fuck the sistem

מל241

New member
fuck the sistem

אתם מכירים את ההרגשה שדפקתם את המערכת, ששיחקתם אותה בענק, גם אם כל הסיפור מסתכם ב- 5 ש"ח לטובתכם?? אני חולה על זה. וזה יכול להיות דבר הכי דבילי - לקנות גרביונים שאני רגילה לקנות, בחנות שבדיוק עושה חיסול כללי, בחצי מחיר...למשל... היום דווקא דפקתי את המערכת פעמיים. המשביר פושטים רגל, ואני פושטת על חנויות הרשת. לא רק שמצאתי את הסכו"ם שמזמן רציתי לקנות אבל בגלל שאני קומצון לא הרשתי לעצמי, הוא גם היה בהנחה של 50% וגם שילמתי בתלושי שי לחג. דפיקה או לא? ובהמשך היום שוב נקלעתי לחנות (אחרת) של המשביר, ושוב פשטתי והפעם מצאתי כוסות שאני כבר המון זמן מחפשת. בשניה שראיתי אותן הורדתי את כל הכוסות שהיו על המדף - היו רק שמונה, גם שילמתי בזיכוי (שנשאר מתלושי השי לחג מהבוקר) וגם זכיתי בהנחה של 40 ש"ח בעזרת קופון מידיעות אחרונות, שהמוכרת בעצמה נתנה לי אחרי שגזרה לי אותו מהעיתון שהיה אצלה (ואני בכלל מנויה על מעריב) ותודו שגם זו דפיקה יפה... עכשיו, כשתקראו המשביר פושטת רגל, סוגרת סניפים ומנסה לצאת בתוכנית הבראה, תבינו למה... או לפחות תזכרו בי.. שבת שלום מל. נ.ב. - זה לא אישי נגד המשביר, אני עושה את זה בהתאם לכל חנות או "מערכת" שנקלעת בדרכי ושעולה בידי

אני מחכה בחיל וזיע..

לראות מה יקרה כשתגלי את שוק הפשפשים... ההלם מהמחירים הזולים ומדפיקת מערכות יכול לגרום לנזק בלתי הפיך כשהוא בסדר גודל שכזה..

למעלה