EYAL......

פסיכי

New member
EYAL......

אתה חייב לעזור לי. זוכר ת`בעייה שיש לי....הסמלים בצבעים עלובים. טוב אז עשיתי מה שאמרת הורדתי את הדרייבר מהאתר של 3DFX אבל עדיין לא השתנה כלום. ניסיתי את כל האפשרויות שאני יודע ו....כנראה שאני לא יודע הרבה. יש לך רעיון ??

ממממ..

יש שתי אופציות.. 1. המסך >לא הכרטיס< מוגדר לא נכון. 2. הקובץ MSVCRT שלך פגם.. תברר את המסך, ואז תנסה להוריד את הקובץ, בהנחה שזה לא יסתדר...

פסיכי

New member
אקס.....

דבר ראשון תודה על העזרה... קניתתי מסך חדש סוף סוף..MAG 786FD אם זה אומר משהו. המחשב זיהה אותו לבד לכן אני חושב שההגדרות של המסך בסדר... מאיפה אני יכול להוריד את הקובץ MSVCRT ??

פסיכי

New member
ועוד משהו.. H-)

עשיתי חיפוש לקובץ הזה ומצאתי משהו כמו 30 קבצים כאלה..

eYaL

New member
מממממ

נסה באמת לעשות מה שאקס אמר,זה יכול לפתור לך את הבעיה חוץ מזה...יכול מאוד להיות שסתם יש לך אייקונים מכוערים..... :cool: תדביק כאן SCREENSHOT...שנראה את זה eYaL

אה...

עכשיו זה ברור.. פשוט, מסיבה כלשהי, אתה כרגע נמצע על 256 צבעים.. כל שעליך לעשות, זה לעבור לכמות גדולה יותר של צבעים....

פסיכי

New member
טוב חברים.... 8-p :cool: H-)

פתרנו את התעלומה....החלפתי את הקובץ msvcrt.dll ועכשיו המראה טוב.. אבל...תמיד שמסדרים בעייה אחת חייבת לצוץ עוד בעייה... עכשיו שיחזור המערכת לא עובד..חחחחחח מישהו יודע מה ולמה....? ותודה לכם על העזרה.

t@gel

New member
עכשיו אני יודעת....

יש לך אינקרייד מייל... גם לי... נכון שהוא בעייתי? כי אני רבה איתו תמיד... יש עיצות?

eYaL

New member
חחחחחחחח..

תבלבלי אותו עוד...עד שהוא יבין :cool: eYaL

eYaL

New member
ממ

אם ככה,כששום דרך לא פתרה..אולי תשקול להתקין את הוינדוס מחדש,על ההתקנה הנוכחית. זה ישמור לך את כל הקיצורי דרך והמסמכים ושאר הדברים שלך. eYaL

למעלה