טופיק דיבורים 18.3

bdinib

New member
הצעה לשי חי

הייתי ממנפת אותו בעזרת בניית אתר מאחד שהוא ישמח לאינטליגציה שלו ויהיה לשניהם אתגר נפלא .

חגית 11

New member
שי חי אין עליך-כתבה מדהימה בישראל היום

יצאת גדול מהבית ואתה גדוללללללללל בחוץ

גפן1234

New member
שי חי בישראל היום

כמו בבית גם בראיון ישיר, מאבחן בדיוק רב את הדיירים , העיקר לא מתנצל.
אותי מעניינת למשל אם היתה אפשרות היפותטית לשי חי להגיד את כל האמת
לתניה בבית מה היה נאמר ?!
מה אתם חושבים ?????

גפן1234

New member
טוב אז משעמם לי כרגע

ותנועה ערה אין פה אעלה 2 התיחסויות לכתבה :
1. בראשית הראיון אמר שי חי שדיבר לא יפה למלהק,ניתק לו בפנים ובפייסבוק כתב
שאין מצב שהוא מגיע ועומד בתור עם כל מיני אנשים.....
יהירות - לא אוהבת . יש בשי חי הרבה מעלות ותכונות נדירות , הפאן הזה בו
לא מתחברת ...
&nbsp
2. תניה מיותרת ומעצבנת .
כרגיל חוזרת למנטרות השלום והפיוס שהינחו אותה....
שי חי ממש לא צריך איזה אקססורי שיהיה תלוי עליו במיוחד שאינו נאה לעין

כי המלהק התעלק

על שי ולא הירפה. כי איכות מזהים.
מאחר שהם רדפו אחרי שי, ולא שי אחריהם, אז למה שלא יעמיד תנאים?
אגב, שי אמר שהוא לא דיבר יפה למלהק.
אבל לא שמעתי שום תלונה מהמלהק עצמו...
אנחנו לא יודעים מה היה בשיחה.
&nbsp
לגבי תני: לדעתי היא בין נטל לאוייבת של שי. אבל אם הוא מסרב לראות את זה ורואה בה דברים אחרים, אז לא נעים לי להתערב לו.
&nbsp
&nbsp
פה שוב הכתבה:
http://www.israelhayom.co.il/article/365771
כתבה יפה מאוד

Aberforth

New member
מסכים!

בתור אחד שאוהד את הגרסה האמריקנית של כל תוכניות הריאליטי, ובתור אחד שנבחן לגרסה הישראלית של הישרדות, אני יודע להעיד על עצמי שהייתי עושה הכל כדי להתקבל.

זה חלום שלי להיתקע על אי בודד ולראות איך אני שורד. כל המשחק האסטרטגי, הבריתות, המשימות, אלה דברים שמאוד מדברים אלי. בכלל, אני מעריץ תוכניות כמו "אדם נגד טבע" מאת בר גרילז.

כששי חי אמר שהוא זה שהציב את התנאים למלהק, זה רק אומר לי שהעניין שלו בתוכנית הוא פחות לאלה שמתים להתקבל בכל מחיר. זה גם מעיד על ההבנה שלו בכל מה שנוגע להפקה וליהוק. לא על יהירות. אני מאמין שאם אכן זה היה המצב, אז לא רחוקה ההשערה שהוא גם הציב להם סעיף שבו הוא מקבל כסף על שהותו בבית והם שילמו, והרבה.

גפן1234

New member
הבנתי - תודה

לי אין מושג בעינינים הפקתיים.
אני צופה אדוקה בערוץ 26 , ותמיד אוכלת את הלב מהעריכה ב-22.
&nbsp

זה גם נכון. לפעמים ניתן לחשוב שבערוץ 22 ובערוץ 26

משודרות 2 תוכניות שונות לחלוטין...

יפה, בהישרדות יש חתיכים ושריריים

אם היה סעיף כזה בחוזה של שי חי, אז הוא הרוויח את זה ביושר.
מאחר שהוא הנעים את זמנינו, ריתק אותנו למסך, השאיר אותנו פעורי פה, מתח אותנו והצחיק אותנו - כל זה במשך 3 חודשים - אז מגיע לו כל שקל.
מגיע לו להצליח.
הלוואי ואזכה לראות אותו שוב על המסך באיזו תוכנית, או סידרה, או סרט.

גילי כהן מקנא? התגובה שלו לכתבה

‏העתקתי מהפייסבוק שלו (של גילי כהן):
&nbsp
למה שי? �� בחייאת שי, למה????
אני סמרטוט? אני זומבי? אני קוף?
אךךך, שי, שי, שי, השי-תן עלה לך לראש, אה?? ����
כולנו סמרטוטים, קופים, זומבים ואתה המלך, הקינגג של הבית - אתה גם צודק וגם חקויאק!! ��
רק חבל שלא ראו כמה חישבנת לי, היללת אותי והודית לי שעזרתי לך בויכוחים - עכשיו אני סמרטוט, אה??
האמת? הבטחתי לעצמי שלא אכתוב יותר על ה"אח הגדול", באמת באמת שנמאס לי.
אמרתי הכל, סיפרתי הכל, הקאתי הכל ושיחררתי מהגועל הזה.
אבל...קשה לי להישאר אדיש לכינויים שדפקת לנו שניה אחרי שיצאת מהבית והבנת מה"אח הגדול" (נו..זה שיצר אותך) שיש אנשים שחושבים שאתה אלוהים והתחלת ללכלך עלינו.
שי, אם אני סמרטוט - אתה הבית שימוש הכי גדול שיש!
אתה השחקן הכי עלוב שהכרתי!
אתה בחור טיפש כמו נעל קרוקס!
אתה איש חלש, מאוד חלש!
ואתה יודע מה? יש לי הוכחות ודוגמאות לכל מה שהטחתי בך עכשיו!!
תקשיב טמבל, לפני שתתחיל באמת להאמין שאתה "אלוהים", תן לי להסביר לך משהו קטן:
סבא ג'פטו יצר את פינוקיו - יורם זק יצר אותך!
אתה סה"כ דמות עלובה, שבזכות העריכה המופלאה של החבר/אח שלך, הפכת להיות מודל לחיקוי לכמה אלפים שקנו את החארטה שמכרו להם.
(סתם שתדע, גם לדורה יש מעריצים)
בוא אני אסביר לך בדיוק איך עורך התוכנית הפך את הדמות המשעממת שלך לדמות מעניינת ואיך הוא גרם לאשליה שאתה הדייר הכי מעניין בבית:
א - לפני שהתחלת לתת נימוקים להדחה, דאג ה"בראדר" להזהיר אותנו - "מי שיפריע לשי לדבר, יקבל 100 ש"ח קנס"
כן אחי, גם ה"אח" שלך ידע שהדיירים יאכלו אותך בלי מלח ברגע שתתחיל לדבר/ללכלך עליהם ולכן דאג שלא יפריעו לך!
(עם סלים לא הצלחת להתמודד בויכוח, מה נשאר?)
ב - בכלללל העונות של האח הגדול, היו מראים ומשמיעים לצופים את הנימוקים להדחה של כללל הדיירים.
השנה - לא!!
הצופים בבית זכו לשמוע רק אותך מנמק ומפרט למה אתה מעמיד דייר כזה או אחר להדחה - את הנימוקים שלנו השאירו....נכון, בחדר העריכה....
שיהיה ברור, ה"אח" ביקש מאיתנו לנמק ואפילו פעם אחת הוא אמר לגיל ולי שאני נימקתי את ההדחה של X בצורה יותר קשה מאיך שאתה נימקת.
בכך, שי היקר, "אח" שלך יצר תמונה מעוותת ו"האדיר" אותך על חשבוננו...
(אם כבר זומבים - אז עד הסוף ��)
ג - שייקה, נכנסת לבית עם פוזה של ואן דאם, קראטיסט קשוח - תוך יומיים נראית כמו הומלס, ישבת עצוב בפינת העישון, רצית ללכת הביתה ונשארת רק כי הכניסו לך את החברה המתוקה שלך (ואני לא ציני, תני באמת מתוקה).
בראיון אתה משחק אותה "אבו עלי", יאעני היית המלך של הבית ובתכל'ס - אני, מייקי וקוקו ריחמנו עליך ושאר הדיירים נגעלו ממך...
אף אחד לא רעד ממך בהדחות הפומביות, הם פשוט העדיפו לא לענות לך (יש לך מזל שלא אמרת לי את "האמת בפרצוף", אתה ואני יודעים מה הייתי עושה ממך אם זה היה קורה)
לא היית מלך בבית, אל תחמיא לעצמך שי!
ליכלכת על דודו, קראת לו "שק פטישים", "איש לא בריא"
וואלאק, עם כל הפוזה היפנית שלך - ה"שק פטישים" הזה יותר חזק ממך, נפשית, מנטלית ושכלית!!
דודו מעפולה, לעומתך, נכנס לבית לבד וייצא מהבית לבד, בלי בן משפחה/חבר שיתמוך בו - זה גבר בשבילי!!!
אם היו מכניסים לו בן משפחה, הוא היה יכול לגור בבית משוגעים הזה עוד שנתיים - אתה, עם החברה שלך, לא הצלחת להחזיק מעמד עד הסוף ויצאת מהבית כמו "סמרטוט"/"קוף".
מי ה"שק פטישים" פה, דודו ה"העפולאי" או שי ה"יפני"?
בראיון אתה מספר שכולנו היינו שחקנים ואתה לא.
אז בתור אחד החברים היחידים שהיו לך בבית, תקשיב טוב - גילה אלמגור שחקנית מתחילה לידך ��
וואלאק אתה האבא והאמא של השחקנים!
כל פעם שלקחת מישהו מאיתנו לנסט, קודם וידאת שהמצלמה עליך ורק אז התחלת לדבר.
קלטת שהקטע של ההתבודדות עושה לך טוב בחוץ והלכת עם המשחק הזה עד הסוף, יאעני יש עליך חרם (חראאאאם)
בכללל התקופה שלי בבית, אף אחד לא עשה עליך חרם, תמיד הזמינו אותך לאכול ואתה בחרת להתבודד! תפסיק לספר סיפורים שי.
(וזה לא שאני לוקח פה צד. ידוע לכולם שלא סבלתי את אור ואת ברק ואותך חיבבתי, כך שאין לי שום סיבה או רצון להגן עליהם סתם)
שי, דיברת בשבוע 9 מילים ולשמחתך - ה"אח" ערך את כל ה 9 מילים שלך ל 2 תוכניות של שעה וחצי כל שבוע.
(לא אכנס פה שוב לנפלאות העריכה, אתה מוזמן לחפש בקיר שלי את הפוסט שכתבתי בנושא הזה)
אתה צריך/חייב לנשק יום יום, תלתל תלתל, של יורם זק.
הבן אדם עףףףף עליך, "התחרמן" מהחארטה שלך, שם אותך ורק אותך במרכז העניינים ושטף לאנשים ת'מח עם הדמות הפיקטיבית שלך.
תקשיב טוב:
אתה לא היית יותר מעניין מאף דייר בבית!!
נפל בחלקך הכבוד להיות הכוכב בתסריט שכתב יורם? סלמתאק, תהנה מזה, אבל אל תתחיל לעוף על עצמך חבוב!
אתה אולי "אלוהים" בשביל כמה אלפים שטופי מח - בשבילנו, הדיירים בבית והצופים השפויים בחוץ, אתה סתם שי חי, סתם עוד דייר שהיה שותף לאחת העונות המחורבנות/בזויות/עלובות של האח הגדול לדורותיו (וזה כולל אותי כמובן!)
ד"א, החמאת לעצמך "כל מי שרב איתי, יצא מהבית"
מיקיאגי, אמנם היה לנו ריב ביום חמישי, אבל תרגיע, לא אתה הוצאת אותי מהבית - "אח" שלך הוציא אותי.... ��
שי, תאמין או לו - מאחל לך הצלחה בכל מה שתעשה!
נצל את הפרסום, תעשה כסף, תהנה, אני מפרגן לך מכל הלב, נשבע!!
אבל עשה לי ולעצמך טובה, תרגיע!
אני יודע שיצרת לעצמך שם של אחד עם פה ג'ורה שאומר הכל בפנים (פששש, אפשר לחשוב למי אמרת ומה אמרת? �� גם לך כולם אמרו בפנים מה הם חושבים עליך) ועכשיו תרגיש צורך להאכיל כל כמה ימים את הנתינים/ערפדים שלך "דם" ולהצדיק את הכינוי שנתתי לך "ואן דם הצמא לדם"
רק כדאי שתחשוב לפני שאתה "יורה" את הגועל שלך ועל מי אתה "יורה"
אל תרים ת'אף, אל תלכלך על החברים שהיו לך בבית, שמור על הכבוד שלך ושלנו.
אתה לא יותר טוב מאףףףףףף אחד מאיתנו (מחלקנו אתה אפילו הרבה פחות טוב)
זה שעיתוני הבידור "ממליכים" אותך ונותנים לך כל מיני תארים הזויים, לא אומר שאתה באמת כזה - וגם אתה יודע את זה ��
נ.ב:
מברוק על האירוסין עם תני.
אם זה אמיתי או משחק? אשאיר את התשובה שלי לעצמי ��
בכל מקרה, אםםםםם באמת תתחתנו (הלוואי וזה יקרה, אתם זוג מנצח), אין טעם לשלוח לי הזמנה לחתונה - אני לא אגיע...
(סמרטוט או לא?)
נ.ב 2:
אני מוכן להתגייס ל"צבא האמת" שלך, רק קודם - חובה עליך לספר לכולם באמת, את כללל האמת...
נ.ב 3:
חצי מהמגיבים בעדך, זה פרופילים מזוייפים, אז אל תתלהב שי ��
נ.ב 4:
אדם "חכם" לא היה בועט בקרטון 3 שבועות לפני הגמר (יורם כמעט גמר לסייד לך את הסלון, פראייר)
האקט הזה מעיד על טיפשות, קלות דעת - ואל תספר לנו סיפורים של "מחיקת החיוך מהפנים שלהם", זה יכול לעבוד על אנשים שטופי המח, לא על שפויי המוח!!
הדבר הכי דבילי שמישהו אי פעם עשה בכל עונות האח הגדול - בעולם!
&nbsp
* * * * * * *
הנה שוב הכתבה:
http://www.israelhayom.co.il/article/365771
&nbsp

Aberforth

New member
זה שגילי התייחס אומר ששי חי פגע בול במטרה!

ובכלל, מאז שגילי נכנס לאח הגדול, המניה שלו צונחת. אדם מאוד קנאי.

rachela8

New member
גילי אתה היית גרוע יותר מכולם,היית כאילו חבר של שיחי מההתחלה

וכל הזמן תקעת לו סכין בגב אם כל שאר הדיירים ,אנחנו ראינו הכל הערוץ 26 ולכן עפת
מה חשבת ששיחי לא ראה אותך הולך מאחד לשני ומשמיץ אותו ואחר כך הולך ומרגיע אותו ,ראית בכלל את ערוץ 26 את הזגגנות של כדי להיות גם פה וגם שם??????????
אז אתה האחרון שצריך להגיב נגד שיחי,הוא לא הדיח אותך זה הבית העמיד ואנו העפנו

גפן1234

New member
גילי - גדול הקנאים

אם חשבתי שעמרי שבר את שיאי הקנאה מסתבר שהוא מחוויר ליד גילי.
חושב שלא ראינו : ישב על הגדר , רגל פה ורגל שם
והיה שטיח לרגלי דודו , כי פחד ממנו....
היום פתאום נתעורר

Aberforth

New member
אז מה התכנונים שלכם לסוף שבוע?

כל הסדרות שאני אוהב לראות נמצאות בפגרה.

למעלה