMING מהאינטרנט (יש לי 5 גיגה לאחסון) למה אין דיונים על זה פה ? כי (וזו המסקנה שלי) הפאלם הוא לא למולטימדיה וליישומים כבדים ועשירים) סתם הגיג שהעלית על הWEB

AYELET1

New member
כמה דיונים אתה רואה בפ...

בפורום פוקט על סטרימינג ?
(אלא אם כן זה נוגע בהתנצחות של מי יש גדול יותר - פאלם או פוקט...)

AYELET1

New member
אתה אטינך קונה PDA

בשביל מולטימדיה אלא קודם כל בשביל דברים בסיסיים יותר , כךך נדמה לי

lirazoo

New member
תתפלאי אבל

אני הגעתי ל- PDA לאחר מסקנה שזה מתאים לי יותר ממחשב נייד מכל הבחינות ובעיקר שהכל נכנס בכף היד

AYELET1

New member
אבל לטעמי לפחות...

גם על מחשב נייד ישנם עיסוקים מעניינים יותר ממולטימדיה דווקא
(סרטים זה על כורסה , והטוב ביותר על כסא נדנדה, מול מסך שהוא מינימום 25 אינטש. רצוי יותר...)

לקנות פוקט כדי לראות סרטים (גם 5GB)

זה כמו לקנות אופנוע ולהפוך אותו למונית. (אלא אם כן יש מישהי נורא חמודה שיושבת מאחורה ואתה מכיר את "נסיעת הברקסים" או איך שקוראים לזה בעגה המקצועית)

AYELET1

New member
מה שאותי די משעשע, זו העובדה

שאנשים משקיעים הון בקניית מערכות קולנוע, מסכי 43 ו-61 אינטש, ומצד שני רושמים הררי מילים על איך ניתן לצפות בסרטים במסך 4 (או משהו כזה) אינטש

lirazoo

New member
פיספסתם את הנקודה

הנקודה היא שהפוקט הרבה יותר עשיר ביכולות מאשר הפאלם.... שימו לב באיזה נושאים ממשיכים לדבר פה ....

באיזה יכולות הוא יותר עשיר../images/Emo35.gif

אנא פרט למה כוונתך, חבל סתם לזרוק הצהרה בלי לפרט.

אני לא יכולה יותר ../images/Emo46.gif

איך מקבלים email-ים מ-yahoo דרך versamail??? כבר כל הבוקר אני מנסה את כל ההגדרות האפשריות ולא הצלחתי לקבל אפילו email אחד.

TCS VICTORY

New member
agendus מלאה בדברים שאני לא צריך

חוץ מהיומן, שגם ככה נראה פשטני לעומת DB5 המקצועית. נכון, צריך זמן בשביל לכוון אותה כמו שצריך וללמוד, אך זה די שווה את זה.

DDking

New member
השוואות בין שתי התוכנות

ראשית אני אומר שהDBK5 היה היומן שלי במשך כחודשיים וכשאני מקבל משהו אני בוחן אותו עד תום. את האג'נדוב יש לי יום וגם זאת בגלל השיח שהתחיל כאן אתמול. נראה לי שהכרתי את האג'נדוס וכל הפיצ'רים שלו. החלטתי לאחר כשעה שהתוכנה העדיפה עלי היא האג'נדוס ואפרט את בחירתי: 1) לדידי אחד הדברים החשובים הם הרזולוציה בזה הDBK5 מקבל תבוסה חריפה האג'נדוס פשוט מדהים. 2) אופציה לבחירה של "פונט" קטן שבDBK5 אין את האופציה (באנגלית יש אבל אני כותב בעברית ביומן) זה דבר חשוב מעין כמוהו בעיני כך שאפשר לראות יותר פרטים ביומן 2) צביעת טכסט בצבע שונה והוספת אייקונים+יצירתם על גבי הפאלם נוחה הרבה יותר בהקשר זה אומר כמה דברי שבח כלפי הDBK5 שמחיל בתוכו הרבה יותר פיצ'רים שימושיים של "מה לעשות עם הטכסט שכתוב ביומן" ואפרט שלמשל אפשר לסמן באירוע פשוט שהוא "נעשה" ואז היומן יוסיף סימן של "ווי" נוסף על כן משהו שאולי יש ולא ראיתי באג'נדוס זה יצירת צבע רקע לטכסט בכל שורה. יתרון נוסף לDBK5 זה שיש לו את האפשרות ל"אירוע צף" ביומן כלומר שעד שלא מסמנים שהאירוע התרחש אז האירוע עובר כל יום ליומו אופציות היומן בDBK5 הרבה יותר מורכבות (לא מורכבות מידי) אבל לדידי אופציות אלה אינן החשובות ביותר 3) התצוגה של האג'נדוס טובה הרבה יותר מהכוונה שלמשל אני בוחר תצוגה של חודש (31) אז אני יכול לבחור בין כמה סוגי תצוגות, למשל שאני יראה את כל החודש אבל גם את הדברים שרשומים לי ביומן לאותו היום, כך גם לגבי שאר הדברים. 4) באג'נדוס יש תצוגה של TODAY שלי ספציפית היא לא שימושית אבל נחמד שיש אותה ואני מניח שיש כאלה שהיא שימושית להם. 5) דרך הפעולה המשולבת של התוכנות עם תוכנות שלישיות (מלבד היומן) חלקה הרבה יותר במישור של האג'נדוס וגם המסך המפוצל של לראות יומן ועוד תוכנה לדידי לקויה בDBK5 וזאת בגלל שהפונט גדול וברגע שמפצלים את המסך יכולים לראות ב"לחץ" 5 רשומות ביומן. חשוב לציין כי לDBK5 יש יתרונות רבים, אך הם הרבה פחות נוחים לשימוש הרבה פחוץת יפים ועל כן בחרתי באג'נדוס לאחר חצי יום של שימוש וימים רבים עם הDBK5 (שהועבר לכרטיס כדי לשמור מקום לחברו) עוד תוכנה מומלצת לאלה שבחרו באג'נדוס היא התוכנה שלהם לWINDOWS שבחנתי גם אותה והיא עובדת נפלא מראה כמעט את הדברים כמו שהם על הפאלם אין מה לכתוב ביקורת על דברי, יכול להיות שחסרים לי פרטים על האג'נדוס כי היא חדשה אבל נראה כי סגרתי את המעגל ויודע על 98% מן הדברים שבה. אני מודע ליתרונות של הDBK אך כל מה שציינתי זו דעתי בלבד

TCS VICTORY

New member
ובכן...

לפי התגובות שראיתי פה agendus זה יותר לאנשים שמעדיפים יופי ואסתטיקה על פונקציונליות...

טוב... הסתדרתי

יותר מידי checkbox-ים ופשוט שכחתי אחד מה-yahoo לא ניתא להוריד כי צריך להתחבר לשרות pop3 שלהם, שלא ביררתי במה זה כרוך כי את האמת זה לא כל-כך עיניין אותי... אבל מה שכן הצלחתי להוריד מהטכניון ישירות וזה מה שהיה חשוב. :)

למעלה