איך היה השבוע שלי

מפה לשם, בגלל התור לרופא היה לי היום קצת הרבה זמן לעצמי

בשקט וברוגע ואפילו הכריחו אותי לנוח כחלק מאיזו בדיקה- אז בכלל זה טוב
.
&nbsp
&nbsp

עדיקים

Active member
איזה כייף קצת זמן לעצמך

לא הספקתי להגיב בשרשור ההוא רק אוסיף למה שכתבו שצריך באמת לשחרר ולמצוא זמן והגיל הזה מאוד תובעני אבל כשהם גדלים זו עדיין משרה מלאה אבל הם הרבה יותר עצמאיים
.

כן, הבילוי היה פחות כיף במובן של כיף
אבל הספקתי

גם לחפש קצת בגדים עבורי (לא שמצאתי מה שרציתי- מצאתי חולצה אחת שדי הכרחתי את עצמי לקנות כי חייבת יותר חולצות).

עדיקים

Active member
סופסוף אני בחופש

אחרי שהילדים שרדו שבוע לבד. האיש יצא מאוחר כל בוקר ואני חזרתי מוקדם. סופסוף יצאתי לחופש. איזה כייף.
בשני ושלישי עשינו בעיקר סידורים אחרונים לשנת הלימודים. קנינו חולצות וציודים אחרונים שהיו חסרים, עטפנו ספרים וסידרנו קלמר. זהו, אנחנו מוכנים לבית הספר. בשלישי הגיעה אחיינית להתארח ללילה. ברביעי היינו איתה בבריכה והיה כייף מאוד. אתמול היינו בסרט והסתובבנו בקניון. יצאנו עם מציאות מצויינות של סופעונה לילדים. היום מתארגנים והולכים לחברה ובערב מתארחים אצל המשפחה.

Ani15

New member
חופשה מרוכזת בעבודה

סוף סוף זמן להקדיש לילדים
חופשונת בתל אביב
עכשיו מחכים לחופשה המשפחתית בחגים

Dr T noki

New member
חזרנו הביתה הלילה מחופשה משפחתית בקופנהגן וסביבותיה

היה כיף לבלות עם הילדים, הדנים חביבים מאד וקופנהגן נוחה מאד לטיול עם ילדים. לא כל כך נוחה לצמחונים/טבעונים אבל זה סיפור אחר. מזג אויר נעים עם קצת גשם אירופאי שיהיה מעניין, אבל לא הפריע לנו. שטנו בכל כלי שייט אפשרי, לא. אכלנו ליקריץ (איכס!), והלכנו הרבה ברגל.

debby12

New member
מנהל
ברוכה השבה! נשמע רגוע

הייתם באתרים מיוחדים בעיר/סביבותיה שאת ממליצה עליהם במיוחד?

המקום עם האוכל הכי שווה לצמחונים וטבעונים בעיני הוא הודו. מה חבל שיש לו חסרונות אחרים.... (אבל מעולם לא חליתי שם. אני מתכוונת יותר לחסרונות כגון בטחון אישי לנשים, וחום קיצוני)

ליקריץ זה באמת מגעיל. בילדותי בירושלים קראו לזה "במבליק". לא ידעתי שזה נחשב מטעם דני במיוחד. חשבתי שהדנים מתמחים בדגים מלוחים/הרינג למיניו ובמאפי שמרים.

mykal

New member
איזה כיף לכם,

כמה אני מתגעגעת לספורי דנמרק.
אבי ומשפחתו נולדו וגדלו שם.
אני כ"כ אוהבת את השפה הדנית, ואת ההתנהלות האנושית שם.
את סיפורי נדרסן.
וואוו איזה כיף לכם.

debby12

New member
מנהל
חזרתי הביתה אחרי שבועיים בדרכים

אם כי - להודות על האמת - 9 ימים מתוכם היו חופשה משפחתית.

החתולה הביצ' האופורטוניסטית חזרה לשכנים כלעומת שבאה (מבחירתה.... היא הפסיקה להגיע).

השכנים ביקשו להפיל עלינו את הבת שלהם (חברה טובה של הבת שלי) למשך 5 ימים / 4 לילות בשבוע הראשון של שנת הלימודים
. לא הייתי כשהבקשה נעשתה, ובן זוגי הסכים (האמת? מה הוא יכול להגיד? תשלחו אותה למלון?). האמת - נראה לי קצת הרבה לבקש.. יש לנו 3 ילדות משלנו, זה שבוע לחוץ עם אסיפות הורים כל לילה לתוך הלילה והרבה בלתמ"ים מצד הילדות (לקפוץ לאופיס דיפוט למיניו כל 10 דקות כי חסר טוש כזה או טוש אחר).

והכי גרוע, זה שהיא בת 13+ אבל לא משתמשת בדיאודורנט. זה קשה.... (צריך לפתוח חלונות הרבה כדי לא להיחנק). הבת שלנו אסרה עלי באיסור חמור לייעץ בעדינות לאמא של החברה שאולי הגיע הזמן לדיאודורנט (האמא מטופחת ותמיד מריחה טוב אגב
). אבל היא גם מסרבת לדבר עם החברה בעצמה.
בעיקרון זה לא עניין שלי. אבל היא אמורה לגור אצלנו 5 ימים.

טוב - גמרתי ליילל.

עדיקים

Active member
עוד חופשה איזה כייף לכם

לגבי בת השכנים זו ממש חוצפה ואני לא הייתי מסכימה גם אם בעלי הסכים. חמישה ימים בתחילת הלימודים זו חוצפה.
בפעם היחידה שנסענו לנופש בלי הילדים נעזרנו בשתי מקומות שבהם לנו הילדים כדי לא להפיל את כל התקופה על אותה משפחה. וזה כמובן בתיאום עם האמא של המשפחה שבסופו של דבר האירוח נופל עליה כי אנחנו אם נרצה או לא המנהלות.

לגבי הדיאורדורנט שאלה, האם האמא שלה חברה שלך? עד כמה את קרובה לאמא? אם את מספיק קרובה שתשתפי אותה בלי שתספר לביתה הייתי מייעצת לאמא. אני לא מזמן למרות התנגדות ביתי שלחתי לאמא של חברה טובה שלה הודעה מבהילה ביותר שהיא שלחה לביתי. נראה היה לי לא נכון שלא תדע מה קורה בטלפון של הבת שלה במיוחד כי ידעתי שהיא לא כמוני ולא בודקת את הטלפון של ביתה.

debby12

New member
מנהל
אני מיודדת עם האמא

אנחנו לא חברות קרובות אבל בהחלט מחבבות זו את זו ומדברות מדי פעם. פעם לקחנו את הילדות יחד ללילה במוזיאון (ישנו במוזיאון)

החשש שלי שזה ייראה כמו ביקורת על ההורות שלה. כי זה משהו שהיא אמורה להבחין בו....

פריZמה

New member
אם היא ישנה אצלכם

ובהנחה שזה לא ביחידת דיור משלה - הבת שלך יכולה לתת לה דוגמא אישית בלי נאומים מיותרים.
למרבה הצער לפעמים זה לא חוסר תשומת לב אלא אג'נדה, ואז אין ממש מה לעשות.
לאימי היתה בזמנו חברה שכשהיא היתה מגיעה אלינו הייתי יוצאת מהבית וחוזרת רק שעה לפחות לאחר שהלכה וגם אז נשאר הריח...

פריZמה

New member
רק תדאגי שלביתך

יהיה דיאודורנט ספייר לתת לה במתנה אם ההיא תגלה עניין.

debby12

New member
מנהל
ראיות חדשות מציעות שזה אכן יותר מסובך

שלחתי את בכורתי למשימת חינוך והסברה בגובה העיניים.

היא מדווחת שיש לחברה דיאודורנטים (ברבים - יותר מאחד....) בחדרה ובחדר האמבטיה שהיא משתמשת בו (אחיה בדיוק עזב לקולג' - אז זה בוודאות שלה)

אז נראה שהבעיה העיקרית היא שהיא לא מספיק משתמשת בהם בשילוב עם רתיעה ממקלחות אולי (או שהם לא עובדים הכי טוב? גם זו בעיה בגילאי ההתבגרות לפעמים - לא?)

אני שוקלת לקנות מסיכת אב"כ....

Ani15

New member
זה הזמן למתנת חזרה ללימודים לכל הבנות

כולל האורחת
ערכת קוסמטיקה קטנה לכל אחת
באלו של הגדולות לכלול גם דאודורנט שמתאים למתבגרת
אם את רוצה להיות יותר צדיקה מהאפיפיור, ודאי עם האמא קודם שאין שם אלרגיות ורגישויות מיוחדות

למעלה