למאיה יש סכמ"ש, הוא טעון אצלה בראש

למאיה יש סכמ"ש, הוא טעון אצלה בראש

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר)

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש יותר מוצלח משלי לכולנו!

neurotica

New member
יכול להיות שזו הסיבה שכואב לי הראש?

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) (אני הולכת לגנוב לך את התשובה.) הייתי מאד רוצה לבקר בקרקס שבו מתרחשת עלילת הספר The Night Circus, ו.. זהו, האמת. עשיתי עכשיו סקירה קצרה בראש של ספרים האהובים / ספרים שקראתי לאחרונה וכולם או במציאות שלנו, בתקופה היסטורית שונה, או באיזה עולם דיסטופי שממש לא הייתי רוצה לחיות בו.

משהו שלמדתי השבוע: שאני מסוגלת להנות גם בדאנס בר.
משהו טוב שקרה השבוע: נפגשתי עם חברות והיה נחמד ובסה"כ הוא עבר די מהר והיה לי לק יפה במהלך רובו מה ששיפר לי את מצב הרוח משמעותית. (כן.)
משהו רע שקרה השבוע: לא פגשתי את כריס או דארן או ברק אובמה.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: אממ כלום שידוע לי עליו כרגע.
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע: דברים מבאפי שאני לא זוכרת כרגע.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: הקינדל שהזמנתי לאמא הגיע! ויש לי עוד זמן עד היום הולדת שלה אז בינתיים אני חוקרת אותו.

תכניות לסופ"ש: הייתי אתמול במסיבה וגם בפאב, אני חושבת שזה מספיק תכניות לסופ"ש אחד.
סדרה: באפי.
סרט: עדיין כלום. אולי הסופ"ש נצליח לראות משהו. יש מלא סרטים טובים בקולנוע לפתע! בא לי ממש על now you see me וגם על ה-bling ring וגם על הסרט של מפלצות בע"מ.
ספר/פיק: עדיין מאזינה ל-bitterblue ויצא פרק חדש של הפודפיק של אול דה אוד'ר גוסטס שעוד לא יצא לי להגיע אליו!
שיר: יכול להיות שאני מחבבת את החדש של פיטבול, מה נהיה ממני?
סרטון:
תמונה/גיף:

aesu

New member
באתי לנזוף בך שלא

רשמת את האשליה ואז ראיתי שמשום מה זה התרגום לעברית של now you see me. (שבוע הבא!)
הסרט של מפלצות בע"מ עדיין נראה לי כמו רעיון רע.

unicorn174

New member
זה סיפור כזה עצוב, על סכמ"ש מאוד כאוב

איזה כיף איזה כיף איזה כיף!!! כל כך הרבה זמן לא הייתי בהופעה!!!

אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) המועדון של מיס פרגרין לילדים משונים. זה כאילו בעולם שלנו ובזמנים שלנו אבל הם מטיילים בזמן ויש להם כוחות ייחודיים כאלה.. ממש יפה.

משהו שלמדתי השבוע: אני צריכה משקפיים.
משהו טוב שקרה השבוע: זהו. לחודשיים שלמים. והתעודה שלי טובה פלוס פלוס.

משהו רע שקרה השבוע: עשיתי בדיקת דם, לגלות אם חסר לי ברזל וכל מיני דברים כאלה בגלל הצמחונות וזה כאב.

משהו לצפות לו בשבוע הבא: מתחילה לעבוד בקייטנה של הקיבוץ

איש השבוע: חברות
ציטוט/ביטוי השבוע: "עשר... תשע... שמונה... שבע... שש... חמש... ארבע... שלוש... שתיים... אחת - מה צועקים עכשיו לעזאזל?!?!?!?!" - אני וחברים, אחרי שנגמרה השעה האחרונה והתכוננו ללכת הביתה
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: פנטזייה - כרטיסים לגורי אלפי בשוני
תכניות לסופ"ש: לישון, ים עם חברים ובמוצאי שבת - כוורת בבריכת הסולטן!!!!

סדרה: איך פגשתי את אמא
סרט: עולם הזמן
ספר/פיק: קראתי אתמול איזה שלושה וואן שוטים כריסקולפרים של ניף. אישה ברוכה

שיר: תמיד היה אחד הפייבורטים שלי - http://www.youtube.com/watch?v=r1-wFkH_LcI
סרטון: הוין של דארן על פריז
תמונה/גיף: חיחיחיחי

כואב לי להסתכל על הגיף הזה...

איך המעון של מיס פרגרין? שמעתי עליו ואני תוהה אם לנסות אותו.

unicorn174

New member
כואב?

אני אהבתי מאוד, אבל יש לו את הסוף הזה שאת חייבת המשך, אבל אין.
אותי הוא גם די הלחיץ, התמונות בו ממש קריפיות.

A performance deserving of standing ovations

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) מה שמאיה אמרה. אולסו לונדון של מטה מneverwhere ולא בדיוק בעולם של הרוזן ממונטה כריסטו, אבל בכמה מהמקומות שהוזכרו שם לגמרי.

משהו שלמדתי השבוע: את דקויות השימוש בלפרוס ולפרוש.
משהו טוב שקרה השבוע: נגמר הסמסטר, סיימתי לכתוב עבודה גדולה.
משהו רע שקרה השבוע: התחילה תקופת המבחנים.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מסיבת שחרור של חברה (בתקווה שיהיה לי רעיון למתנה עד אז).
איש השבוע: אנשים מהלימודים.
ציטוט/ביטוי השבוע: שלופינג.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: יש כמה שרשראות שאני זוממת עליהן.
תכניות לסופ"ש: ללמוד ומסיבת יומולדת של ידיד.
סדרה: דוקטור הו שסופסוף סיימתי.
סרט: איירון מן 3, שנראה לי שלא באמת היה השבוע אבל מילא.
ספר/פיק: The Night Circus
שיר: http://www.youtube.com/watch?v=QtTj4cramPM&feature=share
סרטון: מבדר http://www.youtube.com/watch?v=s_2cHZpuLRY
תמונה/גיף: התשובה שלהם עדיין משעשעת אותי

y a m i girl

New member
תקופת מבחנים וו-הו

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) ואו תנו לי לחשוב רגע... מממ... אני לא קוראת ככ ספרים שנמצאים בעולמות חביבים (כי או שזה העולם שלנו פחות או יותר, בזמננו או בעבר, או מקומות לא כיפיים)... אולי העולם של הנסיכה הקסומה, כדי למצוא את ווסטלי ולחטוף אותו..

משהו שלמדתי השבוע: כמה אני אוהבת את המרצים שלי?
משהו טוב שקרה השבוע: נגמרה שנה א' (עוד יש מבחנים, אבל לא נחשב), היינו ממש חמודים והבנו דברים ל2 מרצים ומתרגל שהעבירו לנו קורסים שנתיים ואנחנו ממש אוהבים והם סופר התלהבו... היו כל מיני אירועי סוףשנה+אכלתי באבט (יאמיייי), הכרתי אנשים חדשים, ראיתי מלא דאונטון אבי

משהו רע שקרה השבוע: נפרדתי ממרצים ומתרגל שלא ילמדו אותי שוב בתואר וזה חבל, צריך ללמוד למבחנים בראבק, הכנתי עוגה לתרגול האחרון והיא יצאה לא משהו והיא תמיד יוצאת טוב וזה ממש מתסכל אותי. אני לא לומדת... ל-א ה-י-י-ת-י ב-ה-ו-פ-ע-ה ש-ל ב-ר-ב-ר-ה! וגם לא הייתי בוועידת הנשיא כמו חצי מהאוני
וטוב היום קרה משהו אבל זה כבר סופש אז יפורט בהמשך.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: ללמוד למבחנים בראבק (או לפחות לנסות)
איש השבוע: חברי לאוני והמרצים+מתרגל המושי מושלמים שלי.
ציטוט/ביטוי השבוע: ממ ציטוטים מצחיקים מקאבין פרשר/באפי/דאונטון אבי. וכמה מהלימודים שאני לא ממש יכולה לחלוק

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: אני חושבת שוופל בלגי בבאבט זה די נהדר. פנטזיה - כרטיסים להופעה של ברברה
תכניות לסופ"ש: התוכניות היו ללמוד וללמוד וללמוד החל ממוקדם היום בבוקר, ואז מסתבר שכיביתי את השעון והמשכתי לישון עוד שעתיים וחצי וקמתי עם עורף תפוס ממש חזק, ראש על הצד והכל ועדיין לא עבר, קיצר לא למדתי ועכשיו אני על מלא תרופות והמצב טיפה יותר טוב אבל עדיין בעע.
סדרה: באפי, דאונטון, ואם סדרות רדיו נחשבות אז קאבין פרשר שכולכן חייבות לשמוע זה גאוני ( ובנדיקט שם! והבנתי שבעונה 3 אנתוני הד גם משתתף!) אה, ויש לצ'אנל 4 סדרה חדשה מהיוצרים של סקינס שנקראת dates שהיא חביבה, זה על כל מיני אנשים שיוצאים לדייט ראשון דרך אתר הכרויות וכל פרק מתמקד בדייט אחר, בכל מקרה קייטי מקגארת' (מורגנה ממרלין) משחקת שם בחורה לסבית והיא מושלמת.
סרט: לא ראיתי
ספר/פיק: בשורות טובות, שוב.
שיר: עלובי החיים שוב, נראה לי הדבר היחיד ששמעתי שלא היה קאבין פרשר...
סרטון: זה מ2011 אבל זה מגניב
תמונה/גיף: לא בטוחה מה מהם הייתי מעדיפה, בטח החתונה.

Ayelet 363

New member
באמת שקלתי לשמוע את קאבין פרשר

למרות שאני לא חושבת שזה יקרה בקרוב.

y a m i girl

New member
אז הו שזה

זנ יותר אפשרי מלראות סדרה... זה 28 דקות כל פרק... מעלים כמה פרקים לנייד/נגן מוזיקה ושומעיפ את זה בנסיעות אוטובוס או בהליכה ממקום למקום.. זה קורע אז התוצאה קצת מפדחת (לצחוק באמצע הרחוב/אוטובוס) אבל זה נהדרר

aesu

New member
only know you Sakmash when you let her go.

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) חומריו האפלים. בטח הדמון שלי הוא בצורת קאפקייק.

משהו שלמדתי השבוע: שניצל צבאי יכול להיות טעים כשהוא יוצא ישר מהטיגון, גם ב9 בבוקר.
משהו טוב שקרה השבוע: סיימתי קורס (שאני מניחה שזה גם ברע, כי עצוב לי), אני לא חוזרת לעובדה לעולם וסופסוף קיבלתי את כל המתנות שאמא קנתה לי מאמריקה.
משהו רע שקרה השבוע: שובצתי בקריה. יחד עם מישהי שאני לא מסתדרת איתה, בלשון המעטה. היה לי שבוע תורנויות במטבח שהיה מזעזע.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: להתחיל סדיר ווהו.
איש השבוע: בנות מהקורס.
ציטוט/ביטוי השבוע: אויש, יותר מידי.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: כל המתנות שקיבלתי :)
תכניות לסופ"ש: להתמרמר, לישון, להרגיש מבולבלת. (לא יודעת לגבי כל הסופ"ש, אבל זה מה שעשיתי עד עכשיו.)
סדרה: GOT שעדיין לא ראיתי אבל יש לי הרגשה שאני אצא עם טראומה.
סרט: איירון מן 2, כי אולי אני אצפה בו מחר. (כן, 2.)
ספר/פיק: חהחה
שיר: let her go של passenger.
סרטון: טוב
תמונה/גיף: סכמ"ש הבא יהיה יותר טוב. מבטיחה.

סופ"ש יותר מוצלח משלי לכולנו!

shaharory

New member
I hope this was to your liking, Vincent

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) למה לא ה"פ? :( טוב אני אעתיק משקד ואגיד חומריו האפלים כי אז אני אוכל לדבר עם שוגי :)

משהו שלמדתי השבוע: באיזו תחנה של הרכבת הפרברית A של פריז לרדת כדי להגיע לטרמינל 2A בשארל דה גול.
משהו טוב שקרה השבוע: פריז- פגשתי מעריצות מכל העולם והיו כמה ממש מקסימות שהיה כיף לדבר איתן ולהעביר איתן 18 שעות המתנה ;; ובחרו אותי לשאול שאלה ב-Q&A של אימוג'ין!!!! (ראו וידאו השבוע) ועשיתי חוויה מתקנת ועליתי על ת'אנדר מאונטיין בדיסנילנד!
משהו רע שקרה השבוע: הכאב של הופעה בעמידה. וצמא ונחמדות שגרמו לי לאבד את הצ'אנס לתמונה עם דארן. וקונאן

משהו לצפות לו בשבוע הבא: תור למומחה בבית חולים אם יתמזל מזלי ויתפנה תור. ובדיקת דם אולי.. #כיף!
איש השבוע: דארן אוורט כריס והאישה שבחרה אנשים שישאלו שאלות בקיו&איי.
ציטוט/ביטוי השבוע: the entire movie!
tres purdy
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: וואו לא קניתי לעצמי כלום ואני ממש מתחרטת על זה :(( כל כך הרבה דברים בדיסני!! חזרתי עם כמעט חצי מהכסף שהיה לי, איזה בזבוז.. (או אי בזבוז).
תכניות לסופ"ש: להשלים מהיס מקס ולהיפגש עם חברות
סדרה: ראיתי רק האח הגדול בינתיים. וראיתי שמתחיל הסופרנוס מההתחלה אז קפצתי על ההזמנות ולחצתי על הכפתור הירוק בשלט. #איןלימקוםבממירהצילו
סרט: סופסוף ראיתי סרט- אימוג'ין!!! אהבתי והייתה חוויה ממש ענקית לראות אותו באולם מלא פאנגירלז.
ספר/פיק: זהו, השבוע אני מתחילה כמעיין המתגבר ויהי מה!!! ובא לי גם לנסות לקרוא את SBL בצרפתית אם כבר קניתי.. עם האודיו בוק באנגלית ברקע זה יכול להיות נחמד ולימודי. וגם מדגדג לי כבר חודשים לקרוא שוב את כל ההארי פוטרים ;;
שיר: aux champs elysee
סרטון: כמובטח...
http://www.youtube.com/watch?v=_o7ZZoGQX1o
זה כזה מגניב שאני רואה את הוידאו ויודעת שהם מסתכלים עליי ;;
תמונה/גיף: סוף כל סוף.

gayhighfive

New member
I can lift a Sackmash up all by myself

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: סיימתי רשמית אך לא סופית כיתה י"א. הרווחתי כסף (יאיי) הסתובבתי טיפה בתל אביב.
משהו רע שקרה השבוע: לא קיבלתי את התעודה שלי -.- וכוס הטרדיס שלי נשברה ;;;
משהו לצפות לו בשבוע הבא: מתכונת בהיסטוריה
ואולי להרוויח עוד כסף.
איש השבוע: אנשים הוויאנים מקסימים

ציטוט/ביטוי השבוע:
קניתי מלא דברי דוקטור הו (כובע, תיק, כוס שנשברה ;; מחזיק מפתחות) וחולצה אדירה של שרלוק שקניתי לאח שלי.
תכניות לסופ"ש: ללמוד להיסטוריה -.-
סדרה: חברים ואיך פגשתי.
סרט: חצי מהמלט 2.
ספר/פיק: הארי פוטר
שיר: אני עדיין תקועה עם walk the moon
סרטון:
תמונה/גיף:

Ayelet 363

New member
I'm BACK

סיכום שבועיים.

שאלת פתיחה: אם הייתן יכולות לבקר בעולם של ספר כלשהו, איזה ספר זה היה? (חוץ מהארי פוטר) וואי, קשה... ברוב הספרים שאני קוראת העולם הוא העולם שלנו, או עולם שקורים בו הרבה דברים עצובים... עמדתי לבחור בעולם של סדרת ספרים שיש בה קסם שאני מאוד רוצה, אבל אז נזכרתי בסכנות...

משהו שלמדתי השבוע: שמלכת אנגליה חוגגת את יום ההולדת שלה שלא בתאריך בגלל מזג האוויר, שמארק רופאלו הוא הבחור מ- Just Like Heaven.
אה, ושהחברות של איימי אקר ואלקסיס דניסוף ממש חמודה. הרבה יותר ממה שציפיתי.

משהו טוב שקרה השבוע: אנגליה, שהיה לי תור לשיננית שאמנם היה ממש לא נעים אבל הייתי בטוחה שיהיה הרבה יותר גרוע (למרות שאני עדיין צריכה לקבוע עוד תור), עבדתי בעבודה זמנית בדיילות.
משהו רע שקרה השבוע: הרגשתי דיי רע באנגליה, הלכתי הרבה לאיבוד, אני בכל זאת צריכה לקבוע עוד תור לשיננית ותור לרופאה.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: אזכרה לסבא שלי ז"ל, לקבוע תורים, לחזור לחפש עבודה, לסדר דברים כדיי לקבל את התשלום על העבודה שעשיתי.
איש השבוע: הרבה חברים, הרבה אנשים שפגשתי בבריטניה, כריס קולפר, ג'וס ווידון, איימי אקר ואלקסיס דניסוף.
ציטוט/ביטוי השבוע:
קצת דברים שקניתי באנגליה. מאוכזבת שלא מצאתי שם בכלל בגדים, במיוחד כשחסרים לי, אבל לא נורא.
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
אנג'ל. צריכה להשלים משחקי הכס וכל מיני.
סרט: Now You See Me שהיה מעולה. אחרי זה גם גיליתי שהבחור ב- Just Like Heaven היה מארק רופאלו, וראיתי את הסרט הזה כשהוא שודר. פעם ממש התלהבת יממנו, וגם עכשיו מאוד אהבתי אותו.
ספר/פיק: The Land of Stories.
שיר: השירים מוויקד ומפאנטום האופרה.
סרטון: הQ&A עם ג'וס, איימי ואלקסיס. אפילו שאני לא יכולה לשים אותו. עווד כל מיני ריאיונות.
תמונה/גיף: טיפה תמונות מאנגליה
http://soonerbuydefyinggravity.tumblr.com/post/53438904219/trooping-the-colour-15-06-2013#notes

ביום הראשון- הלכתי המון לאיבוד בדרך למלון. אחרי שהגעתי נסעתי ללסטר סקוור כדיי לקנות כרטיסים לוויקד ליום רביעי, ואז טיילתי המון ברגל כי היה נוף כל כך יפה.

ביום השני- הQ&A של ג'וס, איימי ואלקסיס
תמונות שאני צילמתי

http://soonerbuydefyinggravity.tumb...oss-whedon-amy-acker-and-alexis-denisof#notes

ביום השלישי- וויקד, וכל מיני הסתובבויות. גרין פארק, פיקדלי...

ביום הרביעי- הגלוב, שוק בורו, המוך הסתובבות ברגל, הטאוור, קצת חנויות.

ביום החמישי- המוזיאון הבריטי, מאדאם טוסו, עצירונת ליד הבית של שרלוק הולמס, הסתובבתי בריג'נט פארק שהיה ליד. נסעתי לטרדיס (דגם בגודל אמת) ולרציף 9 ושלושה רבעים.

ביום השישי- אירוע לכבוד יום הולדתה של המלכה, ממנו התמונות של המטס ששמתי פה קודם, אחר כך פאנטום האופרה, אחר כך נוטינג היל ושוק פורטובלו.

ביום השביעי- כריס קולפר. אחר כך הייד פארק וגני קנסינגטון.

ביום האחרון- טיילתי קצת ליד המלון ואחרי זה טסתי בחזרה...

neurotica

New member
אוי המטס ממש מגניב.

ו-ביום השביעי- כריס קולפר.
לא, זה בסדר.

והיי, מה דיילת? גם אני עבדתי בזה פעם, זו אחלה עבודה להעביר את הזמן.

Ayelet 363

New member
כן, אבל זה היה זמני

זו הייתה דיילות יוגורטים, בערך שעה ביום חמישי בערב, כמה שעות ביום שישי, וזהו. אולי אצליח למצוא עוד משהו כזה, בינתיים כשאני לא מצליחה למצוא שום דבר קבוע.

למעלה