שרשור בוקר ליום ה-3 בעיר 2025

fox2025

New member
ההתרשמות שלי

זה יהיה לא קצר
אחריי לילה לבן של צפייה וקצת נתחיל בתושבים של השכונה
ליידיס פרסט כל הליהוק של הבנות בינגו
מנואל יפה מאוד אם אופי חזק
שריי גם יפה מאוד ניראת פהקצה עשירה ומפונקת אבל היא בכלל
לא השילוב שלה אם מנואל יתרום לשניי הבנות כוח במשחק
הודיה יפה מאוד מנסה להוכיח ואומרת אני לא ילדה אני קשוחה ועברתי הרבה בחיים אני מאמין לך הודיה את לא תמימה אבל בעניי
זה חמוד
לימור הספרית ניראת טוב מאוד ולא פראירית ויש לה קבלות שהיא לא< אישה חזקה אם סיפור חיים לא קל
נטע יפה וטובה מחפשת את הטוב באנשים נעימה בשיחות ומאוד רגישה
סיגל חמודה מאוד חריפה מאוד סחבקית של הבנים ואוחצה של הבנות נכון לעכשיו בנקודת פתיחה מובילה במשחק
יש משהוא מאוד נעים לראות בנות יפות וחזקות כל אחת בדרכה
הבנים לא מספיק טוב
פעמוני הכי מבוגר אבל הכי צעיר בנפש
מיכאל ילד טוב אבל קרינגי ומביך לצפות בו בלילה שהיה אם הבנות
במשימה זה היה לפרקים קשה לצפיה איך אחריי שנה של ראיונות וסינונים הוא שם אבל לעומת מי שעמד בדו קרב הוא נכנס
דומיניק עבר קשוח אבל ילד דבש צעיר נראה טוב אבל לאור סיפור חיים כזה ציפיתי ליותר חיספוס
דודו הכי מסוקס שם הכי גברי שם אבל אם סמי שנראה נחמד מאוד הם נעולים אחד אים השני הסיפור של דומיניק יותר מתאים לדודו ולהיפך גקי נחמד אבל זה לא מספיק
האיזון נוראי הליהוק של יורם זאק כלכך שונה מרועי עוז והמבין יבין

fox2025

New member
התרשמות על המשחק

הרעיון מעולה קשת לא להקשיב לביקורת לא תוכנית ב ולא תוכנית ג
כיונונים קטנים כן התכנית זה לא תחרות פופולריות נטו ומי שיבין את יותר מהר יצבור יתרון כסף זה זמן וזמן זה כסף
בתת מודע הם התושבים חושבים להרשים אותנו כי בתת מודע שלהם ושלנו קיים עד עכשיו האח הגדול אבל מה שיפה זה שזה יעלם מהר יש לכל אחד תקציב שונה הם מהר מאוד יבינו שזה לא האח הגדול התקציב אישי הקנס הוא אישי אבל יש אופציה לבריתות עכשיו זה טרי והם בירח דבש פעמוני אחרון אבל רוצה את הסאויטה כמעט כולם רוצים את הבית חכו חמודים אתם עוד תילחמו להיות בספסל ברחוב משימות קבוצתיות ואישיות על כסף ובעצם גם על הזמן בתוכנית
הגרזן הראשון יפול בקנסות הקנס הוא אישי כמו מיקרופונים ועישון באזור אסור
הקנס ניספר בסוף שבוע כמה פעמים הם אומרים אוי צפצף לי השעון כל ציפצוף על קנס זה 100 שקל ולאנשים שם מצפצף לפעמים 3 פעמים בשעה אז שלא יתפלאו
שיקבלו מעל אלף שקל קנס יש להם אפילו אפשרות להדיח דייר בברית חזקה
העשיר ישלם למישהו להחליף אותו במשימה הקבוצתית כדי לישון בלילה בכיף
לעשות דילים במשימה אישית בלי להעביר כסף דרך הבנק .הם מבזבזים בטרוף
תן לי משהוא האוכל עלי מחר ועוד מלא דוגמאות שם <לא כולם היחידות שמדברות שם בכיון הם הבנות בבית הקטן כי סיגל קלטה מהר ולכן היא ראשונה וגם הודיה גבוה ברשימה כל רובוט בחנות או בבר הוא מיני חדר האח הגדול תכניס בנים אם פוטנציל לבנות שם ,הבנות יוכלו את הבנים בלי מלח המודחים הראשונים יהיו בנים נצל את זה יורם זק לך לסוכנויות דוגמנים תביא 2 ראוים גם לצופות בבית < כמה שפחות צינזורים תעריך את הצפיה בלייב בעוד כמה ימים תאמין לי כל פעם שיש צינזור באח הגדול בודקים אותכם גם שלירן וויקי מכינים שקשוקה באים לבדוק
אבל דרסטית להוריד את הזמן של הצינזור

Luli554

New member
דומיניק ומיכאל הם ה"חתיכים" אבל בתכלס זה משתנה משבוע

לשבוע. בכל סוף שבוע נכנס דייר במקום דייר.

בחיי שאני לא מבינה אותכם, המשחק הוא על דירה ולא על חתן

הבנות באו לשחק על דירה ולא על מציאת חתן. הן מספיק יפות כדי למצוא חתן בחוץ. אם במקרה במשחק עצמו נוצר איזשהו קשר רומנטי עם שחקן אחר, אז זה רק בונוס אבל בטח לא מהות התוכנית.

shouldistay

Active member
הכוונה שלי יחפה, היא שזה שטחי אולי לומר, אבל יש לי פחות

עניין לצפות במשהו שזועק כזה חוסר איזון.
הרבה בנות יפות, ואף גבר אחד חתיך.
זה מוריד לי מהתוכנית.
כי באמת שהנשים יפות. אז למה לא לאזן? שיהיה כיף ןמעניין לכולם.
לא בגלל רומנים תוך-עיריים

דווקא אני רואה בזה יתרון לבנות

הן יכולות לשחק מבלי להיקלע להיסח הדעת בגלל איזה חתיך שרמנטי שיכניס אותן לבלבלות ויגרום להן לעשות טעויות או בכלל לקנא אחת לשניה... בשביל מה זה טוב?
אולי בגילי פחות חשוב לי לראות חתיכים ויותר מעניין לי משחק ואסטרטגיה ועוד במשחק כזה שהכל תלוי בהם ובכל צעד שהם עושים.
אני למשל כבר מפתחת חיבה לנטע, אבל יש שם עוד לא מעט אנשים מעניינים שאני נהנית להקשיב להם.

shouldistay

Active member
לבנות שם זה יתרון אולי. חושבת על הצופות בבית

מבחינתי זה לאו דווקא כדי לשטוף את העיניים.
סתם תחושה של אי צדק שליהקו בנות באמת יפות ומרשימות ומעניינות.
וגברים - רחוק מזה.

לא יודעת, אולי לא היו מספיק מועמדים אטרקטיביים סטרייטים

שגם עוברים מסך, גם מעניינים, גם מתאימים למשחק הזה. לכי תדעי...
מה גם שכל שבוע מודח דייר ובמקומו נכנס דייר אחר, ואולי ברגע שהמשחק יתפוס אז יותר גברים יפים ומעניינים ירצו לשחק מול הבנות במיוחד אם הן תהיינה במצב טוב מבחינה כספית. אני כבר רואה שהן מתנהלות בתבונה הרבה יותר מהגברים שמבזבזים כאילו אין מחר.

tg151

Well-known member
אתה צודר אנחנו לא יודעים את כל החוקים

העיקרון הבסיסי. הכל עולה כסף, ואתה צריך להתנהל בהתאם. כשיש עבודות שבהן הם יכולים להרוויח כסף. זה הבסיס. אני רוצה להאמין שביום רביעי ארז וקורין יסבירו לנו הצופים את הכל, בפשטו. זאת הייתה הפשלה שלהם בפרק הפתיחה.
&nbsp
&nbsp

אני לא למדתי את המשחק. גם אני יודעת בדיוק כמוך ואולי פחות

אבל מאחר ואני צופה פחות או יותר באופן רציף אני מנסה לאט לאט להבין וקולטת מפה ומשם קצת מידע.
לדוגמא, היום הנכד שלי אמר לי שהתוכנית הזאת אמורה להימשך שש שנים עד שנת 2025. מישהו שמע על כך?
אנחנו לא יודעים כמעט כלום.
ועל אף זאת, אני מוצאת שהתוכנית הזאת הרבה יותר מעניינת ומאתגרת ומכוונת לקהל צופים בוגר יותר שמכיר את המופע של טרומן, את מראה שחורה ואת עולם הזמן. בקיצור, עם קצת סבלנות כולנו נהיה חכמים יותר ותזכרו מה שאני אומרת, כולנו נישאב לזה לא בגלל המתמודדים כמו בגלל אין סוף האפשרויות שהתוכנית הזאת מספקת במיוחד כשהיא לא קנויה ואין מחוייבות לחוקים של ממציא מארץ אחרת. כאן היא הולכת להתפתח תוך כדי משחק.

tg151

Well-known member
העונה עד פסח

אני מסכים. בגלל שזה פורמט מקורי יש להם מרחב תנועה לשנות מה שהם רוצים.

tg151

Well-known member
בואנה סיגל ממש בונקר יש לה 9,990 ש"ח

תחשבו, מתוך 11,00 אלף שהיא נכנסה אי. ם יש לה עדיין באיזו ה- 9,000 ש"ח. זה המון.
&nbsp
בכלל 3 הבנות שגרות בבית הפרטי בקושי מתחברות עם השאר. הן כל היום בבית שלהן. רק פה ושם הן יוצאות.

דווקא נטע הרבה יותר פתוחה והיא מדברת עם כולם

היא עכשיו בשיחה ערה עם סמי וג'קי מקשיב, או להיפך, כי אני מתבלבלת ביניהם בגלל הזקן

tg151

Well-known member
כן. אבל אני לא אוהב את הקליקה

של 3 הבנות. סיגל מאד מאד אסטרטגית. אני בעד אסטרטגיות. אני לא אוהב את אלה שבאים למצוא חברים. אבל סיגל לא עוברת לי טוב, כי היא גוררת אחריה את נטע והודיה.
&nbsp
כבר יש להן קטע שבכל פעם שמישהי אומרת לשניה "תני לי את הביט" הכוונה של זה, זה "תסתמי, את אומרת משהו שלא צריך להגיד לאחרים" כמו כמה כסף הן הוציאו על אוכל כדי שלא ישימו לב אליהן. סיגל מאד מחושבת.

כן, בהתחלה הייתי מאוד בעד סיגל ואפילו הצבעתי לה בהתחלה

אבל עכשיו היא פחות נחמדה לי

MagnumTA007

Well-known member
מי אמר אתמול שנטע והודיה צריכות להיפטר מסיגל?

רמז עבה: אני.
שרי צריכה לחבור אליהן
היא חייבת לנטע את קיומה בתוכנית + 6000 ש"ח
זה הפתח שלה לחיבור איתן.
סיגל יכולה להישאר בבית מצידי.

פוצי77

New member
היי! גם אני פה

לא יודעת איך להסביר את זה אבל יותר בא לי לראות את הלייב של 2025 מאשר את הלייב השני. מוצא חן בעיני האנונימיות של האנשים, ההיכרות הראשונית הזו איתם שהיתה נורא חסרה לי באח הגדול (בעונה הזו בגלל ה VIP ובעונה הקודמת בגלל האנשים החלולים שהשתתפו בה), בא לי להכיר אנשים חדשים, מה גם שנראה לי שהרוב מאוד איכותיים ומעניינים ולא ילדי אינסטגרם כאלה. אני ממש סקרנית לדעת מה יהיה. חבל לי שאנשים שופטים לחומרה את הפורמט בשלב הזה, צריך לתת להם להתבשל עוד קצת. אני סומכת על יורם זק שיעשה שם הרבה עיניין :)

למעלה