איך היה השבוע שלי

איילה א

New member
הוא לא צריך להציע להם אלטרנטיבות, זו לא האחריות שלו.

הוא כן היה צריך לומר להם או שלכם זה לא מתאים, או שהוא צריך לדבר איתך כי בסופו של דבר שניכם גרים בבית ומנהלים אותו. אם בעלי היה מסכים לדבר כזה הייתי א' מתפלצת (ע"ע שרשור המיזנטרופיות) וב' שולחת אותו להסביר בנימוס שזה לא יתאפשר.

התחיל טוב, נגמר קצת פחות טוב...

אבל לא נורא- גם על זה נתגבר
.
&nbsp
סה"כ היה שבוע נחמד ופעיל. ביום ראשון נסענו שעתיים נסיעה לפגוש חבר שעבר לגור באיזור ניו יורק (מרחק שעתיים נסיעה לכל כיוון). היה נחמד אבל הנסיעה הייתה ממש מתישה.
&nbsp
התחלנו טעימות עם הקטנה והולך טוב בנתיים- הילדה אהבה תפו"א. ניסיתי היום גזר אבל לא הצלחתי לטחון את זה מספיק אז קנינו את המג'יק בולט שאמור לטחון את זה כמו לפירה ממש ומחר אנסה.
חוץ מזה, הרבה חוגים ופעילויות וגם החלטה שאני חייבת למען עצמי לחזור לפחות לשיעורים פרטיים במקביל לפיתוח של חוג בעברית אז כרגע עובדת על למצוא בייביסיטר לשעות היום כרגע לפי הצורך ובהמשך באופן קבוע.
&nbsp
וגם החלטתי שהגיע הזמן לטפל בעצמי אז בחודש הקרוב יש לי תור כמעט לכל רופא אפשרי
וזה התחיל כבר מהיום שאני הלכתי לרופא גסטרו.יש הרבה בדיקות לא נעימות לעשות אבל ההרגשה טובה כי אולי ימצאו פתרון לבעיה שלי (כאבי בטן נוראים ברמה שמתפתלת כל פעם שאוכלת או שותה אפילו מים-סובלת מזה כבר שנים ובארץ לא מצאו למה ואמרו שזה על רקע רגשי וזה פשוט החמיר בטירוף אחרי הלידה).
&nbsp
קצת יצאתי עם קושי לעכל את כל המידע וכל הבדיקות הלא נעימות שעומדת לעבור וגם החשש שזה קרוהן או צליאק...לא פשוט
אבל כמו שכתבתי- על הכל בסוף נתגבר.

עדיקים

Active member
כאבי בטן זה ממש לא כייף

באיזה איזור של הבטן כואב לך? יש לי נסיון רב בכאבי בטן את יכולה לפנות אליי גם במסר אם חשוף לך כאן מידי.
איזה יופי שאת מתחילה לחפש בייביסיטר כדי שיהיה לך קצת זמן לעצמך.

בחלק התחתון של הבטן

וכן, הגעתי למסקנה שחייבת קצת לצאת מהבית ולקחת זמן לעצמי ובין היתר גם לעשות משהו שאני אוהבת שזה השיעורים הפרטיים וזה גם כסף טוב, אז בכלל

&nbsp
&nbsp

לא יודעת, הצלחתי למעוך את זה עם הבלנדר סטיק

אבל זה לא היה כמו פירה והיא לא ממש רצתה לאכול ככה. המגיק בולט ממש מעך את זה לפירה.
&nbsp
הכנתי כמות גדולה יותר והשתמשתי במה שנשאר חוץ מהשלוש כפיות לעוגת גזר
ומחר ומחרתיים אולי אשתמש בשאריות להכין קציצות או לביבות. אני פשוט מכינה לה טרי כל יום.

Ani15

New member
תבדקי אבנים בכיס המרה

ולעימות לא צריך לטחון, מספיק למעוך טוב במזלג

זה חלק מהבדיקות

אני יודעת שלא חייבים לטחון אבל בגלל שהיא קטנה ההמלצה היא כן לטחון.
תפו"א מעכתי למשל אבל גזר יותר קשה למעוך.

hatalya

New member
שבוע ג׳ט לג והתחלות חדשות

שבוע שעבר עלינו בג׳ט לג כאשר התינוקות המתוקה שלי נרדמה רק ב 3 לפנות בוקר.. הצלחתי להחזיר אותה לשעות נורמאליות בקושי רב, עם הממוווון הנקות בכל התעוררות. השבוע כבר היה יום ההיערכות הראשון בעבודתי וזהו.. החל משבוע הבא חיינו משתנים! אני מתחילה עבודה חדשה והבייבי שלי מתחילה גן. אחרי עשרה חודשים צמודים צמודים, מקווה שזה יעבוד לשתינו בשלום. חבל לי שהיא לא מבינה מה הולך לקרות ואין לנו שיח על זה, למרות שכל יום אני אומרת לה ומספרת לה מה הולך להשתנות וכל בוקר נלך לגן..

למעלה