dot net in windows mobile

• פותח הנושא joyea
  • פורסם בתאריך

joyea

New member
dot net in windows mobile

האם אפשר לתכנת ב dot net לוינדוס מובייל כמו למחשב רגיל? אם כן עד איזו רמה? אם לא אז איך כן מתכנתים למערכת ההפעלה הזו?

AYELET1

New member
אאל"ט אפשר

אך כבר נכתב על הבעייתיות של ה-FRAMEWORK

BravoMan

Active member
כן, אם יש לך

Microsoft Visual studio 2003.NET / 2005 אתה יכול לכתוב תוכנות מלאות בC# או VB.NET תוך שימוש בCOMPACT FRAMEWORK 1.1 / 2. עבל עדיין קיימת בעיית איתיות בהשוואה לתוכנות ללא .NET ותוספים למערכת (כגון פלאגינים למסך היום או מקלדות) לא ניתן לכתוב ב.NET

IdleThought

New member
כן וזה פשוט תענוג ../images/Emo13.gif

ניתן גם לתכנת ל DIRECTX ב .NET ולעשות טכנית הכל רק יש בעיה מעצבנת עם העברית, אין בדיוק תמיכה הגיונית לכתיבה מימין לשמאל בחלק מהפקדים שבאים עם הפריימורק שנתקלתי בהם המינוח הוא CF - COMPACT FRAMEWORK וישנם גם שרתי SQL שניתן להשתמש בהם SQL SERVER CE 2000 או SQL SERVER 2005 LITE , והם עובדים ומהירים ביותר בתור שרתים לוקאליים ( אני מכיר אותם רק בגרסאות של חיבור אחד) אבל הם נועדו בעיקר לתת למתכנת אפשרות לבצע רפליקציה של מסד נתונים בשרת SQL משרדי ולהחזיק עותק של הרשומות המתאימות על המכשיר ( ישנם גם מנגנוני סינכרון בין שני הסוגים) עלי לציין שהאמולטור של VS2005 השתפר משמעותית לעומת זה של VS2003 וניתן לצייר גרפיקה בקלילות וגם לשמוע אודיו כמו שצריך והוא הרבה יותר מהיר -אז לא ממש צריך מכשיר כדי לתכנן לאחד (וזה מתיישב לא רע עם חוסר החיבה שלי למוצרים יקרים קטנים) אבל שימוש בעברית גם באמולטור היא מעט בעייתית, ראיתי שקנו והריצו על אמולטור רשיון העברית של איירון אבל ההתקנה של זה היתה סיוט (אישית אני יכול להסתדר לא רע עם ג'יבריש, וחוץ מזה.. מי כבר משתמש בניב הזה שנקרא עברית?
בהצלחה !

למעלה