Blue Beetle

New member

[URL]http://www.tapuz.co.il/search2009/?&t=forums&pid=353&p=%u05DE%u05E9%u05D7%u05E7%u05D9%20%u05EA%u05E4%u05E7%u05D9%u05D3%u05D9%u05DD&uname=Nihau&start=13/9/2011&end=05/08/2014&ppage=25&sort=R[/URL]

גורבש

New member

מיום שני אני חושב על כך שאני צריך לכתוב משהו איפה שהוא ובכל פעם שהתישבתי לכתוב, פשוט לא הייתי מסוגל. איך שהוא נראה לי שהפורום הזה הוא המקום הנכון ביותר.
מזל שמכתבים וירטואליים לא נרטבים, אחרת הפוסט הזה היה לא קריא.

את ניהאו ודרגורן אני מכיר למעלה מעשור, החל בפורום מדע בדיוני ופנטזיה, כנסים, פורום משחקי תפקידים, ימי הולדת (כולל אחת נוראית לפני מספר שנים בה הדבר היחידי שהחזיק אותי שפוי היה מוס השוקולד של ניהאו), חתונות, מפגשי פורום, משחקי תפקידים משותפים, לאר"פ אחד שהם הצליחו לגרור אותי אליו, אימוני ארניס, הסברים על תנשמות, עבודה ועוד.

דמות חצי הפנתרה של ניהאו מבוססת על יצורים שיצרה בעבר אחת הדמויות שלי בעולם קוניה. ניהאו אהבה את הקונספט, אבל היו לה "רק כמה שאלות"... לאן המסה הולכת כאשר מתבצע שינוי? האם השינוי רציף או לא? האם ליקנטרופיה מדבקת? אם כן - איך ולמה? אם לא - האם ולמה היא תורשתית? כיצד דרקונים נושפים אש? מדוע הם לא נפגעים מהאש של עצמם? "קסם זו מכניקה - לא תשובה! למה זה עובד?" וכו'.
קוניה חייבת את הביולוגיה שלה וחלק נכבד מהפיזיקה שלה לסקרנות הבלתי נגמרת של ניהאו ולעיקשות הבלתי מתפשרת שלה.

תגובה ראשונה של ניהאו בפורום
ח
ביתוש

למעלה