האם אתם תמליצו לאחרים להתחתן ?

הל

New member
לא

אפשר לחיות בזוגיות שנים. ולא חייבים להתחתן.
במיוחד אם לא רוצים יותר ילדים.
אם כבר להתחתן אז לא דרך רבנות.
לא זה הספיק. אני רוצה פרק ב', אבל לא רוצה חתונה.

בדד1

New member
הסברים כאלה

לזוג צעיר עם אהבה בעיניים והורמונים משתוללים
כמוה כמוץ ברוח

הבוס

New member
למכירה כדור בדולח, יד ראשונה מנביא

אני חושב שפעם שניה בוחרים יותר טוב

אבל מה אני מבין? :)

אל תשחק אותה עכשיו כאן

אין לי ספק שאתה מבין מצוין בתחום
שמחה לראות אותך כאן

לא בטוחה

שבפעם השניה בוחרים טוב יותר.

אנחנו, בני האדם, נוטים לחזור על טעויות למרות התובנות שבאות תוך כדי ואחרי הגרושין.

חתונה אצלי בטוח שלא תהיה פעם שניה פפפפפפ

הכל חוץ מחתונה...

ויפה להזהיר שעה אחת קודם.
אולי עכשיו עם הקואליציה בלי החרדים יהיה אפשר
להתחיל ולמחוק את כל המערכות החרדיות שמכתיבות
לנו את החוקים שלהם.

HERB JUNE

New member
בתור גרוש טרי

אומר לך שלא כדאי ברבנות.הרי את יודעת מה עוברים ברבנות.את כל האי נעימות הזאת.
ותגידי לחברות שלך את מה שאני אומר לחברים שלי שהולכים להתחתן.זה קל להתחתן אבל קשה לשמור על הנישואין.אסור להזניח את הצד השני אחרת משלמים מחיר כבד.בנוסף אסור שתהיה שיגרתיות יותר מידי בנישואין.

itay Jerusalem

New member
דעתי

היא כרווק מחוזר מה שנקרא 36 ושמכיר את העולם בחוץ להתחתן אחרי הלימודים 26 ומעלה ,וזאת שבמדינה שלנו עדיף להיות הומו או גרוש מאשר רווק הלחץ מטריף ,אנשים בלי בושה נכנסים לך לחיים ,אני לא רוצה לחשוב ומה עוברת בחורה מעל 30 הן כבר מתחרפנות אחרי 30 הוצע לי כל סוג של קשר העיקר להיות בסטטוס נשוי ,וזה לדעתי מה שמניע את הרוב להקרא נשוי או נשואה ,בל נשכח שזה שונה מחברה וצריך לדעת עם מי נכנסים לעסקת חבילה כזאת ,לבדוק את המשפחה של 2 הצדדים ,פרופיל אישיות מידות וערכים ותפישות עולם,כי אכן לגבר לא משתלם להתגרש הוא רק מוציא ומוציא ,ורווק תמיד צריך להצדיק למה זה לא צלח ומי שהומו או לסבית לא חופרים לו!
אני ממליץ בחום רב על המוסד הזה לחיות לבד ממש לא קל אני מחזיק דירה וכו במשכורת אחת וכלל לא קל.
אצל הגרושים זה יותר בקטע מי בגד או הכה ואולי היא בגדה בו מצד הגבר שרוצה להכיר אותה ,גברים בימינו יש להן סרט מסיטואציה של בגידה שאפילו הם לא יודעים לזאת מי מועדת לבגוד ויש לה את זה בנטיה הפלירט והזרימה לרומן!

בהצלחה לכולם

תיור

New member
אל תתנפלו עליי, אך אני חושבת

שגברים גרושים ימליצו להתחתן
ונשים ימליצו לא להתחתן.

אני צודקת?

rrredshay

New member
ברור...

כי טעויות שחייבים לעשות כדי לדעת שזאת היתה טעות...
במקרה הזה אי אפשר להתגלח על זקן של מישהו אחר...

למעלה