EBV - תוספי מזון

Hodaya47

New member
Re

ויויאן ,

לא בדיוק התכוונתי למצוקה אלא לחרדה בעקבות זה שהיום שוב הרגשתי מעין חולשה , תחושה שאני רוצה ליפול , סחרחורות , דפיקות לב , שריפה וזרמים בגוף וזה ממש הלחיץ אותי .

המון
מקרב לב על התייחסותך
ו
על הקיטורים.

Hodaya47

New member
אנדוקרינולוג .

ויויאן שלום ,

קבעתי תור לאנדוקרינולוג.
האם לדעתך יש קשר לתסמונת פיברו / C.F.S ?

ככל הידוע לי בשתי התסמונות הנ"ל ישנה הפרעה בהיפופיזה בציר : בלוטת התריס , בלוטת האדרנל (קורטיזול) , הורמון גדילה והורמוני המין.

האם ידוע לך אם פצעים , סבוריאה , גרד בעור , נקודות אדומות על העור לאחר מקלחת , כפות ידיים ורגליים קרות , יובש בשפתיים , בפה ובעיניים הינם תסמינים של פיברו/C.F.S ?

מראש על היענותך .

Hodaya47

New member
שכחתי לציין

גם הבזקי אור ופעימות בגוף לאחר מאמץ. האם אלה תסמינים מוכרים של פיברומיאלגיה ו/או תסמונת התשישות הכרונית ?

וכל טוב.

Hodaya47

New member
ועוד משהו ששכחתי לציין

עירפול מוחי בעיקר בקיץ , בחילה לאחר מאמץ , קושי לעלות במדרגות בעיקר בקיץ (תחושת כבדות בגוף) , התכווצויות בשוקיים במיוחד בבוקר לאחר היקיצה וסחרחורות.

האם ידוע לך האם אלה תסמינים של פיברו/C.F.S ?.

מראש.

ואת כל הנ"ל את חווה במשך החודשים האחרונים?

ולפני כן לא היו?

אם תבואי עם רשימת הסמפטומים האלה מסודרת לרופא זה יקל עליו ועלייך להעביר אליו מידע ולבקש תשובות לשאלות.

Hodaya47

New member
Re

ויויאן ,

ברצוני להודות לך מקרב
על תמיכתך ועזרתך עד כה , כן יירבו כמותך.

אשמח לעדכן אותך לאחר האיבחון , כמובן אם תרצי לשמוע ואשמח גם לשמוע ממך.
את מוזמנת לשתף אותי במה שתירצי.
אשמח לתמוך בך ו/או לעזור לך ו/או לייעץ לך ככל שאוכל.

הרבה בריאות ושבת שלום

Hodaya47

New member

ויויאן שלום ,

ברצוני לעדכן אותך שכל התסמינים החלו לפני חודשיים כאשר ככל הנראה ביצעתי מאמץ פיזי מרובה ואז החלו התסמינים של חולשה , נפילות , ריצות למיון ושאר התסמינים .

ומאז אותה פעילות פיזית מרובה האם נחת למשך פרק זמן?

ממש מנוחה, כמו חופשת מחלה של שבוע או יותר של לישון לאכול ופיפי וזהו?
מקסימום לקרוא ספר...

Hodaya47

New member
- Re

ויויאן ערב טוב,

אני מנסה ואז שוב חוזרת לפעילות אולי קצת מאומצת ושוב מרגישה חולשה.

אז את אולי עוד לא התאוששת מהפעילות המאומצת

שסיפרת עליה.

ויכול להיות שכל מה שאת צריכה זו מנוחה ותבריאי. כי אולי זה באמת משהו שהגוף יכול להתמודד איתו אבל הוא צריך שניתן לו את הכוח לעשות את זה. ואם אנחנו מתרוצצים אז מערכת החיסון לא מספיקה לגמור את העבודה שהיא עושה.

תנסי אולי לקחת חופש מחוץ לבית ולהרגלים. יש דברים שלא עולים כסף, כמו לשמור על חתול/כלב/עציץ של אנשים נוסעים לחו"ל למשל ועוד דבירם שאפשר לחשוב עליהם אם מבינים שצריכים מנוחה מוחלטת ושזה חשוב ולא סובל דיחוי.

Hodaya47

New member
מנוחה - Re

ויויאן ,

תודה רבה על תגובתך.
אנסה לנוח יותר כפי שהמלצת ואשמח לעדכן אותך בהמשך.

כל טוב ולילה טוב.

למעלה