שרשור ערב היום ה-41 בעיר 2025

שרשור ערב היום ה-41 בעיר 2025

שבת שלום לכל החברים,

העיר היום התנהלה בעצלתיים, הבנות שמתגוררות בבית מארחות לארוחת שישי את דומיניק ג'ו ואליסה. כל השאר הזמינו לעצמם ארוחת שף.
דודו וענונו הדייר החדש מנסה להשתלב ונראה משוחח עם נטע ומזהיר אותה לגבי
לימור. מאוחר יותר נראה משוחח עם אודטה והיא מרגיעה אותו לגבי חששותיו, מה יהיה כשיצטרך לחלק את כספי המשימה. אודטה אמרה לו: לך עם הלב.

בינתיים, סיגל הודיה ורומי עסוקות בהכנות האחרונות לארוחת ליל שישי,
כולן מתרגשות נורא לקראת טבילת האש הראשונה בכל מה שקשור לבישולים
שלהן. אני מודה, הכל נראה טעים נורא

ולי לא נותר אלא לאחל לכל חברי הפורום ואורחיו,
שבת שלום ומבורך
והמשך ערב נעים ומשובח

סטילהוק

New member
באמת? דודו החדש הזהיר את נטע מפני לימור?

כי אתמול בערב לימור אמרה לנטע שהיא בטוחה שהוא לא סובל אותה וימסה אותה, ונטע הבטיחה שזה סגור ועליה שהיא תדאג שהוא לא ימסה אותה ושיצטרף לחבורה שלהן. אז אם הוא הזהיר אותה מפני לימור, אני מקווה מאוד שזה יפכח את עיניה, כי בכל זאת הוא בא מבחוץ וראה דברים שהיא לא ראתה ושמע דברים שהיא לא שמעה.

krumi

New member
הבעיה של יחסה החם וויתור להתנהגויות הפחות יפות של לימור מגיע

מגיעה מכך שהיא מלאת חמלה אליה בעקבות סיפור הילדות הקשה. ובנוגע לפרצופה האמיתי של לימור ביחס לנטע - היא מעולם לא תגלה אלא אם תשמע את ההשחרות עליה או מישהו יבוא ויספר לה. החדש הזהיר אותה מפניה באימרה שהוא רואה את החברות שלהן כחד צדדית ואינטרסנטית מכיוונה של לימור אך לא יכול להביא לה דוגמאות כי אסור. הוא רק ביקש ממנה להתבונן ונטע אכן הסכימה. אח״כ היא דיברה עם אודטה בלי לחשוף את תוכן השיחה או לנקוב בשמות ואמרה שהתחבטה עם עצמה לאחרונה כי הרגישה דברים פחות נעימים מאותו בן אדם עליו דובר אך לא ייחסה לזה חשיבות ״כי זה הבן אדם, וזה לא חשבה שזה משהו אישי נגדה (נטע)
אני מקווה מאד שייפול לה האסימון

סטילהוק

New member
מישהו יכול להעלות את הקטע שדודו החדש מזהיר את נטע מלימור?

כי לצערי פספסתי אותו, ואין לי כל אפשרות להריץ אחורה בעידן פלוס.
אני גם לא מבין איך זה שהשידור החי במאקו החינמי נעול גם בסוף השבטע. הרי בכל סוף שבוע השידור החינמי במאקו אמור להיפתח לגולשים.

סטילהוק

New member
מקווה שהשישה שבבית הפרטי יצפו בפרק של אתמול

ואחר כך ירוצו לנטע ויציעו גם לה לצפות בו, כדי שתשמע במו אוזניה ותראה במו עיניה איך לימור 'החברה' הכי טובה שלה בבית מלכלכת עליה מאחורי גבה בכל הזדמנות עם דודו שהיא טענה בפניה שאוהב אותה ואומר כל הזמן שיש לה עמוד שדרה. ואגב, גם עם דודו החדש היא לכלכה והוא סינגר עליה מולה. בגלל זה זה רק חיזק אצלו כנראה את הדעה שלו עליה שבא איתה מבחוץ.

krumi

New member
רק מי שבמלון יכול לצפות בפרק. בבית ניתן לצפות רק בלייב

איפה הצלמים של שבוע שעבר שצילמו מהבית מהבוקר עד הערב

חלאסססססססססססססססס
באמת נמאססססססססססססססססס\
למה לא מראים לנו את האווירה בבית לכבוד שבת עם הארוחה עוד פעם
חבורת ה

סטילהוק

New member
הייתי מעדיף שדודו החדש יהיה איתם בארוחת שישי

לקראת המשימה מחר שהוא יהיה מנהל הפרוייקט שלה.
זה שהוא עם דודו ולימור בארוחת שף, עלול להשפיע עליו בחלוקת הכספים מחר.

לא הוא גיבש כבר דעה אל תשכח שהוא ראה את התוכניות האחרונות

והזהיר היום את נטע מלימור
והוא דלוק על רומי זה גם עוד תוסף

krumi

New member
אני דווקא לא חושבת. הוא היה איתם יומיים בבית והספיק לקלוט את

שניהם. מה גם שהגיע עם דעה מבוססת מהבית לפי הדיבור שלו. הוא אמר שכרגע שלשוה אנשים נכנסו לו ללב - נטע, דומיניק ואליסה

סטילהוק

New member
רומי ספרה לדומיניק ולכולם שם מה שדודו אמר לה אמש

על כך שלמה היא חושבת שדומיניק העביר לה כסף, ודומיניק מבין עכשיו שדודו עבד עליו. מקווה מאוד שלא יזמין אותו לשום ארוחת שף על חשבונו.

סטילהוק

New member
ממש לא הסכימה איתו, אמרה לו בציניות

'וואו באמת לא חשבתי על זה ככה'. הילדה לא טיפשה בכלל ועשתה כבר לדודו הנבל המרושע פעמיים בית ספר. עד כדי כך שדודו כבר אמר לה שכנראה לא העריך אותה נכון שבעיניו דווקא היא השחקנית הכי טובה במשחק. אבל רומי לא מעוניינת לנצח, היא לא נכנסה בשביל זה והגמר לא מעניין אותה בכלל. והיא הכי רוצה שדומיניק יזכה, כי הכי מגיע לו לדעתה.

סטילהוק

New member
אוהב את האינטרקציה בין רומי לדומיניק, ושהם שרים יחד

ובכלל, לרומי יש קול מאוד יפה, מבחינתי, עם קצת ליטוש, יש לה פוטנציאל להיות זמרת ולהצליח בגדול. לילדה יש ראש מאוד אינטליגנטי על כתפיה, והיא לא פראיירית בכלל.

רינה 157

Active member
רק לי הודייה נראית פחות יפה ... היא לא מטפחת את עצמה וגם לא

מתלבשת בבגדים שמחמיאים לגוף שלה.

רינה 157

Active member
אני רואה פה שתי רומי האחת באמת אינטליגנטית ולא פרייארית בכלל

והאחרת ילדה מתלהבת שמתנהגת ומדברת כמו פקאצה מארץ הפקאצות....יהירה וחושבת שהיא מעל כולם....

סטילהוק

New member
יש מי שמסוגל לראות מעבר לפני השטח, אל תוך הנשמה פנימה

זה שיש לה גם יציאות של פקצה ממש לא אומר שהיא כזאת. יש אנשים שמנסים בכוח להראות מה שהם לא. אצל רומי דווקא הקטע האינטליגנטי והחכם הרבה יותר זורם בטבעיות מהקטע הפקצי שרואים ומרגישים ממש איך היא מתאמצת להציגו בכוח, ובעיקר מול הבנות. אך זה ממש לא עושה אותה פקצה. וזה אפילו קצת מצחיק שהיא לפעמים מתאמצת להיראות ככזו, בכדי שלא יבינו עד כמה שהיא אינטליגנטית חכמה חדה וחריפה.

למעלה