שלום חברים חג שמח ושבוע טוב.

האב נסחרת כיום בבורסה האמריקאית במחיר של 1.3 דולר.
אני השקעתי בחברה שנסחרה בישראל ומימשתי רווחים ממזמן, נראה מחיר מאוד אטרקטיבי למוצר כזה איכותי.
אשמח לשמוע את דעתכם לגבי כמה סוגיות:
1) למה ואיך בכלל הגיעה למחיר הזה?
2) האם המוצר איכותי כמו שאומרים?
3) איפה לדעתכם תהיה החברה עוד שלוש שנים מהיום? (מחפש השקעה לטווח ארוך)

THE_ENDLESS

Active member
זאת הייתה אחת ההחזקות הטובות שלי ב2022, למזלי יצאתי בזמן.
היום גם אחרי הירידות אני ממש לא רואה אותה כאטרקטיבית.

לדעתי ההתנהלות שלהם מוזרה (וזה בלשון המעטה) ושהדוחות נראים פשוט זוועה אז אני לא רואה מה יכול להיות מעניין שם.

זאת הייתה אחת ההחזקות הטובות שלי ב2022, למזלי יצאתי בזמן.
היום גם אחרי הירידות אני ממש לא רואה אותה כאטרקטיבית.

לדעתי ההתנהלות שלהם מוזרה (וזה בלשון המעטה) ושהדוחות נראים פשוט זוועה אז אני לא רואה מה יכול להיות מעניין שם.
אני אסכים איתך בזה שההתנהלות הייתה לא משהו, לכן כל צוות ההנהלה התחלף לפני חודש ועכשיו תורך להסכים איתי שבחודש אחד לא נספיק לראות את הביצועים שלהם ולכן ניתן לזמן להראות לנו מה הם שווים.

בנוסף, בתור משקיע לטווח ארוך בחברה, לפי המחיר הנוכחי שמשקף שווי שוק של 440 מיליון שקל (כמעט חצי ממחיר היציאה שלה מהבורסה הישראלית) המניה אטרקטיבית בהתאם להכנסות שלה מהשירותים ה"רגילים" שהיא נותנת מהחברה שאז קנתה. אם יהיו מכירות מהסייבר מה שאני מאמין שנשתמע על כך בחודשים הקרובים (מעבר לדיווחים שלהם זו תחושה אישית שלי) אז המחיר כלל וכלל לא ישקף דבר, הסכם / חוזה ראשון זה יהיה הפתיח ולא משנה סכום העסקה כמו שמשנה עם מי העסקה ולמה בחר בשירותי הסייבר של האב סקיוריטי.
כל שנותר הוא להיות סבלניים וזה ישתלם.
אגב, מי שבא לסיבוב על החברה מהמעבר לבורסה האמריקאית כבר יכל לקטוף 50% ממחיר הסגירה בבורסה הישראלית וסביר להניח שהתנודות ימשיכו לשחק לשתי הכיוונים עד לקבלת החוזה הראשון

THE_ENDLESS

Active member
אני אסכים איתך בזה שההתנהלות הייתה לא משהו, לכן כל צוות ההנהלה התחלף לפני חודש ועכשיו תורך להסכים איתי שבחודש אחד לא נספיק לראות את הביצועים שלהם ולכן ניתן לזמן להראות לנו מה הם שווים.

בנוסף, בתור משקיע לטווח ארוך בחברה, לפי המחיר הנוכחי שמשקף שווי שוק של 440 מיליון שקל (כמעט חצי ממחיר היציאה שלה מהבורסה הישראלית) המניה אטרקטיבית בהתאם להכנסות שלה מהשירותים ה"רגילים" שהיא נותנת מהחברה שאז קנתה. אם יהיו מכירות מהסייבר מה שאני מאמין שנשתמע על כך בחודשים הקרובים (מעבר לדיווחים שלהם זו תחושה אישית שלי) אז המחיר כלל וכלל לא ישקף דבר, הסכם / חוזה ראשון זה יהיה הפתיח ולא משנה סכום העסקה כמו שמשנה עם מי העסקה ולמה בחר בשירותי הסייבר של האב סקיוריטי.
כל שנותר הוא להיות סבלניים וזה ישתלם.
אגב, מי שבא לסיבוב על החברה מהמעבר לבורסה האמריקאית כבר יכל לקטוף 50% ממחיר הסגירה בבורסה הישראלית וסביר להניח שהתנודות ימשיכו לשחק לשתי הכיוונים עד לקבלת החוזה הראשון
אני לא מסכים
ההכנסות "משירותים רגילים" שאתה מדבר עליהם הם תוצאה מהרכישה של 2 דינזאורים, אי. אל. די וקומסק ושניהם ברווחיות מאוד מאוד נמוכה וכמעט לא קיימת.
האב כסטראטאפ עצמו בנתיים נראה מאוד אנמי ולא מייצר הכנסות משמעותיות, מההתרשמות שלי (ואני אפילו טרחתי ללכת לכנס משקיעים במשרדים שלהם) זה שאין באמת מוצר אמיתי אלא סוג של ערבוב שירותים שמציעה החברה.

לגבי החוזים עצמם שהם מדברים עליהם (500M$) זה חוזים שקשורים ל"נכסי סייבר" שהם קנו ב22M$ ביוני של שנה שעברה, זה לא משהו שקשור לטכנולגיה של האב אלא עוד תוצאה של M&A.

בשורה התחתונה, אמשיך לעקוב ואני מחכה לראות את הדוח השנתי של 2022 (לא ברור למה לא פורסם עדיין).

roee1265

Member
אני גם השקעתי בחברה ב2022 ומתלבט אם לחזור בגלל המחיר ....
ההתלבטות העיקרית שלי היא כזאת, האם להכנס עכשיו או להכנס רק בעת סגירת עסקה ראשונה מתחום הסייבר.

הבעיה שאם אכנס עכשיו והם לא יסגרו עסקאות בטווח הקרוב זה יתברר כמחיר יקר... אם הם כו יתחילו לסגור עסקאות אז המחיר לא יחכה לי והמניה תטוס עשרות אם לא מאות אחוזים בגלל שווי שוק קטן.
חשבתי להכנס חצי עכשיו וחצי רק לאחר עסקה. דעות?

fridman42

Member
אני גם השקעתי בחברה ב2022 ומתלבט אם לחזור בגלל המחיר ....
ההתלבטות העיקרית שלי היא כזאת, האם להכנס עכשיו או להכנס רק בעת סגירת עסקה ראשונה מתחום הסייבר.

הבעיה שאם אכנס עכשיו והם לא יסגרו עסקאות בטווח הקרוב זה יתברר כמחיר יקר... אם הם כו יתחילו לסגור עסקאות אז המחיר לא יחכה לי והמניה תטוס עשרות אם לא מאות אחוזים בגלל שווי שוק קטן.
חשבתי להכנס חצי עכשיו וחצי רק לאחר עסקה. דעות?
ככה בדיוק עשיתי עכשיו. תפסתי 1.1$ לכל מניה והמאסה העיקרית לכניסה תחכה לחוזה שמן או כמה חוזים קטנים...
לפני כמה ימים התווסף עוד תותח לחברה עם קשרים במוסדות ממשלתיים וחברות ביטוח ענקיות ( צעד מתבקש לקראת עסקאות ענק. )
גילוי נאות - משקיע לטווח ארוך

ביתניים סגרה אתמול 8 אחוז, עכשיו בפרה מרקט פלוס 9, שמפה תתן ראן ותחזור למחירים שכולנו אוהבים :)

למעלה