gokussj2 יש לי שאלה אלייך!!!!!!!!!

segev1989

New member
gokussj2 יש לי שאלה אלייך!!!!!!!!!

מאוד מעניין אותי לדעת למה דווקא מכל ההיתפתחויות של גוקו בחרת דווקא את הסופר בסאיה 2? כאילו זה שינוי הצורה הכי פחות משמעותי מבחינת מראה כאילו הוא לא ממש שנוה מסופר סאיאה 2 חוץ מיזה שהשיער שלו מסודר יותר ויש לו הילת ברק לעומת סופר סאיאה 3 שהוא מאוד שונה שלא לדבר על 4 שהוא בכלל כבר משהו אחר. אז בקיצר... למה דווקא סופר סאיה 2?

gokussj2

New member
סתם

זה מה שהמצאתי על הרגע , אבל אם כבר שאלת , סופר סייאן 4 אני הכי פחות מחבב , סופר סייאן 3 התלהבתי כשראיתי את זה פעם ראשונה אבל אני יותר אוהב את הסופר סייאן\אולטרה סופר סייאן\סופר סייאן 2 , לדעתי המראה הזה נראה הכי טוב מבין כל הסוגים של סופר סייאן

gokussj2

New member
לא אוהב כי

לדעתי הוא כבר איבד את כל מה שמאפיין סופר סייאן , בייחוד השיער , ועצם העובדה שסופר סייאן 4 נראה ככה והוא כביכול נחשב ליותר חזק אז זה מפחית ממה שהתלהבנו ממנו קודם לכן כשראינו פעם ראשונה את הסופר סייאן עם השיער הצהוב , זה פשוט הורס הכל ולכן אני גם לא מחשיב את ג'יטי לעונה מהסידרה , זה לא אותם אנשים שיצרו את זה ,זה סתם זיבול גרוע , יש שם כל כך הרבה דברים מגוחכים שהפסקתי לספור

gokussj2

New member
בכל זאת

כשאתה משווה את זה לדרגון בול זי , יוצא שזה הרבה פחות מורכב כל מה שקורה שם , הקרבות לא הכי מעניינים , בדרגון בול זי היה סיפור הרבה יותר מקורי ומותח , הסאגות הראשונות של סאיין עד פריזה בכלל הכי אהבתי בגלל שזה הכי מורכב שם ומעניין , ג'יטי פשוט עובר מהר מידי ניסו לדחוס סידרה שצריכה להיות 200 פררים ל-64 פרקים , זה פשוט יצא חרא , ומה גם שהנימציה היא יותר מידי דומה לפוקימון אהבתי יותר את האנימציה של דרגון בול זי

עכשיו שאתה מציג את זה ככה אני מסכים

למרות שאת GT אהבתי בלי קשר אבל DBZ פי כמה וכמה יותר טובה מGT

gokussj2

New member
שמע

ג'יטי גם כן נהניתי לראות לא אמרתי שלא , אבל מצד שני כל הזמן הזה שראיתי את הסידרה אמרתי לעצמי למה עשו ככה ולא ככה , וכל הדברים שאהבתי אז מצד שני בזמן שראיתי אותם גם חשבתי לעצמי לעזאזל זה הורס את כל הסיפור , בוא נגיד שאם לא היה קשר בינה לבין דרגון בול זי אז הייתי אומר שזאת סידרה טובה אבל הבעיה שעצם העובדה שאנשים מחשיבים אותן ביחד לסידרה רק הורס את דרגון בול זי

אני די בטוח שכולנו אהבנו לראות את..

ג'יטי אבל אני אישית אהבתי מאוד את הסדרה, חוץ ממהפרקים שהם היו בחלל כי זה היה ערוך ממש לא טוב, גם העובדה שגוקו משתנה ישר לסופר סאייה 4 ולא עובר דרך כל שלבי הסופר סאייה. זה בעיקרון כל הבעיות שלדעתי היו צריכים לערוך שוב או משהו.

שכחתי גם שגוהאן משתנה לסופר סאייה

ולא לגוהאן מיסטיק, אבל אני לא סגור על זה אם זה חור בעלילה או שהאנרגיה שלו ירדה כל כך מחוסר אימונים עד שהוא לא מגיע לקיבולת של המיסטיק.

gokussj2

New member
אה...

אף אחד לא אמר שככה זה פעול כמו שאתה אומר , זה יכול להיות גם שברגע שהוא נהיה מיסטיק הוא לעולם לא יכול להיות סופר סייאן ולכן זה כן חור בעלילה או שזה פשוט ככמו כישוף ואז הוא נגמר , בכל אופן אי איפשר לדעת מה נכון , חבל שאקירה טוריימה לא היה מעורב ביצירת ג'יטי ואני ממש לא מבין מה היה קשה להם לעשות יותר מ-64 פרקים , לאן הם מיהרו?

אני לא אמרתי שככה זה פועל רק העליתי

אפשרות, אני חושב שהוא לא אמור להיות חזק יותר מהמיסטיק כשהוא סופר סאייה, כולנו בטח ראינו את גוהאן נלחם נגד בוו בשתי הצורות ואני מניח שכולנו יודעים שגוהאן מיסטיק חזק פי כמה מגוהאן סופר סאייה

gokussj2

New member
לכן ג'יטי הורסת את כל הסיפור

זה יוצא לא הגיוני כי הוא לא יכול לאבד כל כך הרבה כוח , בכל זאת זה מוגזם

האמת זה די הגיוני... כנס

בסדרה רואים שעברו עשר שנים מאז הקרב עם קיד בוו, במהלך עשר השנים האלה נניח שגוהאן לא התאמן בזמן הזה. בתחילת ג'יטי הקריין אומר שעברו עשר שנים מאז שגוקו לקח את אוב לאימונים, זה יוצא 20 שנה שגוהאן לא התאמן. בגלל זה אני עדיין לא סגור על זה אם הוא אמור לחזור להיות מיסטיק או שהוא צריך להיות סופר סאייה. דרך אגב אני לא ממש בטוח בקשר לטווחי הזמן אז אם טעיתי אז תתקנו אותי.

gokussj2

New member
אתה זה שראה את הסידרה בצרפתית

אם אני זוכר נכון

למעלה