David Bowie

• פותח הנושא Lizz
  • פורסם בתאריך

ganooov

New member
אמממ...

יצא לי לשמוע שירים של בואי רק פה ושם. אפ´פם לא שמעתי אלבום שלם שלו. אם את/ה יכול להמליץ על אלבום אני אשמח. ו-ארר- את/ה מחשיב/ה אותו כאגדת רוק?

Lizz

New member
ובכן, הוא אגדת *מוזיקה*

בוא לא נהיה קטנוניים :) המלצה.. טוב, למתחילים? זיגי תמיד טוב, וchanges שזה מעין אוסף להיטים. זה דבר ראשון. אחרי זה, תלוי איזה מוזיקה אתה אוהב, יש סיקסטיז מרחף, יש אלקטרוני רועש, יש אייטיז להיטי, יש כל מיני דברים נסיוניים, וכן, יש גם רוק :)

ganooov

New member
תודה! ../images/Emo13.gif

ואגב, אני שאלתי אם הוא בעינך אגדת רוק בגלל שאני לא ידעתי מה הסגנון שלו... לא רציתי לקנטר. ואם תסתכל במדור המאמרים תראה שהוא נמצא במאמר "היהודים הגדולים של הרוק" בתור חבר ללהקת רוק (ולא שהוא יהודי
). בכל אופן - תודה רבה!

Lizz

New member
הוא אמר פעם שהוא רבע יהודי

אבל הוא שקרן פתולוגי ולא הייתי לוקחת אותו ברצינות. אחיו היה חצי יהודי, האמת, אבל מאחר והם רק חצי-אחים, זה לא החצי הרלוונטי. והיי, יכול להיות שפספסתי בגלל השעה המאוחרת, אבל איגי פופ לא נמצא ברשימה ההיא?

ganooov

New member
לא שמעתי על איגי פופ ../images/Emo13.gif

אז אני לא חושב שהוא אחד מ25 "היהודים הגדולים של הרוק"... תודה.

Lizz

New member
מה זאת אומרת?

לא שמעת שהוא יהודי או לא שמעת על קיומו? כי אם זה הראשון, היי, שמועות זה שמועות ולא בדקתי באופן אישי אם הן נכונות או לא (למרות שיש לי תמונה שמאפשרת בדיקה, דווקא). ואם זה השני, אבוי לך, כופר אכזר! אתה חייב להשלים לימודים בנושא אגדות רוק! *נחרדת עד עמקי נשמתה, ליז*

ganooov

New member
כחחח... ../images/Emo13.gif

לא ירדתי לסוף דעתך. שמעתי פעם את השם, אבל לא עניין אותי במיוחד. במקור, רציתי בכלל להקים פורום שיעסוק במוזיקאים כמו קנופפלר, הנדריקס וכאלה. ואז מישו הציע את השם "אגדות רוק", אז הסכמתי.

Lizz

New member
היית צריך לקרוא לזה..

"פורום גיטריסטים" או משהו... :)

ganooov

New member
כבר יש אחד כזה, 212 ../images/Emo13.gif

הם קוראים לו "פורום כלי נגינה ונגנים", אבל זה שקר - זה פורום גיטריסטים ובסיסטים. יש שם מעט מאוד שמנגנים על כלים שונים. כמעט חסמו אותי שם כשאמרתי לכמה אנשים שזה בעצם פורום של גיטריסטים. הם מגעילים!

ליזזזזזזזזזזז ../images/Emo24.gif

אני איתך! דייויד בואי כן אגדת רוק! איגי פופ כן אגדת רוק!!! וגם לו ריד!!! ואדון מנהל - אתה חייב להשלים כמה חסכים.

לאו דווקא

בכרטיס שלי שמתי שיר של הביטלס שאני מאוד אוהבת, כי אני אדם שקשה לו להתעורר באופן כללי, השיר הזה עושה לי טוב, יש עוד כמה בנושא,אגב, למשל השיר של דילן "i had a hard time waiking this morning". אם כבר ביטלס - אז האהוב עליי הוא ג´ורג´. לנון, לא מהווה אגדה עבורי, הוא אפילו קצת מעצבן אותי.

הופה!

ההוא בכבודו ובעצמו - שמעתי עליך, אבל אני לא אספר לך ממי. זה שיר שנמצא בדיסק של דילן והband הכפול, הולך משהו כזה: "i ha a hard time waking this morning. and you can see it in my empty eyes... what dont you get right, try to get right baby... ובלה בלה בלה בלה.... עכשיו, אגב יש גרסה מוזרה מאוד לשיר של סיימון וגרפונקל ב - 88.

Lizz

New member
*חיבוקים רבים*

לנעמי ונוריקו-סאן! וגם לאלדין, אבל זה לא נחשב. ;)

Lizz

New member
אני לא יכולה להמליץ!

אני לא מסוגלת לבחור. זו בעיה, אין מה לומר. אין לי "האלבום האהוב ביותר" או "השיר האהוב ביותר". ואני לא מסוגלת להגיד לך איזה אלבום שווה לך לקנות. אני יכולה, במקרים מסוימים, להמליץ למתחילים איזה אלבום לקנות ראשון בשביל לראות מה הם אוהבים, אבל לבן אדם שכבר מכיר דייויד? אין לי מושג מה לומר לך.. מצטערת...

זהו... שנראה שאת מכירה את דייויד על

כל תקופותיו...וניסיתי לתת דגימה של הטעם שלי, אבל תודה בכל מקרה :) אני אדבוק בזיגי והאנקי בינתיים..

למעלה