Deadlift - דדליפט

Rיקש

New member
Deadlift - דדליפט

אני מזניח לגמרי את הגב התחתון! התרגיל היחד שאני עושה זה פשיטת גב , שכיבה על הבטן על מזרון עם ידיים מושטות קדימה והרמת הידיים והרגליים כבר שיותר גבוה. ואני יודע שדדליפט זה "התרגיל" לגב תחתון, איך עושים את זה? (אל תגידו לי לי להתייעץ עם מדריך במכון - הם חבל על הזמן, לא מבינים כלום) עדיף תמונות אם יש - תיאורים מילוליים זה באלאגן (במיוחד שלך רמי! שמסביר שהאגוניסט מתחבר לsoleus שמפעיל את הgluteus maximus - עברית בבקשה!!!
) Rיקש

אלי ו.

New member
דדליפט

בקישור הזה יש הסבר לא רע על הטכניקה של דדליפט http://www.testosterone.net/html/39power.html (זאת לא השאלה הראשונה, צריך לרדת קצת בטקסט) כעיקרון הייתי ממליץ לך בכל זאת לעבוד עם מדריך שמבין ו/או לעבור לחדר כושר עם מדריכים רציניים. בדדליפט, כמו בסקוואט סיכויי הפציעה אם אתה לא יודע מה שאתה עושה מאוד גבוהים ורצוי בהתחלה לעשות תחת השגחה.

Rיקש

New member
עדיין לא מובן,

אלי קראתי את המאמר, הבנתי פחות או יותר איך לעשות. אבל עדיין זה לא מספיק. אני צריך הסבר יותר טוב - אני לא מרגיש שאני יכול ללכת לבצע את התרגיל, ניסיתי לחקות את התנועה עכשיו בבית, לפי המאמר הרגשתי חזק מאוד את הגב התחתון ואת הצד האחורי של הרגל (המסטרינג?) - אז אם אני מרגיש את השירירים כל כך חזק שאני ריק! (ללא שום תוספת משקל לגוף) איך אני יכול ללכת להרים איזה מוט עכשיו? (או שאני טועה?) זקוק להסבר יותר טוב. מישהו? Rיקש - who wants to deadlift away

למעלה