הרשמה וקבלה

OnlyGirl

New member
תקשורת ומנהל עסקים, וקורסי אנגלית

שניהם מחייבים מסלול דו חוגי, האם אפשרי ונהוג לשלב בין שניהם?

בנוסף, כמה קורסים אצטרך לקחת באנגלית עם ציון של 118 בפסיכומטרי, והם ניתן לקחת אותם לפני תחילת שנת הלימודים? איך בדיוק עובד הענייין הזה?

שאלה לגבי תואר שני במנעס

היי,
הבנתי שיש בעברית תוכנית להמשך ישיר לתואר שני במנעס למצטיינים בתואר ראשון.
האם ניתן להשתלב בתוכנית גם בתואר דו חוגי? (מדמח כלכלה)

תודה!

smiley 89

New member
שאלה בקשר להרשמה לאונ'

שלום לכולם,
אני מעוניינת להתחיל את לימודיי בשנה הקרובה בלימודי ריפוי בעיסוק. רכשתי את ערכת ההרשמה, אך יש לי קושי במילויה:
ישנן כמה אפשרויות של לימודים שצריך למלא. אמנם בהתחלה התלבטתי בין ריפוי בעיסוק, רוקחות, מדעי התזונה וסיעוד, אך כרגע החלטתי באופן סופי שארצה ללמוד ריפוי בעיסוק. אין לי עדיפויות נוספות. האם אפשר להשאיר את הרובריקות האחרות ריקות? ואם לא- מה עליי למלא? מה אתם מציעים?

עפ"י נתוני הקבלה אני עדיין לא מתקבלת, אך ניגשתי למבחן פסיכומטרי נוסף באפריל, ואני מקווה שזה ישפר את סיכויי.

תודה מראש ובהצלחה לכולם

מנסה להתקבל לתקשורת ונתקלתי בבעיה

יש לי ממוצע בגרויות 10.72 ופסיכומטרי ברצפה-אני לקוית למידה ולא קיבלתי הקלות.
במידה ואני מעלה בנקודה אחת באחד מציוני הבגרות שלי אני מתקבלת לתקשורת ע"פ הממוצע.

יש דרך שהאוניברסיטה העברית תתחשב בי?

אני מתקבלת ליחסים בין לאומיים עם הממוצע הזה...אם אעשה למשל שנה ראשונה יחסים בין לאומיים יש דרך לעבור מזה לתקשורת?

AJB

New member
שנת הלימודים הקרובה

אם ברצוני להרשם ללימודים לסמסטר א' הקרוב (אוק' - נוב' 2012), איזו שנת לימודים זה נחשב? תשע"ב או תשע"ג?
רק כדי להיות בטוח.

כרIבית

New member
שאלה לגבי סטטוס מעקב אחרי הרשמה

נרשמתי לפני כשבוע למדעי התזונה ולפי האתר אני עדיין בסטטוס "טיפול". מתי אני צפויה לדעת אם התקבלתי?
ד"א, לפי האתר של האוניברסיטה אני מעל סף הקבלה (ממוצע בגרויות 10.14 ופסיכומטרי 709)- האם זה לא בהכרח אומר שאתקבל? האם זוהי רק הערכה?

תודה רבה לעונים

21rain21

New member
שאלה על וועדת חריגים וחריגויות בכלל..

היי חבר'ה,
הגשתי מועמדות למשפטים בפברואר ואני כרגע במצב המתנה,
ציון הפסיכומטרי שלי הינו 678 וממוצע הבגרות 10.60
לפי הנתונים של שנה שעברה- על מנת להתקבל עליי להיות בעלת ממוצע בגרות 10.75
שיפור של בגרות אחת בלבד מביאה אותי לממוצע זה בדיוק ושיפור שתיים אף לממוצע 10.85
שאלתי היא, האם יש אפשרות קבלה לחוג עם חוסר של 0.15 נקודות בבגרויות? מה זה בדיוק וועדת חריגים? ולמי בדיוק היא מיועדת (כי אני מניחה שגם שם יש תנאים..)
המזכירות אומרים שאין לי כל כך טעם לשפר את הבגרויות כרגע כי הציונים יתקבלו רק לקראת אוגוסט.. מה שכן נאמר לי ממזכירות הפקולטה שיש סבב ב' וועדות חריגים ששם יש סיכויי שיתחשבו בבגרויות משופרות.
הכל כל כך סותר..!
לשאלתי, על סמך נסיונכם ודעתכם, יש טעם בכלל לגשת לבגרויות?
האם יש סיכויי שסף הקבלה ירד משנה שעברה בדי הרבה?
מתי יהיו תשובות.. דחיה או קבלה?

lost83

New member
ועדת קבלה לתארים מתקדמים

שלום
אני מעוניינת להתחיל למודי תואר שלישי באוניברסיטה העברית ,כבר יצרתי קשר עם מנחה שמעוניין לקבל אותי , אבל הבנתי שהקבלה מותנית בלעבור ועדה.
מישהו כאן במקרה יודע במה מדובר? מה הם בדיוק בוחנים וכ"ו?
תודה

אבי1985

New member
אפשרי ונראה לי שדי מקובל לשלב

תצטרכי שני קורסים באנגלית. שמעתי שניתן לעשות אחד בקיץ בצורה מרוכזת לפני הלימודים. לדעתי עדיף לעשות מבחן אמיר. עוד שתי נקודות ותצטרכי רק קורס אחד

זה מאוד תלוי...

אם את לא מתקבלת לריפוי בעיסוק את מעוניינת להתקבל למשהו אחר?
אם כן תדרגי עדיפויות נוספות, אם לא, תשאירי ריק.
קחי בחשבון שאם את נרשמת לאפשרויות נוספות בראיון האישי כנראה שישאלו אותך למה בחרת בהן ואת תצטרכי להראות להם למה את מעדיפה ריפוי בעיסוק.

אני בזמנו נרשמתי רק לריפוי בעיסוק, מהסיבה הפשוטה- החלטתי שזה מה שאני רוצה ואם אני לא מתקבלת אני אשפר ציונים וארשם שוב עד שאתקבל ולא אלך לתחום אחר....

אם את בוחרת שלא לדרג אופציות נוספות את פשוט משאירה את הרובריקות ריקות.

דבר נוסף, קחי בחשבון שגם אם יהיו לך הציונים המתאימים לרב"ע זה לא בהכרח מספיק לקבלה, לראיון הראישי יש משקל גבוה יותר בתהליך הקבלה מאשר לציונים....

שיהיה בהצלחה!
ואם יש לך שאלות נוספות בנושא ריפוי בעיסוק את יכולה לפנות אלי...

פיקציה

hellsing1991

New member
בנקודה אחת בממוצע?

עקרונית הספים לא סגורים עדיין,עד ציוני פסיכומטרי יולי,וצפויים לרדת.בנוסף-קיימת ועדת חריגים.

תשובה לא רישמית

תנסי להכניס את הנתונים שלך למחשבון 'חישוב סיכויי קבלה' באתר של האוניברסיטה ולסמן את החוג המבוקש. שם כתוב מה היה המצב בשנה שעברה. זה עדיין לא אומר כלום לגבי השנה הנוכחית, אבל זו איזשהי אינדיקציה.

אני לא יודעת מה זה חריגים, אבל כתוב באתר של האוניברסיטה על ועדת ערעורים. זה בעיקר תקף לתלמידים מהפריפריה, לקויי למידה או עם בעיות אישיות בזמן התיכון (כלכליות/משפחתיות וכו'). גם זה כתוב באתר של האונ', אפשר לבדוק.

באזור יולי אאל"ט נפתח עוד סבב הרשמה לחוג, אבל עם תנאי קבלה גבוהים בהרבה. כלומר אם תשפרי בגרות אחת ותגיעי לתנאים שאת צריכה עכשיו, זה לא יספיק בקבלה לסבב ב', אז את צריכה לשפר את הממוצע שלך ביותר נקודות.

בעיקרון אני נרשמתי גם למשפטים והייתי בהמתנה שבועיים, עד שהחליפו לי לקבלה. כלומר עוד לפני שנגמרה ההרשמה הם הורידו את הסכם (באופן יחסית משמעותי), אז אולי יש סיכוי שזה יעזור לך.

תשובות אמורות להגיע באזור מאי-יוני ככה. אני לא יודעת בדיוק, אבל כחודש+ אחרי פרסום ציוני פסיכו אפריל.

בהצלחה!!!

lost83

New member
תודה רבה

התקשרתי לשאול וקיבלתי בערך אותו מידע.

ממליץ לשפר בגרויות.

אני עשיתי את זה, והתקבלתי בספטמבר. מייד אחרי שהגיעו הציונים.

כמובן, לנסות למצות במקביל גם את האופציה של וועדת חריגים / ראויים לקידום למרות שאני לא מכיר את הפרטצדורה.

אז אני צריכה להרשם לקבל דחייה ולהגיש לוועדת

עירעורים???
זה יעלה לי כסף?
עד איזה תאריך אני יכולה להרשם לאוניברסיטה בנוסף???

תודה על התשובה

אז אני צריכה להרשם לקבל דחייה ולהגיש לוועדת

עירעורים???
זה יעלה לי כסף?
עד איזה תאריך אני יכולה להרשם לאוניברסיטה בנוסף???

תודה על התשובה

למעלה