שרשור ערב היום ה-49 בעיר 2025

סטילהוק

New member
אמר גם אמר.

קודם אמר לה שצריך להעיף את ונונו כדי להחזיר את נטע ככספומט שלהם, ושייגמר לה הכסף ותרד לאדומים ולא תקבל כסף מהצופים הם כבר לא יצטרכו אותה ואז ידיחו אותה.

BigBrotherFan

New member
העיקר נטע חושבת שלימור שקטה

לימור גם אסטרגית ומשתפת עם דודו פעולה, אבל נטע ועוד אנשים חושבים שלימור רק בובה שמקשיבה. לימור בעצמה אומרת לדודו מה צריך לעשות (בדיוק עכשיו אמרה שהוא צריך לדבר עם דניאל).

אני חושבת שאין תקנה, נטע פשוט עיוורת שזה מגיע ללימור.

הגעתי למסקנה שאודטה סופר
שעובדת עם 2
לימור דודו

תיסלחו לי פשוט שקית הקאה כמה היא דואגת כרגע לעשות
את מה ששני
דודו ולימור עושים הפרד ומשול
כלפי אליסיה כלפי דומיניק
ולהוציא את דודו וענונו לא רלוונטי בזמן שהוא כן
הטיפשה הזאת נטע בולעת ובולסת את כל מה שאודטה מאכילה אותה
כאילו לא חברות שלה שצעקו לא דודו לא אף אחד ישכנע אותה סתומה
&nbsp
ובעוד אני רושמת את מה שפיספסתי הנה 2

איך צוחקים על אודטה עם האנגז'ה
דודו
אני אסרטג אותה עם האנגז'ה
&nbsp
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member
אליסה הסתומה: לי דודו לא עשה כלום, אין לי את מי למסות

תגידו כולם מטומטמים שם בעיר הזאת? חוץ מדודו ונונו כולם שם נראה לי סתומים.

תגידו בחייאת זה לא מזעזע לראות את 2
מהסוויטה

כמה תיכנונים
"את תיקחי את מי שאת יכולה אני אקח את מי שיש לי השפעה עליו " דודו

"אני אדבר עם גו' נטע" לימור

הכל מתוך רוע שלם לא לשם אסטרטגיה הצחוק של
לימור
הופך אותי לאלרגית אליה לא יכולה לסבול אותה
מה הם לא מבינים שמשדרים את התוכנית 24\7 והמצלמה מתעדת את הרוע

לפני שעה דודו ו לאליסה@@@@@@@@@@@@

יש לי אחלה אסטרטגיה. אתם לא מבינים איזה...
אסטרטגיה נהדרת. אבל זה רק אם היום דודו ולימור לא היו מקבלים כסף. אסטרטגיה סופר.
אבל יש לו בעיה. זאת אסטרטגיה מגירה. הוא שומר אותה במגירה כדי לשלוף אותה.
הבעיה העיקרית של האסטרטגיה הזאת היא שיש בעיה עם הצירים של המגירה, והמגירה לא נפתחת. בעיה. אז האסטרטגיה מתחבאת במגירה בלי צירים ולכן קשה לו להוציא אותה לפועל בשלוף. אני כבר מתחילה לרחם על האסטרטגיה, היא לא רואה אור יום בגלל הצירים המקולקלים. מסכנה������
נ.ב. כנראה שדודו ולימור ישארו עוד שבוע

סטילהוק

New member
שאתה והחברים שלך בתחתית הטבלה שום אסטרטגיה לא תעזור לך

אם הם היו למעלה ודודו ולימור היו בתחתית האסטרטגטיה הזאת יכלה לעבוד. כי כל מה שצריך לעשות זה למסות אותם ואת הודיה הכספומט שלהם כולם, ואז אפילו המענק הכספי מהצופים כבר לא יעזור להם, ואז בהעברות להרים למעלה את כל מי שמתחתם, ושלום ולא להתראות לצמד ה
ים. קל ופשוט. לא צריך להיות גאון בשביל להבין זאת. כי לא מדובר במדע טילים.

סטילהוק מסכימה אתך

זה טוב לראות את שניהם למטה עם שחקנים חזקים אחרים
הלוואי ודומיניק ירד לאדומים כך רק אחד מהם יקבל אם בכלל
הבעיה עצמה לפי החוקים של המשחק
ה3 שמקבלים מהקהל לא ניכללים בהדחה רק ה3 שלא קיבלו
ולמה זאת בעיה משום שכולם הופכים להיות כחולים חוץ מ3 שלמטה
מתוך ה3 במקרה ודודו ה
מקבל הוא עלול להתאבד על לימור

מעבר לזה שהוא יכול לבקש מהודיה שלגמרי איתו לתת
הכלל הראשון זה להבין שכל הכחולים לא יכולים להיות מודחים
רק האדומים ויש כרגע הרבה שחקנים
כלומר גם אם כחול אחד ירד ל0 ש"ח הוא לא יכול להיות מודח

סטילהוק

New member
נכון, ובגלל זה דומיניק יכל בקלות אם היה רוצה להציל את רומי

מספיק שהיה מעביר לה עוד 3K לבדו או ביחד עם ג'ו והיא היתה עולה מעל אודטה שהיתה מודחת במקומה, ואז בקבוצה של דומיניק היו יותר חברים ובקבוצה של דודו ולימור פחות. זה למה רומי כעסה עליו, היא ידעה שהוא יכל להציל אוה לפי החוקים החדשים שהתחילו כבר בשבוע שעבר, והיא גם ידעה שבזה שלא הציל אותה ירה לעצמו ברגל ושיחק לא נכון את המשחק האסטרטגי. כי עכשיו יש פחות חברים בקבוצה שלו ובשל דודו יש יותר.

מה שכן, דניאל זכה בשובר צפייה חינם בלייב שיכול לממש מתי שירצה, וניתן לצפות בו על המסך בבית הפרטי שהוא ונטע מתגוררים בו השבוע. נטע כבר אמרה שאפשר לפצל את הצפייה בשעה בלייב לדקות בודדות, ואם הם היו צופים אמש בלייב מתי שדודו ולימור עלו לחדר במלון ותכננו איך לגרום לתושבים לא למסו את לימור כדי שיוכלו להדיח את דודו ונונו החבר של נטע וכך להחזיר אותה להיות הכספומט שלהם, כולם היו מבינים שלימור ממש לא תמימה ולא חסרת ביטחון כמו שאודטה ציירה להם אותה, ואז כולם היו נכנסים בשניהם במיסויים ומורידים את שניהם לתחתית. אגב, גם הודיה הכספומט של דודו מוזמנת לצפות בשיחתם, כי גם עליה הם דיברו.

צריך לצעוק להודיה להיזהר מדודו קובי ולימור

אבל אם הבנתי נכון, האוהדים שלה גם אוהדים של קובי ובגללם היא תפסיד את המשחק. היא גם רוצה לנצח, אבל אם תמשיך עוד הרבה זמן להתעסק עם סיגל במקום לשחק, היא לא תגיע רחוק.

סטילהוק ,

אני חושבת שהרבה מהתושבים לא קלטו את החוקים החדשים של המשחק
ברור לחלוטין שגם דומיניק לא הבין , את המשמעות אחרת היה מציל את רומי
לדעתי היחידים שמעודכנים בכל הנוהל אלו 2
דודו לימור
שכל ערב יושבים ומתכננים איך לעבוד וזה לא מתוך אסטרטגיה כל שהיא אלא הרוע
ששוכן אצלם להקשיב להם לראות את שפת גוף שלהם, לראות את העיינים שלהם ...
זה ממש לא אסטרטגיה זה על טוהר הרשע

כך לדוגמא את דודו
למה אתה חושב שהוא אמר ללימור
את תדיחי
ותתחילי עם דומיניק ואליסיה למה ?= שאם במקרה זה יתגלה הוא לא יהיה בעסק !!!

ובקשר להודיה אין סיכוי שתבין לצערי מה דודו
עושה לה היא לא חכמה
ולא משחקת ככזו היא נשענת עליו בתור המבוגר האחראי
אבל וזה אבל גדול במקרה וסיגל תהיה בסכנה לא תחשוב פעמיים ותציל את סיגל
לכן ה
אמר שלא למסות את סיגל משום שהודיה תרוץ להציל אותה
הוא משתמש בהן כמו בובות על חוט
ויש לציין שאותי בזה סיגל אכזבה לגמרי החשבתי אותה ליותר חכמה !!!
מסתבר שאהבה לא מאפשרת לך להתנהג בצורה חכמה . (ראה דוןמיניק)
וגם במקרה של דומיניק ברגע שיאלץ לבחור בין גו' לאליסיה יבחר בגו'

berens

New member
ונונו מכוון ל2 מחנות הרוסים בניצוחו מול המזרחים

והלוואי שנטע תראה כבר את הקטע עם לימור ותשחרר

הסיכום שלי לאחר המשימה ובכלל

גיבשתי דעה חזקה ומוצקה ורק עכשיו אני יכולה להגיב ועדיין סקרנית לבאות.
אני אוהבת בגדול: את הודיה על הסובלנות ועל המתיקות ועל חכמת החיים שלה. כמה צעירה ושמחה את כולם בכיס הקטן בגלל האינטליגנציה הגבוהה שלה.
סיגל ודומיניק היו אהובים בתחילת המשחק עד האמצע. כבר לא. לא אוהבת את ההתנהלות לא של זה ולא האחרת.
יותר ויותר אני לא מאמינה (לצערי) לדומיניק. זה שהוא סבל כל חייו ופנה לסמים וקרו לו אסונות בחוץ - ליבי ליבי על מר גורלו אבל חלק מזה מין הסתם בגלל בחירות לא נכונות שעשה אבל לא אשפוט על דבר שאיני בקיאה בו לעומק.
פשוט מאד. כאן במשחק עכשיו - לא הכי מאמינה לו.
סיגל לא רואה ממטר. ברגע שהמשחק ייגמר הודיה לא תהיה שם - זה בטוח. וזה בסדר. כי זה רק משחק. כל הזמן אני משננת זאת לעצמי. אבל צורת ההתנגות שלה קצת בהמית. לא אוהבת.
דניאל מתוק עם לב טוב. אבל מאד מושפע. קל מאד לנענע אותו. הוא חמוד וזהו. בלי שרירים.
דווקא אודטה נהדרת. היא לא תגיע לגמר הנכסף של השלישיה האחרונה אבל מגיע לה פרס ניחומים שהיא אישה שווה ביותר ומאד עושה טוב לתושבים בנוכחותה.
גו' - מיותר. חייב ללכת הביתה. ישאיר לדומיניק ירושה .
דודו וענונו - נחשי נחשי נחשי. הוא בחר במלכת הכיתה. ברגע שדודו ק. לא הראה לו פנים רק זה מפעיל אותו כל הדרך. הוא שנון וחד אבל נורא בתור אדם ושקוף בכוונות. לו היה לו לו סיכוי קל ביותר לא היה איכפת לו מנטע. איש שלא הייתי רוצה בקרבתי לעולם. מזיק ומיותר.
אליסה מותק אין ספק אבל לא תשאר בשלישיה.
נטע לדעתי יכולה להגיע לסוף. אני מקוה שלא. היא לא מרשה לאחרים לעשות מה שהיא עושה. לה מותר למסות. לה מותר לשפוט בלי לדעת למרות שאומרת שלא. הכל אינטרס שלה . זה בסדר. זה משחק. הרי ברור שהיא משחקת את המשחק. אבל שנואה עלי מאד הדרך שלה במשחק. היא משחקת ברגשות וזה נראה נורא. קשה לבלוע את הדרישה שלה מלימור שתבחר עכשיו בין שני חבריה. לא אוהבת את נטע ואת דרכה במשחק. לא מאחלת לה להגיע לגמר אבל אולי תגיע לצערי.
נותרנו עם לימור ועם דודו.
אשמח מאד אם לימור תפתיע כאנדרדוגית מוחלטת של המשחק. מאד ארצה שהיא תיקח.
ואם לא - אז דודו. דודו שיחק את המשחק בגאון! אדם חכם. נתן שואו נהדר. כל הדרך. ההפקה צריכה להודות לו אלפי פעמים כי הוא בעצם בחש בכל דבר. לדעתי הגביע הוא שלו. אהבתו להודיה אמיתית. על זה גם משבחת אותו. אהבתי איך הוא נותן לה את הספייס.
אולי שכחתי מישהו ואם כן סימן שהוא לא מעניין.
אסיים בתקווה לאקשן טוב. משחק משובח עם טוויסטים. כי נשארו רק שבועיים לכיף הזה. הבחירה הסופית שלי: או הודיה או דודו ק. או לימור.

למעלה