שרשור בוקר היום ה-58 בעיר 2025

שרשור בוקר היום ה-58 בעיר 2025

בוקר טוב לכולם!

אז מה הפסדתי בזמן שישנתי?

יום נפלא שיהיה כאן לכולם

כן, תודה לאל, אני אמש נשברתי ועברתי

למקום אחר, שם הוצאתי את כל התיסכול שלי על המצב

מחר בחירות, והראש שלי באמת במקום אחר...

moiya1

New member
בוקר טוף. לשישה תושבים יחולקו מענקים. זה הרבה חישובים לעשות

Goneril

New member
יאללה בואי נתחיל אני

מסודרת עם אספרסו קצר

הימור שלי יקבלו: ג'ו-דומיניק-דודו-הודיה- סיגל- נטע
מה שלך? שוט

moiya1

New member
אוקיי. אני עם תה ג'ינג'ר ולימון
(חולה כבר כמה ימים)

הימור שלי" הודיה, דודו, סיגל, נטע, דניאל ודומיניק.
הפעם הקהל של דומיניק יעניק רק לו. הישארות של ג'ו בשלב הזה תפריע לו לזכות כי דומיניק זקוק לירושה שלו.

moiya1

New member
אני כמעט בטוחה שאם גם ג'ו יקבל מהקהל, דומיניק לא יזכה

Goneril

New member
נכון אבל לדעתי ג'ו יקבל בודאות הערב..

זה יהיה בין נטע-דומיניק להודיה
להודיה יש יתרון קל כי דודו מאחוריה ומתנהל הכי חכם במהלכים

רינה 157

Active member
אני מאוד מקווה שלא יצביעו לנטע ושהקהל קלט את המניפולציות

שלה.... שיצביעו לדניאל במקומה וכך יעמוד בפני עצמו.... ולא ימשיך להיות האסיר שלה...

רינה 157

Active member
נטע גם משתמשת בדניאל כליצן החצר שלה... והטמבל הזה

זורם איתה....

moiya1

New member
דניאל לא ילד. יש לו את ההחלטות שלו, הוא לא אסיר של אף אחד

ולנטע יצביעו. מניפולציות עושה לאורך תוכנית שלמה רק אדם אחד.

רינה 157

Active member
דניאל בחור עם חוסר ביטחון... הוא ילך שבי אחרי כל מי שמעלה

לו את האגו וגורם לו להרגיש חשוב.... הוא כן אסיר שלה כי בימים האחרונים לא מראה את הפרצוף שלו בחוץ... בעיקר מבושה על הבגידה שלו.... דניאל ממש לא מבין את המהלכים של המשחק ונטע מנתבת אותו כמו בובה על חוט.... זה נכון שהוא ילד גדול אבל הולך אחרי מי ש״מרים״ לו וההרמה של נטע מאוד אינטרסנטית....

moiya1

New member
לא אכנס לזה יותר מדי כי אנחנו בשבוע האחרון לתוכנית, אבל

אני בטוחה שאם תנסי תצליחי להזכר בהמון סיטואציות בהן קובי וגם לימור עשו עליו מניפולציות ושטיפות מוח. שום בגידה ושום נעליים, הילד המגודל החליט לבחור בנטע. זו זכותו המלאה. הוא ניסה לא פעם להתקרב לקובי ולימור אבל הבין מי הצבועים פה ועם מי לא כדאי לו להמשיך.
נטע חברה טובה ואמיתית שלו והוא באמת אוהב אותה. אז די עם כל הנסיונות להשחיל במילה"בוגד" הוא לא בוגד!!! הוא הבין וזכותו לבחור מה טוב לו.
ואם הקהל יתן לו מענק אזי אשמח עבורו.
ואגב, נכון שהוא היה מאוד מבולבל וזגזגן, אבל את נטע הוא לא זנח למרות שעשו לו שטיפות מוח נוראיות עליה.
אני מעדיפה אותו בגמר מאשר את לימור וקובי. קובי יקבל כי מגיע לו, הוא שיחק אותה והחזיק את התוכנית בתכלס.
לא אוהבת אותו בשיט, לא את ההתנהלות שלו ולא את הרוע שלו אבל להכנס לשישיית הגמר מגיע לו.

רינה 157

Active member
טוב מויה, אז לא נקרא לו בוגד ... נקרא לו מזגזג.... אחרי

שקראו לו בוגד חזר לקבוצה של דודו אבל מכיוון שנטע הייתה איתו בבית עשתה לו שטיפות. מוח והאמת היא מה ששבר אותו זו המריבה עם אודטה... במריבה הזו דודו השתמש במילים קשות אבל הוא צדק לגמרי בטענות שלו כלפיה וזה היה מאוד ברור בתוכנית שהראו ביום חמישי... בדיוק כמו שדודו סיפר... אודטה היתממה שרק שאלה אותו שאלה פשוטה אם הוא מעביר כסף כדי להציל את אליסה אבל השאלה לגמרי לא הייתה תמימה.... היא התכוונה לשאול אותו למה הוא לא מציל אותה כי אמר לה שאין לו אפשרות.... והוא נתן לה
הסבר הוגן עד שהבין את הכוונה שלה והטורים עלו לו....
כולם שם מתייחסים ל״איך״ ולא ל״מה״ דודו משחק נכון וחכם אבל מה שמפיל אותו זה הדיבור הבוטה שלו.... צריך להבין שאם כולם היו משחקים כמו דומיניק... לא היה טעם לצפות בתוכנית.

זה נכון שבתחילת המשחק הוא רקד על כל החתונות

והתבטא נוראות על מי שהיה נגד דודו והוא פינטז עליו ביום ובלילה.
יחד עם זאת, מאחר ואצל דניאל ישנן שתי ישויות, הוא היה צריך בסופו של משחק
לבחור באיזו ישות הוא רוצה להגיע לגמר. והוא בחר.
אז מאחר וזה משחק, וכל ההתבטאויות הנוראיות וההתנהלות המגעילה של דודו
כן מחליקה לכם בגרון כי הוא בסך הכל משחק, אז למה המשחק של דניאל לא מסתדר לכם? הרי גם הוא במשחק וגם הוא רוצה להגיע לגמר והחליט שהצד של דודו לא מתאים לו כי זה סוחף אותו למקומות האפלים שלו. אז הוא מעדיף שיעמום
עם נטע מאשר סערות חושים עם דודו שמוציאות אותו מביך פאטתי ואומלל.
דרך אגב, אני בכלל לא רואה שהוא משתעמם עם נטע כי איתה הוא מקבל המון במה והוא מדבר המון על עצמו, על עבודתו, על ילדותו, על חבריו ועל חייו.
לעומת זאת עם דודו הוא הפך את עצמו לליצן החצר של הכליף מבגדד.

queenjane

New member
דניאל אל חלקלק ולא מפוקפק כול מה שהוא עשה תואם לאישיות שלו ה

הוא אמר שיש לו בעיותעם גברים כתוצאה מיזה הוא לבד מעל עשור כול גר שרק קצת נחמד אליו הוא כבר מאוהב בו בדיוק כמו שקרה לו עם דודו בגלל שדודו עשה לו משחקים כדי לשמור אותו קרובאליו הוא התחיל להתבלבל ולא הבין כבר מי אוהב אותו ומי משחק בו כמו שתמיד משחקים בו בדיוק כמו שהוא התעצבן על אודטה כי זה עשה לו טריגר לעבר שלו בו הוא חיפש ישועה ואמת קודם הלך ללמוד קבלה והבין שרק רצו שם כסף ולהפוך אותו לחרדי ואמר שהיו עוד כמה גורואים שאיתם חשב שראה את האור והתבדה
כול מה שדניאל עושה זה ליפול לאותם מקומות שנופל בהם כול החיים בגלל זה זה נראה מוזר
הוא בעקיר אדם מאוד עצוב רואים שהוא מאוד אוהת להצחיק מצד שני הוא אומלל וכמו ילד שמנסה להבין מה קרוה סביבו

רינה 157

Active member
הנה דניאל לבד בבריכה. אותו דניאל שאוהב להיות עם אנשים ולצחוק

נותר בודד משום שמתבייש להראות את פרצופו בחוץ. פוחד להתעמת . עם היה שלם עם מה שעשה היה יוצא החוצה...
הוא רוצה ללכת עם הודיה שתמרח לו לק ונטע בולמת אותו ומנסה להניא אותו מזה כדי שיהווה לה חברה בבריכה.

ההימור שלי :)

דודו, לימור (המצביעים של דודו יצביעו גם ללימור), סיגל, הודיה, דומיניק ונטע.

למעלה