Flavor of the Month!!

666bender

New member
LIKE

ב LEVELING הוא די קשה לעצירה. אין כלל עצירות וכ DEMO אין גם יריבים שמהווים אתגר. הכי כיף זה למשוך 4-5 - פלגארד עושה את הגרזן המסתובב שלו, אתה הופך ל DEMONFROM ועושה הלפייר סביב... ומחזיק חזק ומתפלל שהם ימותו קודם... בקבוצות וריידים האמת הוא פחות מענג, AFFLIC אני אף פעם לא ממש הבנתי / DEMON מסובך מידי ולא נוח (אין רוטציה אלא ע"פ מה ש "נדלק" ) / DESTRO הכי סבבה אף אז אין יחחודיות ולמה לא היות כבר ה MAIN שלי (BOOMKIN טרול פסיכוטי). אם זאת, לעוף על שטיח מעופף עם מטה גדול על הגב תמיד היה לי כיף...

Kingeh

New member
תורי,

אחת הדמויות האהובות עליי במשחק ללא ספק. עליתי רמות בכל שלושת הספקים על גבי וורלוקים שונים ואני חייב להגיד שאין במשחק כרגע ולא יהיה סביר להניח גם ספק כמו affliction. מתמטית אי אפשר להרוג אותם תוך כדי Leveling. מישהו דיבר פה על לאסוף 4-5 מובים ולתת לשד שלך לפרק אותם תוך כדי שמתפללים להרוג אותם לפני שהHellfire יהרוג אותך, נסה Affliction.... היו לי משיכות של 15 ו20 מובים בלי שום שד ופשוט קמתי והלכתי להביא שתיה כי פשוט הם לא מסוגלים להרוג אותך. בכל הרחבה יוצא לי להעלות וורלוק מרמה ראשונה עד הרמה המקסימלית ואני תמיד נהנה מאוד. אף פעם לא יצא לי לסבול מוורלוקים. קלאס מצויין.

Orcoblin

New member
אני! אני! (וגם חדשה פה)

התחלתי לשחק וואו עוד מלפני שלוש שנים כשהגראונד מאונט התחיל מלבל 40 ולוורלוקית שלי היה תיק מיוחד לאסיפת נשמות :p לאחר מכן הייתה הפוגה ארוכה מאוד בדיוק כשיצא WOTLK לאור התמכרות קשה שיצרה לי בעיות בלימודים בדיוק בתקופת הבגרויות. לפני חודשיים החלטתי לנסות גילד וורז. התחלתי לשחק ופשוט הרגשתי שמשהו חסר ואז הבנתי שאחרי שאתה משחק בוואו, הכל משתנה. ואז החזרתי את המנוי שלי. נפגשתי עם הבלאד אלף וורלוקית שלי (שהייתה לבל 70) אחרי הרבה זמן והיה מאוד מרגש, קניתי cataclysm והעלתי אותה עד ללבל 82 כשאז קרה משהו נורא. פרצו לי לחשבון. לא הצלחתי להבין איך בכלל מישהו עשה את זה אבל הייתי בשוק כשקיבלתי הודעה מבליזארד שהחשבון שלי נסגר עד שאשנה את כל פרטי החשבון שלי. לאחר שהסדרתי איתם הכל חזרתי למשחק והופתעתי לגלות את הוורלוקית שלי, לבל 82, עירומה לגמרי עם 33 גולד באמצע אוגרימר. נקרעה לי הנשמה. כמובן שלאחר סידורים עם בליזארד קיבלתי החזר חלקי של הדברים שלי. אבל כרגע כל הציוד שלה ירוק ומעפן ואני מרגישה פשוט לא אותו הדבר לשחק איתה שוב. פתחתי דמות חדשה של DK, אבל זה פשוט לא אותו הדבר. עם וורלוק הכל זורם יותר, טוב יותר. תמיד יש לך את הפלגארד שעושה בשבילך את כל העבודה השחורה ואתה פשוט עומד מהצד ועושה קאסטינג להנאתך. פשוט קלאס בלתי מנוצח. קיצר סליחה שחפרתי. D:

Kingeh

New member
ברוכה הבאה.

אני הייתי ממליץ לך להמשיך לשחק או פשוט אם את באמת מתבאסת כל כך, להתחיל את הוורלוקית מחדש. זה קלאס שלעלות איתו רמות זה תענוג.

למעלה