מרצ'נדייז רבותיי, מרצ'נדייז

RC153

New member
טוב אז הנה אני

אני אתחיל עם דברים יקרים ללבי שלא משתכיים לשום קטגוריה

אז ככה:
למעלה יש שלט שאפילו כתבתי מאחורה את התאריך שהוא נכתב בו. אני אתחיל מההתחלה: ב14/9/12, כמה ימים לפני ראש השנה ראיתי מלא פרסומים בפייסבוק של הקילרז וקבוצות מעריצים עם תמונה של ברנדון מחזיק תמונה שכתוב עלייה לאס וגאס, והפרסומים קראו לבוא להשתתף במין פרויקט כזה, שכל אחד מצלם את עצמו מחזיק שלט עם שם וארץ או עיר ושולח לעמוד מיוחד באתר של הלהקה נדמה לי, ושהתמונה אולי תופיע על מסכי ענק בהופעה מיוחדת וענקית של הלהקה, שאיזה מישהו מפורסם עזר להם להפיק אותה, משהו כזה
בקיצור, ההופעה הייתה בדיוק בערב ראש השנה אז החלטתי שאני הולכת על זה וצילמתי תמונה
ידעתי שזה יהיה בלתי אפשרי לראות אם אני באמת אהיה שם, כי זאת הייתה הופעה ענקית, והיו מלאמלאמלא תמונות, והיא הייתה איזה שעה ומשהו, והתמונה שלי יכולה להיראות בכל שנייה שהצלם יחליט לצלם משהו אחר והלכה התמונה, אבל בכל זאת צילמתי

בקייצוררררררררררררררררררררררר, אחרי שהחג יצא נזכרתי בזה ויצאתי לשוטט בטמבלר (
) וראיתי שהרבה מעריצים פרסמו סרטונים מההופעה הזאת, כמובן שהיו מלאמלא סרטונים ולא ידעתי איך להתחיל
נכנסתי לראשון, שהוא הפתיח שמראים בו את הלהקה עולה לבמה לצלילי ההתחלה של runaways (
) ופתאום אני רואה את עצמי
בענק
מחזיקה שלט של "ישראל"
המזל שלי היה שזו הייתה ממש ההתחלה ומה שהיה לצלם זה רק הבמה עם שני המסכים הענקיים שהוקצו בשביל התמונות, הייתי שם 9 שניות
מה שהלך אחרי הגילוי הזה
כמובן שצרחתי ותיעדתי את הרגע

חפרתי
מצטערת על זה................

למטה יש מחזיק מפתחות של ברנדון פלאוורס סולן הקילרז שהכנתי לעצמי

RC153

New member
דרך אגב הנה התמונה המדוברת

מההופעה, ויש גם וידאו

אני למעלה עם השלט היפה שלי

RC153

New member
דיסקים

הנה אוסף הדיסקים העלוב שלי, ארבעה דיסקים של שתי הלהקות האהובות עליי ביקום
3 של מארון 5 (חסר לי רק הראשון והמצויין ביותר שלהם, עוד לא הייתה לי ההזדמנות לשים עליו את ידיי
)
ואחד של הקילרז, שהוא האלבום הכי טוב שלהם לדעתי, האלבום הראשון שלהם
עוד אלבום שלהם (אלבום אוסף) בדרך אליי מebay

צילמתי אותם גם פתוחים, שיהיה מעניין

RC153

New member
פוסטרים

או כמו שקוראים לו אצלי : קיר סגידה

זה הקיר הסגול והיפה שלי, שככל הנראה הפכתי אותו לסוג של מקדש או משהו

יש לי פינה של הקילרז, ופינה של מארון 5

נתחיל עם הקילרז(בתמונה האמצעית), הפוסטר הראשון שלי אי פעם הוא הפוסטר השמאלי בתמונה, קיבלתי אותו אי שם בשנת 2010 או 2009 מחברה שלי, שהיה לה מנוי לראש 1 והיא סיפקה לי הרבה פוסטרים ותמונות

לקח לי כמה שנים לתלות אותו. את הארבע האחרים הדפסתי בבית דפוס, שזה יוצא הרבה יותר משתלם מלקנות את העיתוני נוער השטחיים האלה, כל ארבעת ההדפסות עלו ביחד כמו עיתון שלם

בתמונה האחרונה יש את מארון
שהם האהבה הגדולה שלי, יש שם 26 תמונות קטנות שפיתחתי, 4 פוסטרים שהדפסתי בבית דפוס, ו4 מעיתוני נוער

יש גם 2 Mים שחברה שלי ראתה פעם באיזה עיתון והיא צבעה אותם בצבעים של מארון ונתנה לי (זה היה הגופן של הלוגו שלהם אז בגלל זה )

®NuLy®

New member

ממש יפה!!
וגם ההשקעה שלך ללכת לבית דפוס ולהדפיס, בכלל.

מזכיר לי את המיטה שלי מהצבא, אבל עם הרבה פחות פוסטרים

RC153

New member
יוווו איזה מגניב

שיש לך את הפינה שלך בצבא עם הפוסטרים

ללא ספק מגניב

RC153

New member
תמונות וכתבות מעיתונים

טוב אין לי כ"כ מה לפרט פה, זה פשוט דברים שאגרתי במשך השנים

בתמונה שלמעלה יש קטעים וכתבות מעיתונים נורמלים(ידיעות וזה) קצת על הקילרז והרבה על מארון
למטה ובאמצע יש דברים מראש 1 ומעריב לנוער (כן
)

RC153

New member
עוד תמונות

מימין למעלה זה תמונה של הבושם של ג'סטין טימברלייק (
) לידו משמאל זה דף על מארון 5 באיזה מגזין מוזיקה שאיך שראיתי תמונה של אדם עליו קניתי אותו, הוא דווקא נחמד, יש בו מלאמלא דפים עם פוסטרים ודברים על להקות כמו קולדפליי, רד הוט, לינקין פארק ועוד מלאמלאלא מגניבים, אני אוהבת מפה רק את מארון, וגם לא תלשתי את הפוסטר שמצורף אליו עדיין ככה שבינתיים הוא שוכב ליופי

כל השאר זה עוד כתבות ממעריב לנוער וראש 1, ושערים , וגם כתבה שצוטטתי בה

RC153

New member
תכשיטים

פה אני אגוון - יש לי שרשרת של הביטלס
נקנתה בחנות מ-ג-נ-י-ב-ה שנקראת volume tel aviv נדמה לי והיא נמצאת בתוך שוק הכרמל (נדמה לי) חנות מגניבההההה יש בה כ"כ הרבה דברים, מלא שרשראות ומפרטים,וצמידים וטבעות מגניבים, וגם של להקות, וסיכות ומגנים לאיייפון ועגילים ותיקים ומה לא

אז מפה קניתי את השרשרת המגניבה הזאת

וכמובן תכשיטים של מארון אין באף מקום , אז נאצלתי להכין מפימו, פה יש 2 זוגות עגילים ותליון, היו לי 2 תליוני M של מארון שנשברו בנסיבות טראגיות

®NuLy®

New member
וואו כל כך אדיר ומיוחד

ממש אהבתי את מה שהכנת מפימו!
וגם זה משהו שהוא רק שלך שבכלל מקפיץ את הערך שלו

RC153

New member
בגדים

"בגדים", כולה שתי חולצות מסכנות

חולצה של מארון שחברה קנתה לי ליום הולדת, והיא נשמרת בתוך העטיפה שלה מאז

וחולצה ורודה שהכנתי לבד עם הכיתוב "keep calm and move like jagger" מהלהיט של מארון באותו זמן

והנעליים
את הנעליים האלה הייתי רואה על הרבה מפורסמים, וכן, גם על המפורסמים 'שלי' (אדם לוין, ברנדון פלאוורס) והשתגעתי מהן
הן כאלה יפות
וכמובן שהייתי חייבת כאלה, אבל מה, יש לי מידה בעייתית, ולמצוא את הנעליים האלה היה קשה

מזל שבפול אנד בר היה משהו דומה, בעיקרון רציתי צבאיות רגילות, אבל באלה יש אבזמים למעלה (לא רואים בתמונה) אבל זה הכי קרוב שהיה לי לנעליים היפות האלה, והייתי חייבת אותן
הן עלו לי חצי משכורת (450 ש"ח
זה הרבה בשבילי
) והתפשרתי על המידה, 36 (אני מידה 35) כי ברור שבמידה שלי לעולם לא אשיג משהו כזה
תודה לאל על פול אנד בר

מאז הן הנעליים האהובות עליי, יש משהו מגניב יותר מלהתלבש כמו המפורסם האהוב עלייך ?
(אני לא סתם שטחית, הן גם נורא יפות ומגניבות בלי כל קשר לאנשים הנ"ל
)

®NuLy®

New member
זה משעשע אותי

החיפוש אחרי פרטי לבוש צבאיים, אחרי שנתיים+ בצבא זה הדבר האחרון שרוצים לראות.

ולמה לא ללבוש את החולצה של מארון?!

RC153

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא בצבא

אולי בגלל זה אני מחפשת את זה

ולא יודעת למה........אולי אני מפחדת עלייה ? לבשתי אותה פעם פעמיים, עוד לא מצאתי סיבה ללבוש אותה, בטח בקיץ

®NuLy®

New member
כן תיארתי לעצמי

פעם הייתה בחירה בין נעליים ממש דומות למה שפירסמת לנעליים אחרות (שכן יותר נפוצות)
היום יש נעליים אחרות לגמרי אם אני לא טועה, עם רשת וכאלה

למעלה