DJ תומר יוסף מארח את בנו הנדלר...

ZeusMan

New member
DJ תומר יוסף מארח את בנו הנדלר...

אתמול הייתי במסיבה שבה הם ניגנו... למען האמת... מבחינת עבודה על הפלאטה, הם ממש לא היו משהו.. הם צריכים להתאמן עוד הרבה זמן... מבחינת המוזיקה, הם ניגנו שילוב של דאנסהול/רגאייטון, קצת ראפ ובאלקן... אני אישית לא התחברתי למה שהם בחרו לנגן ובמיוחד לאיך שהם ניגנו... חיפשתי יותר נגיעות של באלקן, רוטס רגאיי, ובכלל מוזיקה שמייחה, חיפשתי את ה- GOOD VIBES... המוזיקה שהם ניגנו, רוב הערב... לא היית יותר מידי מעניינת... ולפי מה שראיתי מהקהל, אף אחד לא היה ממש בתוך המוזיקה... ממליץ להם להדגיש יותר זמן בהתאמנות על ה-DJינג...

Funky Giraffe

New member
אם כבר בתומר יוסף עסקינן

"צוחקים מתחת לאדמה" האלבום השני שלו ממש בדרך לחנויות ואני אומר שהולך להיות שם השילוב הכי חזק שהיה בארץ בין הרגאיי להיפהופ (לאו דווקא ראפ, אלא היפהופ מוזיקלית) ראיתי את המופע החדש כחימום לפורטיסחרוף בניצנים והיה פשוט ענק! עיבודים חדשים לשירים מ"תגידו משהו", וגם שירים חדשים לא רעים בכלל

אלבום מעולה בדרך אלינו!

הפעם גם אירוחים ודברים בלתי שגרתיים מבחינה מוזיקלית מהמעט ששמעתי עד עכשיו. ממתין בקוצר רוח שייצא כבר...

moshe alfasi

New member
מז"א ממש בדרך לחנויות?

בכמה זמן מדובר? ימים? שבועות? חודשים? גניזה?

moshe alfasi

New member
אההההההההההההההה....

ואני שנתיים שומע שהדיסק של ש"ס כבר על המדפים

Funky Giraffe

New member
הבחור בנענע דיסק והוא חייב לעמוד

בזמנים.. זה לא שכונתי נגיד לעומת שב"ק מיוזיק (עם כל הכבוד, וסליחה אם מישהו נעלב)

moshe alfasi

New member
יש לנענע דיסק אתר שנוכל לבדוק?

כי זה נראה לי תמוהה לשחרר אלבום אחרי סינגל שלא הכי הצליח למרות שהוא שיר מצויין.

Funky Giraffe

New member
לא הכי הצליח?! WTFFFFFF

השיר נטחן בכמויות מטורפות ב24, אני לא יכול לעבור ברחוב בלי לשמוע "נה נה נה נה נה נה..." ובגלגלצ אפילו מפרגנים, מה נסגר איתך בן אדם?! תהיה בטוח שהסינגל הזה הצליח הרבה יותר מכל סינגל שיצא מ"תגידו משהו" פי כמה

Funky Giraffe

New member
לא בדיוק זלזול

אבל 95% מהאלבומים ששב"ק נותנים להם תאריכי יציאה נדחים בזמנים שמגיעים לפעמים לשנתיים ולשנתיים וחצי (אם זה מוקי שהשני שלו נדחה בלי סוף, ש"ס שהבטיח שבאוק' 04 אינטרס אחד משוחרר לרדיו כסינגל) וכאלה

אוקיי, זאת דעתי...

התופעה הזאת קיימת לא רק בשב''ק מיוזיק, הרבה אמנים עושים את זה. ולא נראה לי שזה מרוע או מ"שכונתיות", אלא מהבעיה היחידה שיש בעיות בדרך להוצאת אלבום ויש דברים שמופיעים בדרך וגורמים לעיכוב, נראה לי שלרוב זה עניין של כסף - וכסף לצערנו לא גודל על העצים. סה"כ אני בראש שלא צריך להלחיץ ולא צריך לגרום לאמן לתת תאריך יציאה משוער כי זה בעייתי וכנראה שהוא גם יטעה.

Funky Giraffe

New member
זה לא זה מותק

זה תאריכים שמוקי וש"ס הפריחו.. ואני בטוח שזה לא בא מרוע או מניהול לא נכון, זה פשוט כבר גורם לסטיגמה שיצרתי לי כלפי שב"ק מיוזיק.. שמת לב? אני יודע שזה קיים אצל מלא אומנים (אהמ עוד שבועיים אהמ Say no more) אבל בשב"ק זה תופעה מחרידה כבר... אני חושב שברגע שש"ס ישגר לרדיו סינגל ראשון יהיה לו דד ליין ספציפי כבר לשחרור הדיסק

אמרת את אותו דבר שאמרת

מקודם רק במילים אחרות... אני לא ראיתי ששב''ק מיוזיק עושים את הקטע הזה יותר מאחרים. אז כנראה שאתה סתם מחפש בקטנות!

למעלה