Flaviar מקבלים אצלי ציון לשבח

kinks

New member
Flaviar מקבלים אצלי ציון לשבח

למי שלא מכיר האתר שממנו לא מעט חברי פורום מזמינים וויסקי כולל אני.
יום שישי האחרון אספתי משלוח שכלל שני בקבוקים מתוכם אחד אלייג'ה קרייג שהייתי סקרן לטעום. בעודי מוציא את הבקבוקים אני מגלה שאלייג'ה קרייג ללא מעטפת פלסטיק המורה על כך שהבקבוק סגור הרמטית ומקורי. מכיוון שהייתי עסוק וזה נראה לי מוזר לא ייחסתי לזה חשיבות. למחרת עשיתי חיפוש באינטרנט וגיליתי אין מצב שהבקבוק מגיע פתוח עם נוזל שהוא במצב שיש בו פחות מהנוזל המקורי. עשיתי טעימת השוואה בין הרידגמונט 1792 לבינו,אומנם יש הפרש של 4 שנים אך אחוז האלכוהול איננו זהה. האלייג'ה קרייג לא מתוק מספיק ולא עשיר מספיק כמו ברבנים או בכלל וויסקי אמריקאי אחר שטעמתי, עלה לי חשד שהוא מזוייף או שלקחו את רוב תוכן הבקבוק ומהלו אם משהו אחר בדרך.
בסופו של דבר Flaviar האמינו לי וזיכו אותי בכל סכום הרכישה. על זה הם מקבלים ציון לשבח. הם נשבעו שהבקבוק יצא מאצלם סגור, אך לא אפשר לדעת מכיוון שאולי זה בקבוק ששימש לערכות הטעימה שלהם ואולי זה בקבוק שמישהו קצת שתה ממנו בדרך או מישהו מהל והחליף.
למעשה יש לי נוזל שאינני יודע האם הוא הנוזל האמיתי, דיי משעשע.

אפשר לשאול כמה הוא עלה לך?

כי הוא זמין בארץ ב-200 וקצת אם אני לא טועה. כמה יכלת לחסוך?
כשזה עוצר במכס אתה בוודאות לא חוסך כבר.
&nbsp
חוץ מזה, בקבוק פתוח זה הזוי ממש. החבילה לא הגיעה סגורה? אפשר לזהות אם נפתחה או לא - סלוטייפ חתוך, קרטון קרוע וכו׳
אם לא סגורה - הם בסדר וצריך לבדוק עם הדואר שלהם (לא חושב שיש בעיות כאלה בדואר ישראל. ישם מספיק אחרות).
ואם כן סגורה - אז אני לא מבין על מה הציון לשבח. זה יכול להיות ניסיון למצליח...
&nbsp
אני באופן אישי לא מזמין מהם, הם לא זולים בכלל.

kinks

New member
עלה לי זול יותר מהארץ

אני דווקא כן מזמין מהם, מאוד אמינים ואם אתה מזמין מהם באופן שוטף הם גם דואגים לך באופן תמידי להנחות. זה יצא מאוד משתלם. החבילה הייתה סגורה הרמטית, הבקבוק בפנים היה פתוח.
יחסית למחירים בארץ כולל משלוח הם זולים להפליא.
שוב
חבילה סגורה.
בקבוק פתוח.
יותר משתלמים מכל חנות וויסקי בארץ.
יש מקרים בודדים, אבל ממש בודדים שהם לא משתלמים.
&nbsp
המשלוח שלהם יוצא מסלובניה, כנראה זול לשלוח משהם או שיש להם הסדר מיוחד עם רשות הדואר שם. לפחות לארץ. קשה לדעת מי עשה מה בדרך בעוד שהמשרדים שלהם יושבים באנגליה. יש להם לוגיסטיקה שבעזרתה הם יכולים לשלוח לכל מקום בעולם בעלות מינימלית וזה הגיוני.
&nbsp
כמעט לא משתלם לקנות וויסקי בארץ לצערנו.

אתה היית מספיק חד ובעל ניסיון להטיל ספק במוצר

כמה אנשים לא שמים לב?
&nbsp
חלילה לא אומר שהם רמאים, אבל במיוחד כשהחבילה סגורה היטב אני לא רואה מה פה ראוי לציון לשבח.
&nbsp

kinks

New member
אני לא מבין למה אתה סקפטי

כל בקבוק שקונים אמור להיות סגור וכשהבקבוק פתוח הוא פתוח ולא צריך חדות יוצאת דופן או אינטיליגנציה יוצאת דופן להבחין בין פתוח לסגור. החבילה אכן הייתה סגורה היטב ובתוכה היה בקבוק שהיה פתוח פחות מנה-שתיים בערך.
ציון לשבח זה להחזיר את הכסף, בסך הכל יש פה חברה שהיא דיי אמינה לטענתי וגם מאמינה ללקוח. הרי זה יוצר פתח לרמאויות אצל לקוחות להגיד שקיבלו מוצר לא טוב.
אני לא יודע מה השתבש בדרך, אך אני כן יודע שהם אחלה ואמינים. בדקתי תוויות של בקבוקים אחרים שלהם אדברג שקיבלתי לעומת בקבוק שנקנה עבורי בדיוטי ולא מצאתי שום בעיה. הבקבוקים דומים, מספר סידורי דומה ועוד.
טיפול טוב ראוי לשבח.

סקפטי? אתה קיבלת בקבוק לא רק פתוח, גם אולי עם תוכן אחר

יענו, מזוייף, אין דרך אחרת להסתכל על זה.
&nbsp
אני יודע שיש להם הרבה לקוחות מרוצים, ואין לי דבר נגדם. לא חושב שהחברה ככלל מנסה לרמות.
&nbsp
אבל מה שקרה לך הוא חמור בעיני. דורש הסבר. החזרת הכסף זה די בסיסי, לא משהו שאמור להיתפס כאירוע ראוי לציון לדעתי.
&nbsp
מסכים שפה בארץ כל הנושא קצת חולה, אבל זה די סטנדרטי בכל מקום אחר בערך...
&nbsp
אני טועה? מה דעת החברים האחרים פה?

kinks

New member
אתה טועה

השירות שלהם טוב יותר מכל דבר אחר בארץ.
כמו כן, אם בארץ אתה לא קונה מחנות מוכרת ולמען האמת לפעמים זה גם קרה ברשתות מוכרות אתה יכול לקבל בקבוק מזויף. לא טוען שהבקבוק שלי מזויף, לפי האריזה הוא היה פתוח עוד קודם לכן.
חמור?
דורש הסבר?
בוא לא נהפוך בקבוק אחד לתיאוריית קונספירציה, מכיוון שכל הבקבוקים האחרים הם בסדר גמור.
&nbsp
זה בהחלט אירוע ראוי לציון.
הקונספט שהם שולחים לך בקבוק ואתה מאמין שבבקבוק נמצא הנוזל האמיתי ומצד שני שהם מאמינים לך שלא קיבלת מה שהם שלחו ומזכים אותך, זה אירוע ראוי לציון. יש פה סיכון לא קטן של שני הצדדים ושני הצדדים צריכים להאמין אחד בשני. אמון זה מאוד חשוב ויש כאן וזה ראוי לציון.
&nbsp
פרופורציה בחיים זה חשוב, זה לא שקניתי פה יהלומים, כולה בקבוק בפחות מ 200 ש"ח.
&nbsp

Black Eyes

New member
נצל"ש- אפשר הסבר על מיסוי וכו'?

אפשר הסבר על מיסוי, מע"מ וכו' לגבי הזמנות של משקאות חריפים (וויסקי) מחו"ל לארץ דרך הדואר?
האתר של המכס ממש לא ברור בנושא הזה
תודה

kinks

New member
אם אינני טועה

יש מס של 105 שקלים על כל ליטר של כוהל. זאת אומרת אם הבקבוק שלך הוא עם ארבעים אחוזי אלכוהול ומכיל נגיד 700 מילילטר. אז אתה מכפיל 105 כפול 0.4 כפול 0.7 וזה הסכום שעלייך לשלם במיסוי. למעט המס קנייה כמובן.

קצת סדר

על אלכוהול יש שני מיסים בלבד שחלים:
&nbsp
הראשון, מס הקנייה, הוא כפי שציינת 105 ש״ח לליטר כוהל ב-100%. הסברת נכון את החישוב.
&nbsp
השני הוא כמובן מע״מ, 18%, אותו משלמים על עלות הבקבוקים, המשלוח, ומס הקנייה ביחד.
&nbsp
אין מכס.
&nbsp
נציין גם שהפטור ממע״מ עד 75 דולר לא חל על משקאות אלכוהוליים (ומוצרים שונים אחרים, כגון סיגריות).

אילן די

New member
לא בטוח שהוא מזוייף

אם זה אלייז׳ה 12, אין בכלל מה להשוות בין מה שמבוקבק היום לאצוות מלפני 4-5 שנים שעליהן מבוססות כל הביקורות הנלהבות. שמיים וארץ. חבל, הברבן הזה היה כל כך טוב.

kinks

New member
מבאס

נו מילא, יש ברבנים אחרים שאני גם אוהב כמו הפור רוזס המעולה.

למעלה