מה אתם חושבים על כל משולש פייפר-לארי-אלכס

Maldini Girl

New member
מה אתם חושבים על כל משולש פייפר-לארי-אלכס

הצלחתי לדרדר את אחותי לראות את התוכנית גם. ומצאנו את עצמינו מתווכחות בסוגיית השלישיה הזאת.

אז הנה כמה מחשבות שעלו לי ואשמח אם תגידו מה דעתכם.

בהתחלה, כשפייפר ואלכס רק נפגשות בכלא, פייפר בטוחה שאלכס היא זו שהסגירה אותה. אלכס מתעקשת שלא.
ואני מנסה להבין- מה היה הצורך לשקר? הרי בהמשך היא תגיד לפייפר "לא ראיתי אותך 8 שנים, ובכנות- כעסתי עלייך". אם היא באמת כעסה עליה- למה היא הרגישה צורך כל כך להתחבר לפייפר בחזרה?

כשפייפר מנסה לברר אם אלכס היא זו שהסגירה אותה לארי מברר את זה דרך אבא שלו שאומר לו בוודאות שזו אלכס, אבל דורש ממנו לא לגלות לפייפר.
האם לדעתכם הוא עשה את הדבר הנכון שלא גילה לה? או שזה מוציא אותו שקרן? הרי בדיעבד, זה מה שגרם להתקרבות בין אלכס לפייפר.

ברור שמהרגע שפייפר התחילה לבגוד בלארי עם אלכס, היא לא בסדר. עם זאת, זוכרים את הסצנה עם הראיון? איך לארי מספר ברעיון את הסיפור על קרייזי אייז, ועל מיס קלודט? ובעצם סוג של "שורף" את פייפר,
אני יכולה להבין את הכעס שלו על הבגידה- אבל לדעתכם זה היה בסדר?

כשאלכס ולארי נפגשים, אלכס ממש שורפת את פייפר. קצת לא הוגן לדעתי, בהתחשב בעובדה שאלכס שיקרה לפייפר שהיא זו שהסגירה אותה. אלכס גם טוענת בפני פייפר "את ניסית להתקרב אליי" מה שלא ממש מדויק, כי זו אלכס שבהתחלה שיקרה וניסתה להתקרב, ופייפר ניסתה להתקרב רק לאחר שלארי שיקר לה ואמר שאלכס לא הסגירה אותה.

בשורה התחתונה, אני מנסה להחליט מי לדעתי יצא/ה הכי בסדר ומי יצא/ה הכי לא בסדר במשולש האהבה המאד תמוה הזה.
הייתם רוצים את פייפר ולארי יחד? פייפר ואלכס יחד? לאן אתם רואים את המשולש הזה מתקדם?

einat162

New member
כל המשולש הזה שם את הזרקור

על "פגם" (אני רואה את זה ככזה) בדמות של פייפר - שהיא לא סגורה על עצמה, שבתור דמות היא לא אחידה. אני יודעת שאשים משתנים, וגם כמה חודשים יכולים להיות הבדל בחייו של אדם, אבל זה נראה לי too much (המהפך המיני, המהפך האישיותי, דווקא לשינוי במטרת חיים מפרועה למשהו פרברי וגדר לבנה אני יכולה להבין).

אני חושבת שאנשים עושים ומרגישים דברים לא הגיוניים... אני חושבת שהיא באמת אהבה אותה, באמת הרגישה איתה נוח - אולי בגלל שפייפר הייתה "תמימה", אולי בגלל שהיא שתלטנית ודומיננטית באישיות, בגלל שהיא ייצגה עבורה אישיות שרצתה להיות יותר כמוה.

לגבי זה שלארי לא אמר לפייפר, ברור שזה מוציא אותו שקרן, בלי קשר לזה שהם התקרבו בגלל זה- אבל אני יכולה להבין כי גם פייפר "עיגלה פינות" והיה את עניין ה "אל תצפה במד מן בלעדיי" שכמה העניין שטותי מאוד מתחבר לי לזה (אותם שקרים וסודות קטנים). נוסיף על זה שהוא כנראה לא רצה שהיא תסתבך עוד יותר בכלא כשתנסה לנקום / להוציא אגרסיות. נוסיף על זה שפייפר נוטה לבכות בטלפון. הרבה. זה רק יגרום לעוד שיחות תקשיב-לי-איך-אני-מתבכיינת-כי-אתה-מאורס-לי, והוא רצה להמנע מזה.

אני חושבת שאני לא בשלב לשפוט כי לא ראיתי מספיק עדיין, מה שיש לי זה הדעות שלי על כל דמות - ועל סמך זה מי יותר מתאים למי... אני לא רואה את פייפר עם אף אחד מהם : אני לא מבינה איך לארי סובל אותה (הכלא הוציא ממנה יותר בכיינות מאי פעם- אבל גם איך שהיא התנהגה "בחוץ" גם היה דומה ברמה מסויימת), אם כבר- אלכס תאהב יותר את ה"אני תלותית" של פייפר- אבל היא לא הכירה אותה ככזאת באותה רמה נוכחית כשהיא עם לארי (לפי הפלאשבקים). ברגע גם שפייפר מזכיר לה יותר איך היא הייתה / רוצה להיות היא תמיד תרצה להיות קרובה אליה.

למעלה