DVD מולטי זון ב PS2

הרמן

New member
DVD מולטי זון ב PS2

מי מכיר מי יודע איך להפוך את ה PS2 למולטי זון?.

oren*

New member
בכדי להפוך את ה-PS2 למולטיזון אתה

חייב להתקין צ`יפ מיוחד שמבטל את האיזורים ופותח את המכשיר. אני מכיר שני מקומות בהם עושים את השדרוג הזה: 1) VGS ברמת אביב - מחיר של 700 ש``ח לשידרוג של ה-DVD יחד עם שדרוג המכשיר לקריאת משחקים צרובים (ניתן גם לבצע כל שידרוג בנפרד). רחוב טאגור 30 | טלפון 03-7440171 2) המעבדה של אמיר בחיפה - כ-600 ש``ח עבור שני השדרוגים (ניתן לבצע כל אחד בנפרד). אמיר | טלפון 050-612505 תעשה את השיקולים שלך, האם כדאי לך לשדרג גם את המשחקים וגם את ה-DVD. ברגע שמבצעים את השידרוג, האחריות של ישפאר על המכשיר מבוטלת. השידרוגים מבוצעים במעבדות מקצועיות, בכל חודש מתבצעים עשרות שידרוגים שכאלה ואפשר להפנות אותך לאנשים שביצעו את הפעולה ומאוד מרוצים (מקבלים אחריות של המעבדות על תקינות המכשירים לאחר השדרוג). בהצלחה.

flameable

New member
שכחת לציין כמה פרטים ``שוליים``

כמו העובדה התקמת הצ`יפים לא חוקית, פוגעת בסוני, ואפשר לקנות מודצ`יפ באינטרנט הרבה פחות כסף (עד 50 שח נדמה לי). לא לצריך לשלם עליו 200-300 שקל. flame

oren*

New member
חברת ישפאר בישראל מודעת לעובדה

שמבצעים שידרוגים במכשירי הפלייסטיישן, חלק מהלקוחות אף מגיע ישירות מהחנות של ישפאר בכדי לבצע את השדרוג ולקבל מכשיר מולטיזון לא ברורה לי הפגיעה בסוני, כשהעובדה שהמכשיר מולטיזון רק מאפשרת ללקוחות לקנות יותר משחקים ולראות יותר סרטי DVD

*amir

New member
ועוד פרט "שולי"...

האם שווה "לדפוק" מכשיר שעולה 2000 ש"ח ע"י ביצוע עצמאי פירטי של הסבה שהינה מורכבת ביותר,או לתת לבעל מקצוע מיומן 200 ש"ח שיעשה זאת במקצועיות ובמיומנות הנדרשת והכוללת אחריות לעבודה שביצע? פגשתי בשנה האחרונה כמה "חכמולוגים" כאלו...הבכי שלהם נמשך הרבה זמן... אמיר

VGS

New member
פתיחת ה DVD של ה PS2 לכל האזורים

ניתן לרכוש בחנותץ בשם ויג´יז אשר בת"א כרטיס קוד אשר פותח את ה DVD לכל האזורים (כולל סרטים מקודדים מאזור 1) הכרטיס הוא חיצוני ואינו מצריך את פרוק המכשיר או הכנסת רכיבים פנימיים לפרטים ניתן לפנות לצוות החנות באימייל : [email protected] בטלפון 7440171-03 או בצ´ט דרך האתר של החנות www.vgs.co.il

למעלה