זה שיר פרידה?

זה שיר פרידה?

אלוהים אדירים, זה קורה. תפוז אולי חטפו את הודעת הפרידה שלנו לפני זמנה (די הולם), אבל עדיין רצינו לפרסם משהו. כי. כמה שנים עברו מאז שהגעתי לניהול? כמה עידנים עברו מאז שלי הפכה למנהלת? כמה זמן אנחנו בקהילה? המון.
קהילת הפאנפיקים של היום היא לא מה שהיא הייתה פעם. מבחינה עולמית, כלומר. אתרים נפלאים כמו AO3 השתלטו על הסצינה, וזה ממשק הקריאה הטוב ביותר שנתקלתי בו, אבל הוא רחוק מLJ מבחינת פיתוח הקהילה והיחסים בין הכותבות והקוראות. מבחינה מסוימת החשיבות של הפורום רק עלתה בעיני כדי שנישאר קהילה מגובשת עם היחסים האלו, ובאמת לא הבנתי איך כותבות מסתדרות בלי לפתח חברויות ולהגיב אחת לשנייה ו, לא יודעת. והפורום באמת סיפק את זה בשבילי: מקום בו אפשר להתפאנגירל, להכיר אנשים חדשים, לדעת שלאנשים אכפת ממני ומהפאנדום שלי. אבל גם הקהילה הישראלית השתנתה. התבגרנו, והדור החדש והצעיר עם הזמן הפנוי שאמור היה להציף את הפורום במקומנו מפרסם במקומות אחרים שנסתרים ממני. ובגלל שאני מאמינה שלפורום יש מקום להתפתח, ובגלל שאני מאמינה שהקהילה חייבת להתחדש כדי שזה יקרה, אני חושבת שהפרישה שלנו היא הצעד הכי נכון. אין לנו את הזמן להשקיע פה את מה שמגיע לפורום, וחוסר הפעילות שלנו הובילה לחוסר פעילות כללית שהובילה לחוסר פעילות שלנו וכו'.
אבל מה? אני לא מרגישה שתם ונשלם הקונדס. גם הדור המבוגר עדיין קורא וכותב פאנפיקים, והדור החדש רק צריך קצת בעיטה בתחת, והדור הצעיר צריך להתגבש. בטח נפתח מתישהו קומונה סגורה ונמשיך את המעגל. מי יודע. לא אני ולי. אולי זו הסיבה שאנחנו פורשות, בתקווה שימלאו את מקומנו בנות שלא נשחקו עדיין.
הדבר היחיד שאני יכולה להגיד זה - תמשיכו להתפאנגירל. תמשיכו לכתוב. תמשיכו להשקיע. גם אם הפאנדומים שלכם מאכזבים אתכם, וגם אם המנהלות שלכן מאכזבות אתכן, אתן מוכשרות. אל תשכחו את זה. (ברצינות, אני אוהבת את כולכן. מצטערת שהפרישה באה בהפתעה. לא יכולנו יותר. תיפרדו יפה, שומעות?)

סתם, אני יכולה להגיד גם טוב ביי.

E l S i

New member
וואו.

*בצד יש סרטון של "הנשיקות הגאות", וזה רק בנים אז... דעת=מוסחת*

10% בא לי להרביץ לכן קצת (בעיקר לרוני)
90% אני מבינה אתכן

הניהול שלכן היה 414%, ובאמת דאגתן לספק אתגרים ובעיטות בתחת ואווירה מופלאה אם קצת מטורללת

Sexy Darren

New member
אתן תהיו חסרות

קשה לי לדמיין את הפורום הזה עם מנהלות אחרות, הייתן מדהימות

Charmed Or

New member
הגיע הזמן.

עכשיו אני יכולה להוציא לפועל את התוכנית המרושעת שלי להשתלט על הפורום, לעשות פסיכואנליזה לכולם, לשכנע אותם שהם רוצחים סדרתיים ואז לאכול אותם.

נמנמנמנמ.

Marji

New member
המון בהצלחה בהמשך!

הייתן מנהלות נהדרות, והיה ממש כיף בפורום תחת ניהולכן.

תודה רבה על ההשקעה הארוכה בתושבי הפורום!

Knotted String

New member
בנות,

אני אוהבת את שתיכן. בטירוף. והמון תודה על כל מה שעשיתן עבור הפורום!
בחודשים האחרונים היו פה הכי הרבה פרוייקטים שראיתי בחיים שלי, רק שאני כבר זקנה בלה וחסרת אנרגיה, ואין לי זמן לכתוב.
מיליוני הWIP שלי בוכים להם בתיקיות הוורד.

כמו שאמרתי לרוני, זה די היסטרי שהפורום נמצא תחת הנהלת הפורומים, אני לא זוכרת מתי זה עוד קרה, והשנה אני חברה בקהילה הזאת כבר עשר שנים. עשור שלם. אז אני לא מאמינה שאתן פורשות לי עכשיו.

אני לחלוטין מבינה את מה שאת אומרת, רוני, על הדור הצעיר והדור הוותיק. אני ללא ספק מרגישה את זה על בשרי ובציונים שלי. אבל זה לא אומר שכל הדור הוותיק נכחד, אלא שלפעמים צריך גם לדעת להגיד "אני תומך, אבל מרחוק."

אז המון בהצלחה לשתיכן, אני אוהבת אתכן מאד (שוב) ואם אתן חושבות שנפטרתן ממני עכשיו כשאתן כבר לא מנהלות, אז חה.

knitting needle

New member
אוקיי, אז.

אמנם אני לא ממש כותבת פיקים, ואני כבר בקושי מגיבה (כי תירוצים
) - אבל אני נכנסת לפורום להתעדכן מדי פעם, ורציתי להגיד שאני מאוד מאוד מעריכה את כל הפרוייקטים שהרצתן, ואת רמת הפעילות שהעליתן את הפורום אליו.

ובתור אחת מזקנות הפורום (8 שנים בערך... זה נחשב מהזקנות?) אני מסכימה עם כל מה שאמרתן.

תחסרו ממש בתור מנהלות!

סהר ס

New member

[מצטערת שאני סוג-של רוכבת לך על ההודעה אבל בדיוק ניסחתי אחת כזאת אחת-לאחת
]

הייתן מנהלות מדהימות! וזה היה אחד מהפורום הכי פעילים (אם לא הכי פעיל) שהיה לי העונג להיכנס עליו בעיקר בגלל הניהול שלכן אז שאפו :)

ובכן,

מה אני יכולה לומר עוד שלא אמרו כבר מעליי? הייתן מדהימות ומהממות ואני אוהבת את שתיכן לחלוטין ולגמרי, והייתן המנהלות הכי מקסימות שאפשר לבקש.

הפורום היה פעיל ותמיד נהניתי להיכנס אליו כדי לראות מה חדש ומה אפשר לכתוב ובחודשים האחרונים גרמתם לי לכתוב כמו שלא כתבתי כבר הרבה זמן אז המון המון תודה על זה. התגעגעתי לכתיבה, ואתן גרמתן לי לחזור לזה.

נתגעגע! המון הצלחה בהמשך!

L e i a

New member
don't sing along because

this is not a love song

לי ורוני, תודה לכן על שנים של השקעה ופעילות וניהול מהמם. אני בטוחה שחצי (שלא נאמר כל) מה שכתבתי בשנים האחרונות היה בזכות הפרויקטים ופיקים שלכם. מקווה שיהיה לכן המון בהצלחה ושמי שיחליפו אתכן יקחו את הפורום לטיול שנתי במכנסיים של טיילר הוקלין כי זאת תהיה הדרך היחידה להתעלות עליכן בערך.

Sobi Dobi

New member
בנות,

הייתן שתי מנהלות מדהימות, תמכתן, עודדתן אותנו לכתוב, הגנתן עלינו מאכזריות הפאנדומים השונים, התכחשתן איתנו לעובדה שמרלין נגמר ויותר מכל, כתבתן, קראתן, ציירתן והגבתן ביחד איתנו. תודה לכן על שהשארתן את הפורום הזה חי ובועט, גם כשלא כל כך התחשק לו. גם אם אין לכן זמן לניהול, אני מקווה שזה לא הסוף שלכן כאן!!!

תודה לי ורוני, על אחלה ניהול, ועל אחלה בכללי

YaYa07

New member
אני לא יודעת עדיין אין לי מה להגיד אפילו

סופה של תקופה, מה?

למעלה