שרשור בוקר היום ה- 43 בתכנית 2025

רינתי77

Active member
נו, ברוך רופא חולים! אני רואה שג'ו החלים, אם לשפוט לפי

התיאבון שלו על הבוקר והגיז'דורים שלו על זה שאין לו עם מי לדבר בעיר.

MagnumTA007

Well-known member
שרי
מנואל
רומי

בלעדיהן אין עונה.
רומי השורדת עשתה כמיטב יכולתה אך נראה שהקץ קרב ובא.
ננסה לעזור לה ביום שלישי
מי יודע? ניסים קורים הכל עוד אפשרי

דניאל מתברר כקלפטע מהגיהנום

המעניין הוא שגם לימור שהיא מאוד רעה ביסודה וגם דניאל הקלפטע התחברו עם דודו האסטרטג שגם הוא לא נודע בטוב ליבו, וכל זאת בלשון המעטה לגבי שלושתם.
אני קוראת להם - ציר הרשע במשחק הזה.
הקטע הוא ששאר התושבים לא מזהים את הציר הזה. הם סובבים סביבם כמו פרפרי עש סביב נורת חשמל.
יש את סיגל והודיה שמנותקות לגמרי מהציר הזה. למדו לעשות את ההפרדה בין המשחק לבין רגש אישי (הודיה אוהבת את דודו אבל לא איתו במשחק) וסיגל שמזהה את המשחק של דודו אבל לא אוהבת אותו אישית.
אודטה לא מתקשרת לכלום כי אחרי שהוציאה את כל מה שהיה לה להגיד, היא כבר לא מעניינת אף אחד. לא מזיזה כלום ולא מניעה שום דבר. יש לה את הארוחות שלה ויושבת לה בכיף על הספה.
דומיניק תמים וגם מאוהב, רוצה להיות הכי בסדר עם כולם. רוצה להוכיח לעצמו ולאחרים שאפשר להיות טוב ומכיל עם כולם בניגוד למקובל והתייפייפות מבחינתו היא לא מילה גסה אלא המציאות של חייו. זאת גם דרך של מנגנוני הגנה מפני טראומות ילדות מכאיבות ומציקות.
דניאל ודודו מנסים להסית את דומיניק נגד דודו וענונו בהקשר לבדיחות של דודו וענונו על הומוסקסואלים. הם טוענים שהוא הומופוב. האם יש לנו כאן אסטרטגיה חדשה? להתקדם ע"י העלאת הנושא ההומוסקסואלי וההומופוביה?
אני הבנתי שדודו וענונו רק צחק בנושא. לא ראיתי את הקטע המדובר.
יכול להיות שדומיניק ישוחח איתו על כך.

אני כבר לא יכולה לערוך אבל אני אנסה לשחזר את מה שכתבתי

והוסתר:

המעניין הוא שגם לימור שהיא מאוד רעה ביסודה וגם דניאל הקלפטע התחברו עם דודו האסטרטג שגם הוא לא נודע בטוב ליבו, וכל זאת בלשון המעטה לגבי שלושתם.
אני קוראת להם - ציר הרשע במשחק הזה.
הקטע הוא ששאר התושבים לא מזהים את הציר הזה. הם סובבים סביבם כמו פרפרי עש סביב נורת חשמל.
יש את סיגל והודיה שמנותקות לגמרי מהציר הזה. למדו לעשות את ההפרדה בין המשחק לבין רגש אישי (הודיה אוהבת את דודו אבל לא איתו במשחק) וסיגל שמזהה את המשחק של דודו אבל לא אוהבת אותו אישית.
אודטה לא מתקשרת לכלום כי אחרי שהוציאה את כל מה שהיה לה להגיד, היא כבר לא מעניינת אף אחד. לא מזיזה כלום ולא מניעה שום דבר. יש לה את הארוחות שלה ויושבת לה בכיף על הספה.
דומיניק תמים וגם מאוהב, רוצה להיות הכי בסדר עם כולם. רוצה להוכיח לעצמו ולאחרים שאפשר להיות טוב ומכיל עם כולם בניגוד למקובל והתייפייפות מבחינתו היא לא מילה גסה אלא המציאות של חייו. זאת גם דרך של מנגנוני הגנה מפני טראומות ילדות מכאיבות ומציקות.
דניאל ודודו מנסים להסית את דומיניק נגד דודו וענונו בהקשר לבדיחות של דודו וענונו על הקהילה הגאה. האם יש לנו כאן אסטרטגיה חדשה? להתקדם ע"י העלאת הנושא הקהילתי הגאה והמתנגדים להם?
אני הבנתי שדודו וענונו רק צחק בנושא. לא ראיתי את הקטע המדובר.
יכול להיות שדומיניק ישוחח איתו על כך.

krumi

New member
יש לי דעה בנוגע לזה

רוב הצשתתפים שם עדיין מאד צעירים ועל אף שכל אחד מהם חווה חוויות אישיות קשות יותר וקשות פחות, הם עדיין אינם מנוסים מספיק כדי לזהות מי שם זיקית המדנה את צבע עורו ומשחק ברגשות שלהם.
אפשר לומר שלימור ודודו גדלו ברחוב (לפי סיפורי ילדות של כל אחד). על מנת לשרוד בתור ילד ברחוב צריך לפתח אופי חזק וללמוד להחליף את הצבע כדי להתאים את עצמך לכל אחד על מנת למצוא חן. עם הזמן או עם הגיל הם למדו לנצל את כשרון ההשרדותי הזה ולשחק ברגשות של אחרים או יותר נכון למצוא את נקודות החולשה של האחר ולשחק עליהן. ככה בדיוק אני רואה אותם מתנהלים במשחק הזה ולכן לא כולם מזהים את הנשמה האמיתית המלאה ברוע, אינטרסנטית וסוציומטית

לרונטל

New member
גם דומיניק גדל ברחוב בתנאים קשים לא פחות מדודו ולא

מתנהג כמו שהם מתנהגים ומתנהלים. לפי התאוריה הזו דומיניק היה אמור להיות שם הכי גרוע והכי מניפולטיבי ושחקן והוא לא.
יש הרבה שגדלו ברחוב ולא מתנהלים כמותם. זה אולי התירוץ שלהם כי לא בא להם להתאמץ ולהשתנות אבל זה רק תירוץ ולא כורח המציאות.

krumi

New member
אני לרגע לא מצדיקה אותם, נהפוך הוא - אני מבקרת את ההתנהגות ש

שלהם ודומיניק הוא דוגמא מצויינת. (גם ניתן לראות שדומיניק מיישם את כל הכללים של aa ובן אדם טוב בייסודו). ישנם אנשים שלוקחים את החוויות הקשות שעברו ובוחרים לא להיות רעים דווקא בגלל מה שעברו ויש את אלה כמו דודו ולימור שהם בצד השני של הסקלה. וכמו שאמרתי - זו דעתי האישית וככה אני רואה את אופיים בניתוח פסיכולוגי שלי.

לרונטל

New member
לא חשבתי שאת מצדיקה :) אני רק טוען שזה תירוץ להתנהגויות מסוי

מסויימות בעיקר כשהן שליליות וזו בחירה בדרך הקלה מכיוון שהרבה יותר קל להתחבא מאחורי ילדות קשה וטראומות מאשר להתאמץ לגדול, לשנות את החשיבה ולצאת מזה למשהו אחר, בוגר וחיובי.

למעלה