DJ תומר יוסף מארח את בנו הנדלר...

בדיוק!

ונראה לי שמוקי אפילו מסביר בלי התנצלויות את הגישה של שב"ק מיוזיק: "דברים טובים לוקחים זמן." אתה מוזמן לאירועים של שב"ק מיוזיק בבארבי לדוגמא ואז לחזור ולבדוק אם אתה יכול להגיד שהם שכונתיים. כאילו הוייב כן אבל להביא כל חודש אומן מחו"ל לארץ-מי עוד עושה את זה?

idk

New member
אם לש"ס היה תגב הכלכלי או הכמות

מעריצים שיש לאמנים גדולים שעומדים באמת בזמנים (ושגם אצלהם התאריך נדחה אלפי פעמים)- הוא היה עומד בזמנים... הבעיה שהוא צריך להתחשב בשוק.. אחרת חבל לו על הדיסק.. וזה לא רק ש"ס, זה 97 אחוז מהאומנים בארץ. ותומר יוסף פשוט לא התחייב בפומבי או דיבר על תאריכים כל שהם... אבל גם אצלו זה נדחה

REL YESAYA

New member
חברים חברים

דיון קצת מצחיק לא? יש כלך כך הרבה שיקולים בהוצאת שיר לרדיו או דיסק אל תשכחו שגם אמנים הם בני אדם.ויכול להיות שש"ס או כל אחד אחר אומר תאריך לא כי זה בדוק,אלה כי הוא בדיוק כמונו מתרגש מהמוסיקה שלו ורוצה להוציא אותה החוצה!!לכו תדעו אולי הוא הוציא ופשוט לא משמיעים את זה.. להיכנס לפלייליסט של תחנת רדיו זה דבר ממש ממש לא פשוט צריך הרבה מזל וגם קשרים כי לפעמים לא מספיק רק כישרון... תנו להם את הזמן שלהם...אנחנו כולנו אוהבי המוסיקה ורוצים בשגשוגה... האלבום של תומר יצא כשהוא ייצא...(כדי שהוא יוערך כמו שצריך!!!כי הבן אדם ולהקתו מוכשרים) השירים של ש"ס יצאו כשהם יצאו0כדי גם שהוא יוערך כמו שצריך!! כבוד לכולם prospereti to reggea music

Funky Giraffe

New member
משכורת? מה הקשר?!

אבל שב"ק מיוזיק מקבלים מהם גב כלכלי, אין להם שום אינטרס אחר לעבוד איתם למעט חשיפה וסביר להניח שלא חברת סלולר היא ספונסור לכל דבר! ואני יכול לחתום לך שזה מה שעוזר לו לשחרר את האלבום בנחת כספית (אולי זה אפילו מעט, אבל...) גדולה יותר מאשר בלעדיהם

OceaND

New member
יא מאןןןןןןןן

מחכה בחום לדיסק :) תעדכנו כשיהיה תאריך מדוייק

ZeusMan

New member
הרכב מנצח...

תומר יוסף ("שותף BBB", "תומר יוסף והחזית העממית") גיא מר ("הדג נחש", מפיק ראשי "פאנסט") בנו הנדלר ("שותף ב-BBB", מפיק ראשי "קאשי") הרכב מנצח לעשיית מוזיקה שחורה... הייתי בהופעה הראשונה, ורואים שיש חיבור חמוד בין כולם... משהו מעניין שאמור להיות באלבום, תומר נותן בריפרופים באחד מהטראקים... מתי יוצא מישהו יודע ???

idk

New member
בנו גם מנגן באלבום החדש של תומר יוס

ף והוא גאון מוזיקלי מה שאומר שהוא יעשה רק טוב באלבום (אפשר כמובן גם לראות אותו בקליפ ל'אל תטוסי') ו
בטירוף על השיתוף הזה בין השלוש אני כבר מחכה בקוצר רוח :)

למעלה