Get Dirty Do Work!

StayAwake

New member
Get Dirty Do Work!

אני מנצלת את הפרסומות באמטיוי בשביל לכתוב את ההודעה הבאה! אוקיי אז בגלל חוסר הזמן שלי בזמן האחרון (
) ראיתי רק עכשיו שהוד השיגה לנו את הכתובת של אינטרסקופ! אז מה דעתכן שנשלח להם איזה מתנה ישראלית ויפה שתוכיח להם כמה אנחנו אוהבים ומחכים להם? תשרשרו לפה כל מה שלדעתכן הוא ישראלי וכדאי שיהיה במשלוח. אני לא מדברת על מכתבים וכו' אלא אוכל נגיד שיכול להחזיק הרבה זמן (וככה נשלח לזאק קטשופ אוסם ונגיד לו שקוראים את זה AWESOME וזה במיוחד בשבילו וכל מיני התחנפויות אחרות
) או כל דבר אחר. אפשר אולי לשלוח להם גם חולצה אחת ממה שנדפיס. נכין כמובן גם ספר עם כל הסיפור חיים שלנו (או לפחות מה שעשינו בשביל אטל ישראל), מכתבים, תמונות וכמובן הדיוידי שלנו. אז יאללה.. בואו נתחיל ובמפגש עצמו נסיים את הדברים

StayAwake

New member
אוקיי קבלו ביטול

אמא שלי אומרת שאסור לשלוח אוכל לארה"ב... אבל אפשר דגל ודברים אחרים. צריך לחשוב מה נשלח לכל אחד מהם ואם אנחנו רוצות לשלוח גם לקרו... אז תענו

TheOneNoa

New member
אפשר לשלוח תמונה של זה

אפשר לצלם בכל מיני מקומות בארץ שלט קטן עם אטל עליו, כאילו אני מתכוונת בעזריאלי ונקודות מרכזיות בארץ. ובקשר לקטשופ אפשר לצלם את זה ולשלוח לזאק, זה הכי קרוב לדבר המקורי XD

dafnashz

New member
../images/Emo45.gif

אני בטוחה שמישהי פה יודעת פוטושופ, אפשר תמונות (כמו שנעה הציעה) בירושלים (הפוטושופ כי אף אחת לא נראה לא תיסע לירושלים) וגם ים המלח, שניהם זה מקומות שגם נוצרים נוהגים לבוא... וכמובן גם צריך של חוף הים, כי זה גם משהו שאנשים מחו"ל אוהבים בישראל- את הים....

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif אהבתי את הרעיון ../images/Emo45.gif

רציתי להגיד שנשלח להם במבה - אבל אח"כ ראיתי שזה לא אפשרי
אבל אני חושבת שלשלוח להם ספר עם כל הדברים האלה, דגל וחולצה יהיה ממש מגניב :) ואני חושבת שזה יהיה נחמד אם נכין ונשלח משהו גם לקרו

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif כן ../images/Emo6.gif

ואני לא יודעת, אפשר לשלוח גם להם מכתבים או דברים שהם אוהבים
אני פשוט חושבת שזה יהיה נחמד לצרף משהו גם להם :)

PnutButterNinja

New member
מיקי עם חולצה של ישראל !

ובדיוק מה שנועה אמרה ! אני ממש ממש חשבתי על זה XDD זה אחד מהדברים שחשבתי ~ האהא ~ D: רעיון אדיר ! נעשה להם כאלה טיזרים על ישראל .. דברים ש"יגרו" אותם לבוא לפה XD ~ אני אפתח את זה XD ~

StayAwake

New member
כן אל תדאגו../images/Emo6.gif

תהיה לו חולצה של ישראל והוא יחזיק דגל ישראלי חחחחחח זאת תהיה החבילה הכי ציונית בתולדות החבילות! אם לא ראיתן את מה שכתבתי בפייסבוק של אטל עדיין, תשלחו לי מכתבים ללהקה :)

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif זה יהיה מגניב ../images/Emo6.gif

גרמת לי עכשיו לשבת ולחפש תמונה של מיקי מאוס עם משהו שקשור לישראל (דגל, חולצה...)

PnutButterNinja

New member
חח , רעיון : XD

לויני אפשר להגיד לעזוב את וגאס ולבוא לתל אביב : TLVinnie .
ולשלוח לו ז'יטונים שקשורים לישראל XD או משו כזה ( אם זה קיים בכלל XD )

StayAwake

New member
בקשר לספר/אלבום...

אני חושבת שכדאי שנכניס כל מיני משפטים מצחיקים כאלה שנעוות בשביל שיתאימו לנו (וואו זה נשמע כמו סיכום בהיסטוריה על האידיאולוגיה הנאצית
) כמו מה שהוד כתבה למטה למשל
אז אם יש לכן רעיונות....

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ../images/Emo45.gif

ולפני שיהיה מאוחר מידי ושום דבר לא יזוז - תתחילו לכתוב מכתבים, בואו נזיז את עצמנו ! D:

PnutButterNinja

New member
אוווווו ד"א :)

אני ממש בעד הרעיון של דפנה :D ~ להכין מכתב אאאאאאאאאארוך ! ~ ואפשר לצלם גם כמה הוא ארוך ברחבי תל אביב XD

אז ככה,

אני בקושי מבינה דברים כשאני קוראת אותם. אז מה שנעשה זה כך - אתן תחליטו, אני אזרום. במפגש כבר תסבירו לי מי, מה, מו. וכשאחשלי יחזור עוד יומיים אני אסיים את העיצוב לחולצה. מקדימה תהיה תמונה יחסית ישנה של אטל אבל בשחור לבן עם מדבקה של "Hello my name is ~אני אכניס את השמות~ and I'm an Israeli hustler" או משו בסגנון.... בשביל זה אני אצטרך את כללללללל השמות של הבנות שבאות. + מאחורה(אלא אם תחליטו שאתן לא מעוניינות) ישלי כבר סקיצה ששלחתי לכרמל, שבעיקרון זה מפרסם את הפייס והטוויטר שלנו...

למעלה