EPHUDIX דחוף

sgeva2001

New member
EPHUDIX דחוף

מרחתי ( על סמך ההסברים שקבלתי ממך) על כל האף את המשחה למשך 4 ימים ( כמובן בהנחיה של רופא עור). היות ולא הופיע שום סימן אדום או דלקת אזי רופא העור אמר שכנראה אין באף נגעים טרום סרטניים ואמר לי להפסיק. הפסקתי למרוח ואזי אחרי 4 ימים נוספים הופיעו מספר אזורים אדומים באף. רופא העור קבע שכנראה הייתה לי תגובה מאוחרת ואמר לי לחדש את המריחה למשך שבועיים. עכשיו בדיוק אחרי שבועיים כל האף שלי מכוסה בהרבה אזורים אדומים עם תחושת גירוי קלה. האם מדובר כאן בנגעים קדם סרטניים או יתכן שעור בריא ללא נגעים קדם סרטניים יגיב בכל זאת בדלקת קלה? האם תמיד תמיד עור בריא ללא נגעים קדם סרטניים נשאר ללא תגובה דלקתית או אזור אדום? לאור התגובה שלי באף כנראה אני חייב ( בתור טיפול מונע ) למרוח על כל הפנים בהזדמנות אחרת כי גם שם כנראה ישנו אותו מצב? בתודה מראש

אפודיקס

קשה לעוץ עיצות בלי לראות על מה מדובר. עם זאת אני איני מפסיק טיפול לאחר מספר ימים. התגובה מופיעה בד.כ. לאחר שבוע או יותר. הופעה של אודם באזורים שונים אינה מצביעה בהכרח על מציאות נגעים קדם סרטניים, אלא על תאי עור לא רגילים, לפעמים קדם סרטניים. לא צריך להיכנס מזה לפאניקה. יש פשוט לעקוב האם חוזרים הסימנים הקודמים לאחר מספר חדשים ואז להיוועץ שוב ברופא. טיפול לכל הפנים נדרש רק אם יש באמת נגעים רבים החשודים.

sgeva2001

New member
אפודיקס ותאי עור

תודה על התשובה האם תמיד תמיד עור בריא ללא נגעים קדם סרטניים או תאי עור לא רגילים נשאר ללא תגובה דלקתית או אזור אדום לאחר מריחת אפודיקס.? מהם בדיוק תאי עור לא רגילים? בתודה

למעלה