hand cream-אני עונה לך פה

hand cream-אני עונה לך פה../images/Emo26.gif

ברור שמסתכלים על הצרכים שלנו, ומנסים להתאים אותם לצרכי הבן זוג (במקרה זה המאהב). זה לא אומר שזה אגואיסטי. יותר נכון לקרוא לזה "תיאום ציפיות". מה שכן להישאר עם מישהו ולנדנד לו שהוא לא מספיק נותן מעצמו נראה לי כ"כ פתאטי. אם יש משהו שמעליב אותך באופן ספיציפי ברור שרצוי לדבר על זה וללבן את הדברים, אבל אם מה שפריע זה אי ההשקעה באופן כללי, עדיף לרדת מזה. that's me

Hand Cream

New member
מחזיר לך פה

לא יודע אם בא לך או שלא בא לך לדוש בזה (לי זה מעניין) לא דיברתי על אי השקעה דיברתי על כך שהזמנים והציפיות (גם במגשים וגם מחוצה להם) אינם תואמים אז האם תמיד הצד השני הוא זה שצריך להתאים את עצמו ?

אשמח לדוש איתך..

ולא כתבתי לרגע שזה רק הצד השני. האהבה היא מן ריקוד כזה שרוקדים יחד, או שיש הרמוניה והכל מסתדר.. או שלא. אם אתה מרגיש שהצד השני משקיע בך ואתה בו, ושטוב לכם לגמריי לגמריי ושקיים אמון מלא ואח"כ הוא עסוק פתאום איזה שבועיים, אז ברור שממתינים בסבלנות. אבל הכל תלוי באיך הקשר זורם באופן כללי.

Hand Cream

New member
Nקפיץ לפני שיעלם

רק כדי שאוכל לדוש איתך על זה אחר כך כי כעת הולכים לאכול

כשמתאהבים

כדאי להתאהב באחד שיכיר אותך ואת ליבך מספיק טוב. ויאהב אותך מספיק חזק בשביל לא להשתמש בך לסיפוק צרכים שלאחריו תיוותרי על הקרשים . אחרי שהיית על הקרשים והרמת את עצמך לגובה סביר. חשוב לזכור שאם הוא אי פעם ינסה לעשות לך דבר כזה,שוב. הוא אינו מי שחשבת. סתם בחור מניפולטיבי שלא איכפת לו ממך. ואז......זה כבר יתן לך את הכוח לסרב להשתתף בריקוד הבא.

למעלה