שרשור בוקר היום ה-51 בעיר 2025

אני2018

New member
אם נטע תצטרך לבחור בין אודטה לדודו ו',

וזה כנראה מה שידרש,
אין לי ספק שהיא תציל את אודטה.

מישהו יכול לעדכן מה היה?

אני צפיתי בהישרדות מוקלט ובמשחקי השף קונדיטור

הייתי מוכרחה לנקות את הראש מכל זיבולי השכל של התושבים בעיר. הרגו אותי
אלה שיהיו בריאים

עיר ללא רחמים.
חצי רשעים וחצי מטומטמים.
ליהוק מהגיהנום.

Goneril

New member
משחקי השף? זה כבר רטרו

הישרדות הפעם ליהוק מזעזע
בלתי ניתן לעיכול

זה היה בלי כוונה

פשוט לקחתי פסק זמן לצהריים ולבילוי עם הנכד שלי והוא זה שהעביר ל-VOD את ההישרדות ואחר כך הוא שם את משחקי השף קונדיטור וכך צפיתי בשני הפרקים האלה לא בגלל שרציתי.
וכן, את צודקת. אני ממש ממש לא אוהבת את הליהוק של הישרדות ולכן הפסקתי לצפות בהם אחרי הפרק השלישי או הרביעי. אני לא יכולה לסבול שם אף אחד.

אני2018

New member
איזו מודעות עצמית מעוררת השראה!

דודו: "הקוף היה משתחרר לי מהכבלים, וזה היה קורה כשהייתי במצוקה, כשהייתי חלש".
מדהים, בעיני.

הצודקת11

Well-known member
היתגלה הפרצוף האמיתי של

דומיניק,
אני ידעתי ולא מופתעת,
הבחור ירמוס כדי לזכות בדירה,
רק שעד עכשיו ידע להסתיר את זה,
הוא לא הבחור שמשחק לפי אסטרטגיה רק מהלב

סטילהוק

New member
לא מספיק לירות בדודו, חובה גם לנטרל את הכספומט שלו.

אחרת זה כמו להשאיר את ה
עם בלוטות הארס שלו, ובלוטות הארס של דודו הנבל המרושע זו הודיה. נטרולה של הודיה באמצעות מיסוי מאסיבי ביחד עם דודו, זו הדרך הכי טובה והכי מהירה לחסל את דודו הנבל המרושע ולהדיחו מהעיר.

כמה פעמים הסברתי כאן שהם לא מבינים את המשחק

הם שם חושבים שהם נמצאים באח הגדול והם רק צריכים לצבור כסף ולשמור על החברים שלהם ולקחת את הירושות שלהם. הם לא מבינים כלום. זה שתצעק ותקלל את דודו ואת חבר מרעיו לא יעזור. תיקח מגאפון ותצעק להם מה צריך לעשות, תאמין לי זה יעזור יותר מאשר לקלל אותו כאן.

סטילהוק

New member
נטע שוב ישנה עם האוייב שלה תרתי משמע

החליפה את אוייב אחד באוייב אחר, חיילת שפוטה של דודו בחייל שפוט של דודו, כשבין לבין מתייעצת עם חיילת שפוטה נוספת של דודו. איזו סתומה ועיוורת הנטע הזאת. פשוט מקרה אבוד חסר תקנה. ולא משנה מי יבוא כבר לצעוק לה או ינסה לפתוח את עיניה, היא כנראה תישאר סתומה עיוורת ומטומטמת.

אתה שופט אותה יותר מדי בחומרה... היא לא יודעת מה שאתה יודע

נכון, היא לא מחודדת מספיק ולא קולטת מספיק וחסרת ביטחון באופן מוזר ביותר
ויש לה כל מיני רגישויות שאני לא בטוחה שהמשחק הזה הוא בדיוק בשבילה
כי זה משחק בשביל טיפוסים כמו לימור, רומי, אליסה, מנואל, שריי, לא בשביל נטע.
היא מסרבת להאמין שהם האוייבים שלה שרוצים להפיל אותה. היא נעולה על מה שהיא חושבת ולא נותנת לשום צעקה או לשום בן אדם קרוב ככל שיהיה שיסיט אותה ממה שהיא חושבת או מרגישה. בעצם, מה שהיא לא רואה בעיניים או שומעת באוזניים, מבחינתה לא קרה.

סטילהוק

New member
זה בדיוק מה שאמרתי, רק יותר בהקצנה

כי העיוורון והטמטום שלה כבר מתחיל לעלות לי על העצבים. מילא שבוע-שבועיים, אבל זה כבר עוד מעט חודשיים שהיא מתנהגת כמו עיוורת.

אני2018

New member
אז עכשיו מסתבר ש...

דומיניק בחר בתחילת המשחק בג'ו כשותף שלו למשחק,
כי לג'ו אין עניין בניצחון. שהרי יש לו בית בארסוף.
ועכשיו,
כשדומיניק בחר באליסה כבת זוג,
שאומרת בצורה מפורשת, שהיא רוצה שדומיניק יזכה בדירה -
הוא כבר לא זקוק ל"אבא" שלו.
איפה, איפה הם הימים ההם שבהם דומיניק וג'ו חלקו את כל הארוחות יחד?

סטילהוק

New member
סיגל העלובה הספיקה כבר לשכוח איך דודו ולימור ניסו להסית נגדה

פתאום היא בחבורת הרשע עם דודו ולימור המרושעים שרק לפני שבועיים עוד הסיתו נגדה וניסו לסכסך בינה לבין הודיה הכספומט שלהם, כדי שתישאר רק הכספומט שלהם. פתאום היא מלקקת לדודו ולימור כאילו כלום... איזו עלובה הסיגל הזאת.

ויקי 171

New member
כנראה ששכחת שהעמידה גם את דודו ולימור במקום

הבינו שאי אפשר להסית את הודיה נגד סיגל. אז היא בסדר איתם. למה שתגרום להם למסות אותה? היא קצת יותר חכמה ממה שאתה חושב. בעצם היא הכי חכמה שם. יותר אפילו מדודו שקורא את המפה. היא קוראת את המפה ולא ממש מתלכלכת היא והודיה ההיי לייט של התוכנית הזו. היחידות שמעוררות סימפטיה. רגעי חיבה וחברות. אנושיות בתוך חבורה של אסטרטגים. ואודטה שבאה לעשות סדנה.

סטילהוק

New member
היא והודיה בכלל לא במשחק, לא מבינות איפה הן נמצאות

אחת בת^ת של השנייה, ולא מעניין אותן בכלל המשחק. דודו הנבל המרושע מדבר ממש לידן אסטרטגיה והן בשלהן, לא מבינות שבסוף גם תורן יגיע ברשימת השחיטה...

למעלה