יום רביעי משובח לכל באי המקום

menta76

New member
בוקר אור יקירות

מחכה להקשיב שעה ראשונה כי בשניה מאלצים אותי לצאת לספורט, טוב הגיע הזמן....
פילטיס וtrx , זה מצויין לנשמה.

סימושש55

New member
בוקר טוב לכולם את זה כולכם חייבים לקרוא, מבטיחה שתהנו

כמו בכל בוקר אני נוסעת בשני אוטובוסים לעבודה . כשירדתי מהאוטובוס הראשון קיבלתי טלפון מבעלי שסיפר לי על כך שלקח את הבן הקטן לבית הספר ובדרך שם לב שהחלון ברכב תקוע ולא נסגר. אז עניתי לו : נו ו... כאילו מה זה קשור אליי אמר לי: חכי תקשיבי עד הסוף. המשיך לספר שלקח את הרכב למוסך ולצערו היה עליו להשאיר את הרכב במוסך ולכן מישהו מהצוות של המוסך הקפיץ אותו לעבודה . טוב לא היתה לי סבלנות ושאלתי טוב, למה אתה מספר לי את זה?< ענה : את יודעת מי הקפיץ אותי לעבודה? עניתי לו ממש לא! מי? פה כבר הייתי סקרנית.
ענה : אבא של אלירז ,אהרון. הייתי בהלם ישר קפצתי בהתלהבות ואמרתי לו נו ספר, ספר , ועליתי על האוטובוס השני לעבודה.
ואז הוא סיפר:העובד שלקח אותי נראה לי מוכר (בטח מכל התמונות שצילמתי את אהרון עם אלירז) ושאלתי אותו אם אנחנו מכירים , ענה לי שלא נראה לו אבל התעקשתי שאני מכיר אותו ואז הוא אומר לי אתה בטח מכיר את הבן שלי הוא השתתף בתכנית ריאלטי . עניתי לו שריאלטי זה לא כוס התה שלי אז הוא אמר שהבן שלו השתתף באח הגדול ואז אמרתי לו שאני מכיר מהאח הגדול בעיקר את אלירז ואז הוא ענה אז זהו שאני אבא שלו.
הייתי בשוק וצחקתי אמרתי לו שאשתי מאוד אוהבת אותו אז הוא ענה כן יש הרבה שאוהבים את אלירז אז אמרתי לו : לא אשתי מ א ו ד אוהבת אותו ונוסעת אחריו לכל מקום ומגיעה בכל הזדמנות שיש לה כדי לראות אותו.
אהרון ענה לי מה באמת? מי זו אשתך אולי אני מכיר אז עניתי לו : לא נראה לי שאתה מכיר אותה קוראים לה סימה דנינו ואז אהרון אמר ברור שאני יודע מי זאת אשתך היא מהקומונה של אלירז נכון ? אמרתי שכן ואז הוא נקב בשמם של עוד בנות מהקומונה שתמיד מגיעות לכל מקום שאלירז נמצא.
אהרון אמר לי:תקשיב, הנשים האלה מדהימות הן חבורה של מקסימות שנמצאות שם בשביל אלירז . אתה יודע שהן הגיעו עד שדרות? ואז עניתי לו ברור שאני יודע אתה מספר לי?
אהרון אמר שהמשפחה מכירה את הגרעין של הקומונה ואת מה שהקומונה עושה בשביל אלירז והן המשפחה והן אלירז מאוד מעריכים את המקום הזה.
בקיצור בעלי אמר לו אתה מוריד אותי בעבודה ואני תיכף מתקשר לסימה לספר לה היא תתלהב מזה וכך עשה .
ואני בהתלהבות נו ספר עוד אמר לי זהו סיפרתי הכל וחוץ מזה אני בעבודה אם יהיה משהו ששכחתי לספר אזכר ונדבר אחרי העבודה.
סיימנו את השיחה ואני בעננים, אתם מבינים שהמשפחה של אלירז מודעת ומעריכה את המקום הזה . אלירז כבר ידוע לנו כמה שהוא מעריך ומוקיר אבל שאהרון מכיר את השמות( הוא נקט לפחות ב 4 שמות)
במהלך השיחה כמו שכתבתי עליתי על האוטובוס וכשסיימתי את השיחה שמתי לב שעליתי על האוטובוס הלא נכון

אלירזזזזז מה עשית לי מההההה

geulaka

New member
סימלה יקרה חחחחח איזה כיף היה לקרוא

הגרעין של אלירז ידוע מראש לפחות עכשיו יש לכן חותמת של הערכה על מה שאתן עושות תמיד

דינה128

New member
סימוש וגאולה,

סימוש, איזה כיף של פגישה...
זה לא חדש שהמשפחה מעריכה.
ואני שמחה שבמקרה , למרות שאני מאמינה שאין מקרה, יש לנו הזדמנות לשמוע את זה ישירות מאהרון.

גאולה, אהרון זוכר את השם של סימה ושל בנות נוספות גם מגמר גולסטאר וגם משדרות.
כשאהרון מדבר על ה"גרעין", לא אתפלא אם הוא שמע את זה מאלירז כי ככה אלירז קורא לקבוצה שלנו כאן ולהזכירך אלירז כתב לנו עוד בקומונה
"..אני מכיר ויודע את הגרעין החם והאוהב שלי וזה אתם.." (זה עדיין מתנוסס בראש הקומונה).

geulaka

New member
דינלה אני יודעת שכולנו מלוכדים ואוהבים את אלירז

אבל אי אפשר להתכחש לזה שבלעדיכן ואת בעיקר זה לא היה אותו הדבר

סימוש
תודה על השיתוף

איזה התרגשות כמה אלירז מעריך אותנו
כל פעם שאנחנו נפגשות אייתו רואים את הערכה והתייחסות כלפינו
נשמה טובה

&nbsp

Gypsy10

New member
סימוש - כיף ששתפת אותנו ממש מחמם את הלב..

ומה זה הבולשיט שהעולם גדול ,העולם ממש פצפון - איזה מקריות נפלאה
ויקירתי - אל תאבדי את הראש
תקפידי להבא לעלות על האוטובוס הנכון

סימוששששש איזה קטע, איזה עולם קטן, אלירז גדל במישפחה אוהבת

ותומכת, לא יכול להיות אחרת, התפוח לא נופל רחוק מהעץ, אהה צהריים טובים לכולם.

לאה133

Well-known member
צהרים טובים לכולם, סימוש סיפור מופלא, דרך בעלך ואבא של אלירז

אנחנו יודעים כמה שמעריכים את הפורום/קומונה של אלירז, כמה שהחברות ביננו והקשר החם עם אלירז ידוע ומוערך, שמחה לקבל אישור נוסף לכך

צופה202020

New member
טוב. אני מתאוששת מהסיפור של סימה. עולם. כשארגע יוצאת

לקסח את החלון של האוטו ולנסוע למוסך.
כתובת בבקשה.

כמו שאילנה רשמה העץ לא נופל רחוק.
זכיתי לשבת עם אבא אהרון למספר שעות צהריים,
נעים הליכות, הומור וטוב.
&nbsp
סימוש. הכי כיף.

חני192

New member