"הוא כל כך לא בליגה שלי"

Maldini Girl

New member
"הוא כל כך לא בליגה שלי"

יצא לכם פעם שראיתם זוגות שהיא ממש יפה והוא ממש לא? (ולא ביפה והחנון. על אמת) או אנשים שאתם מכירים אישית ואתם אומרים "הוא כזה מדהים אבל היא בלתי נסבלת, מה לעזאזל הם עושים ביחד?"
או אולי, חוויתם את זה על בשרכם, שפעם יצאתם עם מישהו ואמרתם "למה לעזאזל הוא רוצה אותי? אני לא מתקרבת לקרסוליים שלו" (כתוב בלשון נקבה אך מכוון לשני המינים)
או שויתרתם מראש על מישהו/י כי הם לא בליגה שלכם?

יש בכלל דבר כזה "ליגה" של התאמה?

Any991

New member
אממ

כן ראינו, וחשבנו באמת ש"רגע מה קורה כאן"
אבל אני לא בטוח אם זה משהו שקשור להגדרה "ליגה"
אלא יותר לסטריאוטיפ שיש בראש- מי אנחנו שנקבע בראש שלנו
שזוג לא מתאים. הרבה פעמים אני חושב שאולי אנחנו לא במקום
לשפוט כזה דבר ושאנחנו הרבה פעמים כבר קובעים מראש

Alinesis

New member
אכן יש דבר כזה...

אבל זה לא מסתכם ביופי בלבד..
למה יש תופעה כזאת שבחורה עוצרת נשימה מסתובבת עם איזה מישהו נמוך ממנה, קירח ומשקל עודף?..

כי כנראה שהוא מפצה על זה בדרכים אחרות..זה יכול להיות הומור, כסף, סביבה חברתית גדולה, יכול להיות שהוא מתחבר עם אנשים מאוד בקלות, או שהוא מאוד מצליח במה שהוא עוסק, או שהוא אגרסיבי ולא מוותר על הדברים שהוא רוצה...
המון סיבות..

אנחנו תמיד יכולים להפתיע לטובה או לרעה..בגלל זה נאמר לא להסתכל על הקנקן אלא ל-מה שבתוכו..=]

danielelsohn

New member
חחח, משעשע אותי

קרה לי פעם שמישהי שיצאתי איתה (בערך סוג של, הפעילה כל מיני מניפולציות משונות ובתכלס לא באמת היינו מוגדרים ככלום) יצאה בו זמנית (זו דוגמה למשל, היא לא סיפרה לי על זה או משהו :p ) עם איזה אחד לא חתיך מי יודע מה.
אני מניח שהוא די נחמד וככה זה עובד בערך.

danielelsohn

New member
בחורות

זה מונח מטרייה שמאחד בתוכו מלא אינדיבידואליות עם משיכות שונות.

Alinesis

New member
אני חושב

שלמרות שכולנו שונים באישיות, מראה וכו, בסופו של דבר כולם רוצים את אותם הדברים...
ולכן אנשים בכללי לא כל כך שונים זה מזה...

danielelsohn

New member
אני לא חושב

דווקא לא כולם רוצים את אותם הדברים.
יש א.נשים שממש בקטע של סקס, יש א.נשים שבקטע של מערכות יחסים יותר וסקס רק כחלק לא חשוב מהן.
יש א.נשים שרוצים חבר.ה פחות יוזם.ת ויש כאלו שמעדיפים.ות ליזום.

הכל עניין של רצונות שונים.

למעלה