שרשור בוקר ליום ה-48 בעיר 2025

מורבידי

New member
וואו. טוב .אז ככה ,

אני חייב להיכנס טיפה ל"פוליטיקה". אני רוצה להתייחס קודם כל ל"קללה" יפה נפש.
יפה נפש זה נהדר. הלוואי וכל המדינה תהיה - יפת נפש. בעלת נפש יפה.
יפה נפש מבחינתי זה הפוך מלהיות תומך של "הצל" - וזה נהדר.. לא לתמוך בהסתה טפטוף רעל כל היום וכו' - זה נהדר - ואם זה אומר להיות יפה נפש - אז אני יפה נפש גאה. זה קודם כל. לחפש את האלימות , ולהסית, ה,סמולנים" ,התשקורת" ואחינועם ניני הז**ה.. ולהיות כוכבים בסרטון השוקולד סרטון אלימות במטוס, ולהיות כוכבים בסרטון אלים ששתי נשים אלימות בישראל רבות מכות על חנייה וכו' .. אז אני מעדיף להיות "יפה נפש" ולהיות להיות ה"ישראלי ה"יפה" הזה שבסרטונים.
זה בעניין ה"ברכה" יפה נפש.
ולגבי דודו.. הגעת לפה לקבוצה כנראה לאחרונה כי הסברנו את זה רבות בעבר, אין לי בעייה להסביר שוב.
הבעייה שלי, (שלנו) אולי היא לא שדודו אסטרטג. כווווווווווולם שם אסטרטגים. אנחנו יודעים את זה.
שיטת האסטרטגיה של דודו בזויה בעיני.
דודו (ולימור) הולכים מתחילת העונה , מתחברים לאנשים לא בקטע חברי אלא בקטע אסטרטגי.. דודו שלח את לימור להתחבר לנטע להעמיד פני חברה של נטע , לא בגלל חברות ,אלא כי ראה בה "ארנק מהלך"..
דודו ולימור- שיטתם היא לטפטף רעל כל הזמן... להציג עצמם כחברים של אנשים - כשהם לא. הבעיה היא לא שהם אסטרטגים - הבעיה שהאסטרטגיה שלהם מלוכלכת. זה הכל.

בוףףברכה

Well-known member
לא דודו שלח את לימור...לימור כבר הייתה חברה של נטע...כשרצתה

שדודו יכנס איתם לבית...
לימור ניסתה לקרב בן נטע לדודו...
דודו אמר ללימור שתתקרב לנטע כי ראה..
שהן די היו קרובות....
דומיניק גם ניסה לשדל את אליסה להתקרב למונאל..
בעוד שלאליסה לא היה דבר עם מנואל..
ולא הלך לו...

krumi

New member
הוא כן שלח אחרי שלימור אמרה שקשה לה עם נטע כי היא לא

מה״חבר׳ה״ שלהם. דודו אמר לה תתאפקי את צריכה אותה. את העזרה שלה. ואז בתורו החליט גם להעמיד פנים שהוא מחבב אותה כיוון שהיא (או יותר נכון הכסף שלה) טובה לו גם

בוףףברכה

Well-known member
זה לא שלא היה קשר בין לימור לנטע..... הנסיון להציג את הקשר

של לימור ונטע..בגלל שדודו דחף אותה לשם ..
לא בדיוק נכון....
מה שגם נטע הייתה מדברת על דודו בפני לימור...
נטע "ניצלה"..את לימור כמו "שלימור"..ניצלה את נטע...
נטע כל כמה זמן מחליפה בסטי...
זוכר שלנטע..וללימור כן היה את השיח שלהן ואת החברות
בדברים מסויימים..
מה שגם נטע בהייתה .."השולטת"..ביחסים האלה....
נטע הייתה צריכה את לימור...כמו שלימור נשענה על נטע..

מורבידי

New member
הוא ולימור תיכננו שהיא תתחבר עם נטע כאסטרטגיה,

כל מי שהיה פה בפורום בימים הראשונים ,ואני מדבר ממש על השבועיים הראשונים וראה את שידורי הלייב בבקרים (רוב האנשים לא צפו בזה ) ,ראה שדודו ולימור ישבו על המרפסת ודודו היה צריך לגייס עוד אנשים לשורותיו, ולימור אמרה לו בפירוש שאין מבחינתה בבית הזה חברים והכל אסטרטגיה, והם דיברו על הדיירים ונטע, שהיא פגיעה ויש מצב להעביר אותה לקבוצה שלהם ,ולנטע היה יומהולדת ודודו אמר ללימור שלח אותה ללכת לדבר עם נטע שתתחבר איתה כי אולי הם יצטרכו את נטע בעתיד. מזה החלה ה"חברות" של נטע ולימור , ואז כל פיפס לימור הייתה מעבירה לדודו.
אני יודע שהרבה אנשים מבחוץ לא ראו את זה ובטח לא ראו במשדרים.
פה בקבוצה ראינו את זה.

מורבידי

New member
תודה יחפה. שתדעי זה אחד הדברים שהכי קשה

לי להוכיח , גם בפייס המשוקץ.. אנשים שם קוראים שקרן לכל מי שיטען מה שדיברנו כעת. אם יורם זק היה עם ה"שקיפות" שלו נותן גישה לארועי הלייב מתחילת העונה היינו יכולים להוכיח בסרטונים המון דברים.
לדעתי אנשים עד סוף העונה ימשיכו להאמין שלימור היא כזו ציפור נפש ישרה ולא רכלנית ולא תככנית. כנ"ל עם דודו , אבל הוא לפחות פחות מעמיד פנים.
אגב, סיפור היין , אחת הסצינות הבודדות (אולי עוד אחת או שתיים) שהראו במשדר שהוציאה את לימור כמו שהיא (ולא השקר, אלא זה שהיא הייתה חייבת לספר להודיה שסיגל הזמינה אותה ליין מכספה).

לרונטל

New member
התגבשה ובצדק בדיוק כמו שהוא קיבץ סביבו קבוצה

תמיד יהיו מחנות/קבוצות בסביבה שכזאת, סגורה, מנותקת יחסית ועם מספר מצומצם של אנשים שבאו להלחם על אותו דבר. לבד ובלי תמיכה קשה מאד לשרוד דברים כאלה

תימני לאן נעלמת? סוף סוף מישהו פה רואה הכל כמוני. שאפו

על הניתןח המדוייק.
אנשים חושבים פה שזה האח הגדול..התבלבלו בפורמט

מורבידי

New member
לא מתבלבלים. הבעייה עם דודו

הבעייה שלי עם דודו היא כזו .
לא התבלבתי בפורמט.
והוא אסטרטג וזה בסדר להיות אסטרטג והוא אפילו אומר על עצמו שהוא שחקן.
וכולם שם אסטרטגים. הכל בסדר הכל טוב. אין בעיה עם זה.
הבעייה שלי , שדודו נתפס למשל בקהל (בבית) אומרים עליו "חבר טוב" "אמיתי" "נאמן"... פה הבעיה. האסטרטגיה שלו היא הפוך מחבר טוב מנאמן, דודו עושה הכל קודם כל נטו בשביל דודו . זה שהוא אומר שהוא אסטרטג זה טוב ויפה, אבל צורת המשחק שלו מגעילה בעיני. וצורת מה שחושבים עליו בבית לעומת מה שהוא - זה מה שמרגיז אותי. כנ"ל עם לימור.
"איזה עדינה לימור " "איזו מתוקה" "לימור הייתה חברה של נטע מהרגע הראשון".
לא לא לא . לא הראו את זה , והיה קשה לשים לב לזה, אבל לימור אסטרטגית כמו דודו ויותר . שום דבר לא מחברות אמת.
יכלתי לכתוב את זה ביותר ארוך ויותר דוגמאות אבל מקווה שזה מובן.

לדעתי זה לא יעזור מה יעשה אנשים קבעו עליו דיעה מזמן והם מתבצ

מתבצרים בה ויש גם הרבה משקל למראה שלו שנראה טיפה מאיים.

תימני על גת, מכירי משכבר הימים, תרשה לי רק להגיד לך

שאני לא מסכימה לאף מילה שלך.
אבל נישאר ידידים

שבת שלום!

תימני יקר ::)) : כולם שם אסטרטגים כל אחד והאסטרטגיה שלו

אבל דודו משתמש באסטרטגיה הכי נמוכה והכי מגעילה.
הוא משתמש באסטרטגייה של נוכל- דהיינו - שקרים ומניפולטיביות בלי טיפת שמירה על ערכים...
אפשר גם אחרת כמובן- אבל דודו לא מבין את זה וטוען שרק הוא גאון הדור הבין את המשחק.
בקיצור דודו הוא נחש שקרן נוכל שחושב שהוא חכם- אבל בתכלס הוא בריון וכולם שם מפחדים ממנו

krumi

New member
כל אחד (מלבד אולי סיגל) רוצה לנצח בעצמו

אודיה תמיד אמרה שהיא רוצה לנצח ומעולם לא נקבה בשמו של אף אחד אחר, וכל הכבוד לה על כך - זאת גם מטרת המשחק. וכם לימור, אמרה כשנטע שאלה אותה - למי מגיע יותר לזכות בדירה לדודו או לי - לימור ענתה לה - לי.
אני מעריכה מאד כשאומרים זאת - כי זאת האמת הלא מתיפייפת. אבל כשדומיניק ודוד כל אחד אומר שרוצה שג׳ו או הודיה יזכו זה ברורו הרי שהם משדרים זאת לאוזניים שלנו. אבל אף אחד לא מאמין להם. גם היום דודו אמר לאודטה שהוא בא לפה כדי לנצח כאשר ניסה להצדיק בפניה את המהלכים שלו במשחק. אז פתאום לא הודיה? מי שקונה את דברי ההבל שלו - עצוב.
&nbsp

הצודקת11

Well-known member
לא מדוייק\דודו אמר שאם אני מדגישה שאם הודייה תנצח הוא ישמח

krumi

New member
נכון - ישמח. אבל הוא יעשה את הכל כדי שהוא עצמו יזכה,

גם אם יצטרך להקריב את הודיה. ההבדל הוא שהוא לא אומר שהוא רוצה לזכות, אבל עושה את הכל הל מנת. אחרים כן אומרים ולא פועלים מלוכלך.
הוא גם צחק על דומיניק שאמר שיוותר לג׳ו אבל הוא עצמו אמר שבוע שעבר לסיגל לחבור חזרה יחד כדי לעזור להודיה לזכות.
מי מאמין לו? כי אני לא

למעלה