שרשור בוקר ליום ה-3 בעיר 2025

שרשור בוקר ליום ה-3 בעיר 2025

שני זוגות החברים, דודו וסמי, ג'קי וג'ו יושבים סביב שולחן ברחוב על בקבוק שתיה, מעשנים ומדברים על אירועי הלילה. במסגרת המשימה שלהם, היה על דיירי העיר לדאוג לגור חתולים שנתקע על עץ, לספק לו חלב כדי שלא יילל וכך לשמור על השקט בעיר ועל איכות החיים. אם הם יצליחו לשמור על כך שהחתול לא יילל הם יזכו בסכום כסף מפנק שיחולק בין התושבים. ארבעת הגברים מדברים על העובדה שנוצרו
חבורות חבורות ועל היתרון שבחבורה.

בוקר נפלא והמשך יום נפלא לכולם

masino

New member
בוקר טוב ! ברכות ליחפה על המינוי החדש
וגם ליתר הצוות

צפיתי מעט בשעות לפנות בוקר.
על זה כל הרעש? להאכיל "חתול" בעזרת נדנדה תוך ישיבה לא בטוחה שעלולה רק להביא איזה אסון חלילה?
איפה מצאו קבוצת אנשים כאלה שלא סותמים הפה לדקה?

נראה כאילו הוציאו מיליונים כבדים לבניית בית וכעת הדיירים וצופים אמורים להיות שפני נסיון.

תודה על הברכות וברוך הבא

אז כמו שאומרים, כל ההתחלות קשות...
אני מאמינה שאחרי ההדחה הראשונה כשהדיירים או יותר נכון תושבי העיר יבינו איפה הם נמצאים ואיך המשחק הזה פועל ושיש מחיר לכל דבר תרתי משמע, אנחנו נתחיל לראות את המאבק האמיתי. בינתיים המשימה עם החתול היא בפירוש ניסוי כלים גם לתושבים וגם לאיש שבקיר...

Psy Bear

Well-known member
אתמול בבירור היה ניתן לראות ניצוצות בין הודיה למיכאל

איך שהיא מסתכלת עליו כשהוא מספר משהו זה משו משו.

Psy Bear

Well-known member
זה בהחלט מוזר שלא הכניסו יותר תושבים פוטנציאליים לרומנים

רוב הדיירים הם לא החומר שבד"כ מפתח רומנים בבית האח.
תכלס חוץ ממיכאל ודומיניק אין עוד גברים "זמינים". מבחינת הנשים אני לא יודע כמה מהן בזוגיות שם, אבל אחת לסבית, כמה מהן יחסית מבוגרות יותר בשביל הגברים הצעירים...
&nbsp
כנראה שיורם לא מכוון לשם, אבל דווקא היה מעניין איך "זוגות" במשחק הזה היו משחקים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כרגע זה נכון

אבל אל תשכח שאחד יוצא מהמשחק - אחר נכנס
ואז אולי כן תהיה אופציה כזאת (מלבד דומיניק ומיכאל)

Luli554

New member
אני דווקא רואה בין מיכאל לנטע כל הזמן הם אחד בסביבת השנייה

סטילהוק

New member
מעניין כמה צפו במשימה הלילית שנמשכה כל הלילה

אני העדפתי להשלים שנות שינה ולישון טוב הלילה. ואני מתאר לעצמי שרבים מהצופים עשו זאת, בהתחשב בעובדה שאף אחד לא עדכן בזמן אמת הלילה. וזה רק מראה עד כמה שהמשימה הזאת לא מעניינת כדי שהמון צופים יוותרו על שעות שינה בגללה.

tg151

Well-known member
אני ראיתי עד 5 בבוקר. דיברו. בדיוק כמו משימות באח

גם באח שעושים משימות כאלה הם יושבים ומשתעממים. אני באמת לא רואה שוני בין המשימה הזאת למשימות של האח. אם כבר, קיוויתי שהמשימות פה יהיו יותר מעניינות. אבל זה עדיין יכול לקרות.
&nbsp
והי, על היום הראשון הוא נתן להם משימה להישאר ערים כל הלילה בעוד בבית האח הם הולכים לישון לי ב-21:00 בערב. אז בואו..

Psy Bear

Well-known member
נהניתי באופן יחסי

בדיוק אותה רמה שאני "נהנה" משיחות בין דיירים ביום 2 באח הגדול, כשאני עדיין לא מכיר אותם.
&nbsp
הקשבתי להם והסתכלתי על האינטראקציות שלהם. לא משהו מיוחד. בדיוק כמו באח.

אני מודה שגם אני ישנתי אבל זה בגלל שעבר עליי יום קשה

וגם אם היה קרנבל בעיר לא הייתי מחזיקה מעמד...
גם באח הגדול אני לא נשארת אף פעם ערה עד אמצע הלילה גם אם הופכים עליהם את המיטות...
בכל אופן, אני עדיין מנסה לברר אצל הבנות מי היא מי. עם הגברים אין לי בעיה, אני מזהה את כולם. עם הבנות הסתבכתי. אני מזהה רק את נטע, סיגל והודיה. כל השאר התערבבו לי

הצילו!!

לקי7

New member
אכן הצילו

הדמויות של הבנות התערבבו. את סיגל קל לזכור בגלל שהיא כמו בן... אבל עדיין לא הבנתי איך הם מרוויחים כסף, רק ממשימות, או פשוט לא לבזבז, ויש כאלה שהתחילו נמוך. סליחה על הבורות, לא צפיתי ברצף, שמישהו יסביר לי...

עדיין קשה להסביר מה קורה שם

זה עוד מוקדם. המתמודדים עצמם עוד לא לגמרי מבינים מה הם צריכים לעשות.
בינתיים הם שופכים את התלונות שלהם על הרובוטים פקידי הקבלה והאיש שבקיר אמור להסביר.
עד שהם ייכנסו למשחק הם מעבירים את הזמן שלהם בשתיית קפה על המדרכה ובהמון עישון.

איזה יופי דומיניק משוחח עם ה"מלצרית" בבית הקפה

מסביר לה איך להכין לו את הקפה השחור כמו שהוא אוהב ועל הדרך מספר על ילדותו... אני אוהבת. הוא גבר מעניין.

Psy Bear

Well-known member
אלוף בינתיים. ורבלי מאוד אבל לא מקשקש, מתנסח טוב

מדבר דברי טעם.

למעלה