שרשור ערב+תכנית ליום ה47 בעיר 2025

מי ישמע רומי הכוכבת של 2025.הלכה הביתה

לא הכניסה כלום ולא היוותה נמסיס לדודו להפך התחנפה אליו כל הזמן

דומיניק כבר הודיע בערב בגלל הריגשי שעשה לו ג'ו

שאם בבית לא יוכלו להיות שלושה, אז הם עוברים שלושתם להיות באכסניה
כי הוא לא ישאיר את ג'ו לבד ומצד שני הוא לא רוצה להשאיר את אליסה לבד.

בוףףברכה

Well-known member
מה אודטה אמרה לג'ו לגבי...הסדר שדודו קובי עושה?...

מאז שהיא נכנסה...

נטה אונה

Well-known member
על חלוקת המגורים

שהוא דואג שיתחלק הוגן (העשירים יותר יקחו את הבית והסוויטה וכו')

הצודקת11

Well-known member
היא אמרה שבדרך כלל דודו עושה סדר כמו שצריך וכולם מרוצים

זו הייתה מחמאה לדודו,
וכמובן שג'ו ישר קפץ ואמר "לא רק הוא".

הצודקת11

Well-known member
מהלך מבריק של דודו שהעביר סכום ענק ללימור 5500 שקל

דודו ידע שנטע לוחצת על לימור שתבטיח לה
שבסוף הכסף יועבר אליה,
כמו כן שבשעת אמת דודו לא יעביר לה ללימור כסף,
דודו הבין שאם הוא לא יראה ללימור שהוא איתה
הוא מפסיד אותה לטובת נטע,
ואז עשה מהלך מבריק והעביר לה סכום גדול,
גם סתם לכולם את הפה ובמיוחד לנטע,
וגם לימור איתו,
הוא יקבל את הכסף שתצא.

מה שאקח איתי מהפרק זה כמה וכמה דברים שהעיקרי שבהם הוא ....

ההחלטה הלא קלה של יורם זק העורך וממציא הפורמט לחשוף לעיני הצופים את הרומן המעניין באמת בבית והוא הרומן בין הילדה הטובה הודיה לבין הגנגסטרית המחוספסת סיגל.

עכשו אני מבין לעומק את ההתנגדות העזה והמסרים הברורים להודיה מאבא שלה שומר המצוות לגבי הקשר שלה ושל סיגל.ככל הנראה הוא לא היה צריך את ההתמזמזות בחדר המקלחת של הבית הפרטי כדי לדעת שהבת שלו הולכת לפי ההלכה שלו לחטא גדול.

זה לא פשוט עבור יורם לחשוף משהו לגבי תושב/ת שיכולים להעמיד אותם בבעיה בעולם החיצוני,אבל בהחלטה הזו יורם הלך על מה שהכי חשוב לו מאז ומעולם והוא-הרייטינג והרצון להציל את העונה הזאת. מה שלא מובן לי במחלקה זו היא ההתעקשות החוזרת ונשנית של יורם לפמפם לנו את אודטה המשעממת והלא רלוונטית בפרומואים שוב ושוב במשך כבר שבועיים.

אודטה היא דג -רקק לעומת הדמויות המרכזיות שם-דודו,הודיה,סיגל,נטע,דומיניק.... אפילו רומי שהודחה היתה הרבה יותר רלוונטית לעיר.זה עולם של צעירים וזו עיר של צעירים.

בכלל אינני מבין את הצורך של אודטה באמת אחת שעשתה דבר או שניים בטלוויזיה הישראלית להשפיל את עצמה בפריים טיים על ידי התחננות לילדה בת 20 לכספים. כאילו אודטה את לא אמורה להיות מפוצצת בחוץ בפפילונים? או שמא האחים זיקרי גמרו את המשפחה שלך? עד כדי שכיתת רגלייך הדואבות לעיר הרפאים של 2025.

עוד דבר שאקח איתי מהפרק הערב, זו האסטרטגיה הבזויה של נטע לשחרר אגרסיות כלפי אחרים-דודו ולימור ומצד שני למרר בבכי מיד כמה שניות אחרי...הבנו כבר שהבכי שלך שווה שקלים יפים,אבל בחיי שזה נהיה מעיק מעת לעת.עלק מכ"ית....

דודו ואנונו לא יכול לתת פייט לדודו האורגינל אז יורם תחסוך מאיתנו את הטייטל הדבילי לפרק הבא "דודו נגד דודו" . דודו ו' הוא כמו גבינה כחושה לעומת גבינת הנפוליאון של המקור. המעט שדודו ו' יכול לעשות הוא להשתרך אחר המלכה שלו ולהחזיק לה את הסינר פן יפלט כל רגע עוד בכי רצוני ומתוכנן בהחלט.

דומיניק חייב לזנוח את תסביך האב שלו,וללכת לתת בראש לאליסיה.(שאלוהים יעזור לי זה מה שהייתי אני בוחר). חח שיקח את הדירה או הסוויטה ויתן לג'ו לשהות באכסניה ,ג'ו חמור גדול יסתדר מצויין לבדו.

לרונטל

New member
הבעיה עם דומיניק וג'ו היא שגו' במקום לשחרר את דומיניק, כובל

אותו אליו בכוח ולא משחרר ועושה לו נקיפות מצפון בכל פעם שנושא המגורים עולה

הצודקת11

Well-known member
ג'ו צריך ללכת הבייתה...כול מי שקרוב לדומיניק הולך הבייתה

מנואל,מיכאל,שרי,רומי.
יאלה הגיע הזמן של ג'ו,
לדומיניק תהיי עוד ירושה.

Goneril

New member
אולי אני תמימה מדי..

הייתי בטוחה שיורם יתאפק ולא ישדר
הרי למי שצופה בלייב זה מאוד ברור כבר..ולמי שלא(והעונה נראה שזה הרוב הכמעט מוחלט..) עד כה זה היה מרומז אבל לא לגמרי..
סיפור מורכב..

אני מסכימה כמעט עם הכל

תראה, זק לא היה צריך להראות לנו את הסצינה עם המקלחת. אני כבר מזמן ידעתי שהן ביחד ולא רק כחברות. ראו את זה בפירוש אצל הודיה. סיגל שמרה על פאסון כמו גבר שלא נכבש בקלות, אבל ראיתי איך הודיה נמרחת עליה ומתעוררת בזרועותיה של סיגל כשהיו באכסניה. אז הוא לא גילה לנו סוד גדול. אולי זה היה סוד לאלה שצופים
רק בשידורים של יומיים בשבוע.
בכל אופן, זק החליט קצת להפר את הכללים של אי הוצאת אנשים מהארון אלא אם כן רצונם בכך. זה לא פייר כלפי המשפחות.
גם אני לא מבינה למה אודטה צריכה עדיין להיות שם בעיר ולהסתובב כמו הכוהנת הגדולה שעולים אליה לרגל לוידויים חסרי משמעות והיא מוצאת את עצמה בסופו של יום מתחננת לפרוטות. פשוט ירידה לאשפתות.
ודודו ונונו יצא פארש. אם היה גבר והיה מבין קצת במשחק הזה, היה נותן לרומי
חמשת אלפים ש"ח, משאיר אותה במשחק, מתחבר לדומיניק, רומי וג'ו ומחבר את נטע גם. אם היה לו שכל היה ממלא את מקום מיכאל או מנואל. אבל לצערי הסתבר שהוא סתם טיפש שיודע שבשבוע הבא הוא יתגלגל על האש ויעשו ממנו שישליק.

לא רק הסצנה במקלחת,אלא גם פרשת "ההיקי" ואינספור לילות...

משותפים ופרטים בהחלט בחדר הזוגי בסוויטה. אין ספק שהאיש שבקיר שאנו יודעים כולם מיהו נהנה העונה מלייב שאנו לא נהנו.

לא יודע אם הודיה היא ל0בית גלויה,לא חושב כך,ולא יודע אם היא בכלל ל0בית ,יש מצב שהיא דו-מינית ושסיגל זה רק התאהבות ראלטי עבורה. אין ספק שסיגל היא זו שתפגע בסופו של יום,למרות שנראה ההיפך ....

לגבי ההחלטה של יורם להוציא מהארון את הודיה,אנו כבר מכירים את זק שנים,ויודעים שאין אצלו פרות קדושות...למרות שהשתיים הן בהחלט מהחביבות עליו בקאסט.

בדיעה כמו שלך לגבי המהלכים שדודו ואנונו היה צריך לנקוט. לדעתי הוא פשוט בא מאוהב מהבית והוא שבוי בקסם המכ"ית הבוכיה.
אין ספק שהוא חייל שיהיה מוכן להקריב את חייו המשחקיים עבורה.

lamalama4

New member
זק לא הפר שום כללים ולא הוציא אותה מהארון

הודיה בחרה בבית/אזור/אולפן מרושת מצלמות להכנס עם בחורה למקלחת וגם לעשות לה היקי על הצוואר. אם היתה בארון היתה נמנעת ממעשים אלה בפומבי ועוד לעיני מצלמות.
מעבר לכך הודיה כבר חשפה בתחילת העונה שהיתה במערכת יחסים עם אשה. היא כנראה ביסקסואלית וזה בסדר. לא משהו שהיא מתביישת בו.
לגבי דודו ונונו ואי הצלת רומי- כנראה שהיא לא היתה חשובה לו מספיק. היה צריך לחשוב על זה קודם. כרגע הוא מכה על חטא וטוען שמצטער שלא העביר לה 7000 ש"ח. מאד קל לדבר לאחר מעשה. הוא רצה להעביר לרומי, אבל נטע טירפדה את העניין והוא בחר להישאר הפנקס הקטן של נטע. מרגיז, אבל בהרבה מהכשל הזה מול כולם רומי אשמה כי ההישארות היתה בהישג ידה. קצת ריכוך של סיגל, מציאת פתרון להחזר הכסף, דיבור נכון יותר מול דומיניק והבנה שזה בר השגה- יכלו להשאיר אותה במשחק. נראה עכשיו שיש כמה אנשים שמצטערים שלא העבירו או שלא העבירו מעט יותר, וחבל.

למעלה