שרשור ערב היום ה-49 בעיר 2025

שרשור ערב היום ה-49 בעיר 2025

שבוע טוב חברים

אז את היום הזה אפשר לסכם במילה אחת,
וואו!
משימה בכיכובה של המודחת האחרונה - רומי.
משימת מונופול שצפנה בחובה הפתעות רבות.
כסף, חדר תקשורת, הטחת אמיתות בפרצוף מצידה של רומי בעיקר
כלפי מי שהיא שונאת וכלפי מי שאיכזב אותה ומצד שני הרעיפה נשיקות ואהבה
כלפי מי שהרגישה שהיה טוב איתה.
מי שניזוק הכי הרבה מהמשימה הזאת הם
דומיניק ונטע. דומיניק קיבל את התרעומת של רומי ואחותו - בפרצוף.
נטע קיבלה בעקיפין דרך חדר תקשורת שהראה סרטון בו דניאל ולימור מרכלים עליה. נטע לא צריכה הרבה בכדי לפרוץ ביבבות קורעות לב.
גם דומיניק הצליח לסחוט ממני כמה דמעות שירדו על לחיי ללא שליטה.
מה לעשות? אני כזאת. חושבת מהבטן. כועסת מהראש ומרחמת מהלב.
לימור זכתה בהכי הרבה כסף.
המשחק הסתיים כשהפרס האחרון מהבנק חולק לג'ו.
ועכשיו נשארו המשקעים ושיחות הסיכום של התושבים בינם לבין עצמם ועל מה שהם שמעו היום מרומי.

המשך ערב נעים ושבוע טוב לכולם!

רינה 157

Active member
רומי עשתה היום וידוא הריגה ולא הסתפקה בזה אלא

המשיכה ודרכה על הגופות.... זוהי רומי האמיתית ולא רומי המסכנה ו מתבכיינת במשחק.היא כנראה לא הצליחה להפיל ב״קסמיה״ את כל הצופים ורבים עלו על האופי האמיתי שלה ולכן מעולם לא קיבלה כסף מהקהל וטוב שכך!!!

רינה 157

Active member
רק לי היה מוזר הבכי של דומיניק שבכה לרומי שהוא מצטער

שהוא לא עזר לה ושהוא רצה שתישאר???? והדמעות שלו לא השפיעו עליה והיא התנפלה עליו על הקשר שלו עם אליסה שמקלקל לו את ההצבעות בחוץ... הבחור יצא פארש....אחרי רבע שעה שוב עקצה אותו על אליסה ופתאום הוא שכח שבכה שהוא מצטער שהוא לא
הציל אותה וענה לה בחדות שהוא בטוח שהבחירות שלו נכונות ומי שאוהב אותו בקהל גם ימשיך לאהוב אותו ולהצביע לו..... בקיצור מה שרציתי לומר שההתנהגות של דומיניק נראית לי דו קוטבית....

את קצת מתבלבלת

הוא הצטער שהוא לא עזר לה בסופו של דבר,
אבל כשהיא אמרה לו שהוא צריך לעזוב את אליסיה כי גם בחוץ פחות אוהבים אותו בגלל אליסיה, אז הוא התעצבן ואמר שהוא בטוח שהבחירות שלו נכונות, והכוונה שלו שהבחירה באליסיה מבחינתו היא הנכונה. אין פה שום דו-קוטביות. בואו לא נהיה פסיכולוגים לעת מצוא.

על זה אומרים - הכל בעיני המתבונן!

לא ממליצה לאבחן באופן פסיכולוגי התנהגויות של אנשים, כי בסופו של דבר כולנו שופטים אותם בעיניים שלנו ואנחנו לא פסיכולוגים. לך זה נראה שזה לעיני המצלמה ולי וגם לעוד אחרים זה לא נראה שזה לעיני המצלמה. אולי זה מטומטם מצידו ואולי
זה טיפשי, אבל לי זה נראה אמיתי ולך לא. בסך הכל, זה לעיני המתבונן. כל אחד שופט בעיניו הוא.

אני2018

New member
זה לא מובן מאליו?

ברור לגמרי שכל אחד יכול לדבר רק מנקודת מבטו.
&nbsp
ואני לא רק רואה שזה משחק למצלמה, אני גם רואה עד כמה המשחק שלו גרוע.
פשוט משחק רע ולא אמין.

מורבידי

New member
אבל זו רומי שראינו מהיום הראשון ,באה חדורת מטרה מהיום הראשון

היא "ראתה בבית" , היא "יודעת" היא בטבלה, היא עושה עסקים עם סייף, היא - לא חייכה לאף אחד ,לא שידרה חום לאף אחד , לא באמת התיידדה עם אף אחד.. רומי שראינו היום היא רומי האמיתית שראינו כל הזמן ,רק שהיום לא היה לה מה להפסיד אז יכלה להרשות לעצמה גם לעקוץ בקול.. את העקיצות האלה גם שמענו בזמן שהותה בבית כדיירת...
יש לי משהו ממש נבזי להגיד שקשור אליה ,ולבן זוג העתידי שיהיה לה ,אבל .. אתאפק מאוד ואשמור את זה לעצמי.

סטילהוק

New member
גם זה שאתה שונא אותה מהיום הראשון

ולכן מדבר עליה בצורה לא הכי אובייקטיבית אנחנו יודעים מהיום הראשון אחי.
אני עומת זאת, אפילו את נטע הפייבוריטית הכי גדולה שלי שאהבתי מהיום הראשון מבקר ושופט, ולא עושה הנחות שם לאף אחד. מנסה להיות הכי אובייקטיבי שאפשר, גם אם פה ושם מתחלק לי חוסר אובייקטיביות, אך רוב הזמן אני משתדל כמה שיותר להיות אובייקטיבי כלפי כולם ולשפוט את המשחק ומשתתפיו אך ורק לפי מה שרואות עיניי ושומעות אוזניי, ולא בצורה סלקטיבית של את מי אני אוהב יותר או אוהב פחות.

וכך אני נוהג לעשות בכל העונות של תוכניות הריאליטי שבהן צפיתי ושבהן אני צופה. לא משנה אם מדובר בפח הגדול, הישרדות, המירוץ למיליון, 2025 או כל תוכנית ריאליטי אחרת. אובייקטיביות אצלי זה אחד העקרונות החשובים ביותר.

סטילהוק

New member
לא עשתה וידוא הריגה לאף אחד, יצאה מלכה

אם כבר זק עשה לה וידוא הריגה כשהעלים אותה במהלך כל הפרק הגורלי של יום שלישי בערב שבסופו הצופים מחלקים מענק כספי. זה נקרא וידוא הריגה. רומי נסתה להעיר את הסתומים האלה שישנים בעמידה בזמן דודו ולימור טובחים בהם ומתכננים איך לחסלם בזה אחר זה. אני במקומה הייתי עושה הרבה יותר גרוע ושם פס על ההפקה. אין שם אחד שלא היה שומע ממני כל מה שהוא צריך לדעת עד הפרט האחרון. ולא משנה כמה היו צועקים לי באוזניה, הייתי פשוט מסיר אותה וזורק אותה לפח.

מעניין אם דומיניק יעדיף לילה במיטה עם הקליפר הענק או עם ג'ו

הוא מחבק את הקליפר בכזו אהבה.

יש בהיסטוריה תיעוד של רומן בין אדם לקליפר?

berens

New member
את נטע לא באמת מעניין אם לימור מרכלת עליה כל עוד

הירושה שלה מובטחת

berens

New member
נטע חדורת מטרה , אין לה סנטימנטים לאף אחד

קיבצה סביבה את כל המיועדים להדחה והיא לא סופרת אף אחד מהם, היא רוצה כסף והרבה חוץ מזה שההתעסקות בריכולים של לימור נותנים לה במה, היא תנטוש את לימור לאנחות רק כשיתברר לה שאת הירושה לימור תעדיף להעניק לדודו.
לימור רואה בנטע חברה הרבה יותר מאשר נטע רואה בה חברה

למעלה