טופיק דיבורים

שרי48

Active member
זה לא חדש, ראינו את אור "אובססיה" לאורך כל העונה. מטורפת!!!

Hadas23091976

New member
הפמיניסטית הדגולה בשקל ותשעים - לא האמנתי למילה שלה.

האובססיבית הקנאית שחושבת עצמה לכזאת פמיניסטית גדולה לא רק נכנסת לבית אח הגדול לאחר מה שיורם זק עשה לדנה רון, אלא לאורך כל העונה העמידה נשים להדחה כשהיתה לה הזדמנות להעמיד מועמדים גברים.

Aberforth

New member
הרגע קניתי כרטיס ואישרו לי הגעה! אני כל כך מתרגש! נתראה שם!

איציק3332

New member
מאז ששי חי עזב כמה אהבת חינם בבית האח

פשוט מדהים כמה אהבה וטוב לב בבית האח.
אם לא היה שי חי לא היה רוע אבל כנראה גם לא עיניין ולא רייטינג

איציק3332

New member
המצב עכשיו בבית מוכיח כמה טובי לב ותמימים דיירי הבית

ממש כולם מתחילת העונה בלי יוצאי דופן כולם היו טובי לב תמימים ולא הכי חכמים.
שי חי ביזה השפיל ורמס אותם ניצל את תמימותם בשביל להרוס אותם.
שי חי גם פגע ופוגע עדיין בבני הנוער שלנו הוא ניצל את תמימותם והמון אנשים נפגעים ויפגעו בגללו.

הם שונאים ומפוחדים ויש להם קוד התנהלות

הקוד הוא כזה: מי שמעז להרים את עצמו או להבליט את עצמו - נענש ואפילו מסתכן בחרם.
&nbsp
התנהגות טיפוסית של עדר.

איציק3332

New member
שי חי אמר בעצמו שהוא נהנה לראות אותם סובלים

על מה את מדברת בכלל?איפה את חיה?
שי חי נהנה לראות בני אדם סובלים ושאר הדיירים העונה היו טובים ותמימים מדי.

איציק3332

New member
אין לי שינאה כלפי שי חי אלא רק רחמים

הוא יכללהיות אחרת וגם בלי לפגוע יכל להגיע רחוק.
לדעתי הוא צריך לבקש סליחה מכל דיירי הבית אבל סליחה אמיתית.
סליחה מכל צופי האח הגדול.
להבין את הטעות שלו ולהפוך לאדם טוב יותר.

Hadas23091976

New member
הכל מזוייף, אין שם שוב אהבה ובטח לא בחינם:)

ראינו את רמות ה"פרגון" של החבר'ה לשי מיקה (כל פעם שקיבלה מחמאות מהדיירים לשעבר ברק הערס ועומרי הקנאי התחילו להתמרמר).
ראינו את דודו הסטייק - כשהיה מועמד להדחה כל שבוע התקרב לשי חי כי ידע שהוא חזק אצל הקהל בחוץ. ברגע שקיבל חסינות הופה התהפך.
כנראה היה צריך להקרין לו את הסרטון שבו הוא אמר לשי מיקה שהוא מת לחזור לחברות עם שי חי אבל הוא מפחד מאור, ברק ועומרי שמרגלים אחריו.
ראינו את עומרי שהקנאה נשפכת לו מהאזניים ואפילו הודה בקול רם וצלול שכולו היה קנאה בשי חי - מקנא באור (איך היא מעיזה לקחת לעצמה קרדיט על העפת שי חי מהבית ולא נותנת לעומרי קרדיט??? אפילו אור באה והטיפה לו מוסר על זה), מקנא בשי מיקה, מקנא אפילו בקסניה.
ראינו איך קסניה יצאה מהבית ועומרי - החתן המיועד, המאהב הרומנטי - כולו שמח שסוף סוף הוא נשאר בגמר ולא צריך להתחלק איתה בהצבעות - כל היחסים ביניהם היו בשביל המצלמות והרייטינג.
ראינו את אור זורעת רעל בכאילו מחמאות ולוקחת לעצמה קרדיטים עבור התנהגות רעה, בזויה, אלימה ומכוערת.
ראינו את ברק מקלל, מאיים, אלים (זה שהוא ערס הומו מבית שמש ופורס נקניק לא עושה אותו ראוי לזכיה).
היחידה שלמעשה הודתה שיש לכל שישיית מי האפסיים חלק בעזיבת שי, תניה ואיציק היתה קסניה, שהרגישה רע בבוקר שהם עזבו. והיא - כמו שאמר איציק - היתה האופציה הנורמלית היחידה לעומת כל השאר, אבל היתה פרווה ושיחקה כל העונה במיטה עם עומרי בשביל הרייטינג (זה שירת אותה יפה, גם אם היא לא תודה בזה).
הייתי במקום יורם זק מושיבה את כל השישייה העלובה הזאת בחדר האח ומקרינה להם את מה ששודר בערוץ 26 ושרוב הצופים ראו (אני לא הייתי מחוברת לערוץ, גם לא סימסתי - יש לי דברים חשובים יותר לעשות עם הכסף - לכן צפיתי בקטעים הדוחים שלהם כאשר הועלו ע"י צופים לאינטרנט). שיתמודדו עם כל דבר ודבר שעשו לשלישייה (החבאת אוכל, חרם, כינויי גנאי, יריקה ודריכה על בגדיו של שי חי, קללות למשפחתו וילדיו ועוד ועוד).
העונה הזאת היתה העלובה והדוחה שאי פעם שודרה (למעשה הירידה ברמה התחילה בעונה של טהוניה, המשיכה עם העונה של טל וזה כבר שיא השיאים).

איציק3332

New member
גם לי היה עצוב על שי חי מה הקשר?

שי חי הביא את עצמו למצב הזה והיה רע לכל דיירי הבית.
כולם שם פחדו והגיבו מתוך פחד משי חי.
הוא התעלל בהם.
כל מה שרשמת שטויות ולא נכון.
שי חי יכל להצליח מבלי להיות אדם רע

Hadas23091976

New member
שי לא אדם רע, זו רק התדמית שערוץ 2 טיפח עבורו.

לאורך כל העונה ראיתי את ההבחנות המדוייקות של שי לגבי שאר הדיירים.
אין ספק שהוא הצליח כי הוא אמר את האמת וכל האמת במקום בו דיירים אחרים היו עסוקים בליקוקי תחת ומשחקים למול המצלמות.
הוא לא יכול היה להצליח אלא הצליח מעל ומעבר לתוכנית עצמה, אשר תיזכר בתור העונה של שי חי (אף אחד לא יזכור מי קיבל את הדירה) וגם בחוץ זכה באהבת רוב הקהל בבית ומחכה לו קריירה יפה כאשר כבר בעת יציאתו מהבית הוחתמו הוא ותניה בסוכנויות נחשקות.
ראיתי את שאר הדיירים ומצטערת, העונה אף אחד לא עשה לי את הוואו, התנהגות הדיירים אפילו עיצבנה אותי - אור, עומרי, דודו וברק היו לא פחות אלימים משי חי (או שאולי שכחת את הקללות האלימות שיצאו כל הזמן מהפה של ברק, עליהן לא התנצל אלא התגאה שהוא "ערס פואטי - שם חדש לאדם ששופך קללות כאילו היה חולה במחלת טורט. אולי שכחת את האלימות הדוחה של דודו כלפי רינת וכלפי ארבל? או את האלימות של עומרי בזמן שהיה מחוץ למיטה עם קסניה? ועל אור חבל בכלל לדבר).
לעומתם הנימוקים של שי חי היו מדוייקים, גם כאשר קרא לדודו שק פטישים וקוף חסר עמוד שדרה (דודו אכן מתנהל כמו קוף, קופץ ממיטה למיטה, מצחיק ברמת גיל 5 ועובר מצד לצד כל פעם בלי טיפת חברות או נאמנות (העיקר טורח להגיד "אבל אל תפגע" ופוגע).
ההבחנות של שי חי את הדיירים היו ברמה של מנתח מוח, כנראה בגלל החיים הקשים שעבר יודע ממי וממה להיזהר מראש.
כולם פחדו משי חי? זו שטות. שי חי היה המשענת של סלים ושל מייקי ושניהם בחרו לעבור לצד הרוב מתוך מחשבה שזה מה שיביא להם קולות מהבית.
סלים "אני לא עדרי" - ישב וצחק על שי חי בסלון עם כולם, אחרי ששי היה היחיד שהסכים לשבת איתו בחוץ (חוץ מתמר שעוד החליפה עם סלים כמה מלים) - על זה הוא הודח.
מייקל - היחיד שהתיחס אליו כגבר אמיתי (וזה הרי מה שמייקל ביקש) ולא כתינוקי חמודי כמו השאר היה שי חי, שדיבר איתו ואימן אותו בקראטה. ומה מייקל עשה? הלך והתחנף לאור וחבורתה. על זה הוא הודח.
אפילו עומרי אחרי משימת הצבעים היה עם שי חי - שי היה זה שבא, לחץ לו יד והפסיד בכבוד. ועומרי הודה בקול רם וצלול שהוא קינא בו לאורך הדרך. התקופה לאחר לחיצת היד ביניהם היתה שכולם דווקא הסתדרו יפה מאד בבית האח. ולמי זה הפריע? מי בא לסכסך ולהשפיע על עומרי במניפולציות רגשיות? אור.
וברגע שאור בחשה בקלחת עומרי הראה את הצד האמיתי שלו.

אין בעונה הזאת שום אמת, הכל משחק למול המצלמות מאת דיירים שכבר ראו מספיק עונות כדי לחשוב שהם מבינים איך מנצחים את המשחק.
עד שהגיע מולם שי חי ושם להם מראה מול הפרצוף והראה שהוא כמה רמות מעליהם.

Hadas23091976

New member
הנה דוגמה, איך שי מתיחס לפלורי:)

http://hiname.co/article/1436/

שי חי יושב עם פלורי ומדבר איתה כל כך יפה, מנסה לשכנע אותה להישאר ולעמוד על שלה במשחק.

לעומת אור הרעה שאמרה לה לצאת (וזו הסיבה שפלורי יצאה).

זו בדיוק הדוגמה לכך שלא שי חי היה הרע והאלים בעונה כי אם אור, ברק, דודו ועומרי.

Hadas23091976

New member
אם אור כזאת פמיניסטית גדולה למה אמרה לה לעזוב???

זה בדיוק מה שמוכיח שאין באור שום וכלום.
כל ההרצאות הגדולות שלה זה אויר, זו נפיחות.
כאשר שי חי יושב עם פלורי ומשכנע אותה להישאר זה כי אכפת לו שהיא כפלורי, כאדם, לא תרים ידיים.
כאשר אור דיברה עם פלורי ואמרה לה לעזוב זה היה מתוך קנאה, כי פלורי קיבלה זמן מסך הרבה יותר מאור (ולא אהבתי את פלורי הצעקנית). אור קינאה בכל אשה ואשה שעמדה מולה - הצביעה לעומר, הצביעה לקסניה, הוציאה את פלורי, הודתה שהיא מקנאה בתניה כשדיברה איתה במטבח (ואמרה לה בפנים שהיא חושבת עליה שהיא רעה. על תני?? רעה??? הבחורה בת 23, מתוקה אמיתית, לא עשתה כלום לאף אחד).
כל האג'נדות של אור התפוגגו בסצנה אחת.
ולכן שי חי הוכיח בדבריו המדוייקים שצדק לגביה (ולגבי כל מי שהעמיד להדחה).

איציק3332

New member
פלורי בעצמה צרחה ששי חי שטן ורע

תבינו כל חיבור לאדם שהוא רע ושטן ואלים ומאיים הוא חיבור מפחד ולא חיבור אמיתי ואוהב.
החברות עם תני ואיציק לא נראת טוב ולא טיבעית , כל מי שהיה קרוב לשי חי בבית זה היה מפחד וככה זה נראה.
תני ואיציק היו נראים כמו סמרטוטים של שי חי.
גם שתני תגלה אישיות ותנסה לעמוד על שלה בסופו של דבר היא תבקש סליחה ותגיד ששי חי צודק.
לאיציק ותני אין אישיות משל עצמם והם היו הצל של שי חי ודאגו ללקק לו את התחת כל היום.
אור הגנה על כל דייר בבית מפני שי חי, ישבה ודיברה עם שי חי בתחילת העונה ואמרה לו להתקרב לדיירים והוא ענה לה בצורה מתנשאת שהם לא ברמה ולא חכמים ואין לו מה להתקרב אליהם.
שי חי גם בעצמו הודה בזה, שאמר שנכנס לבית ודודו ניגש אליו ואמר לו נעים מאוד דודו מעפולה אז שי חי אמר לעצמו בלב אוקי אז ככה זה הולך להיות....כאילו אומר הם לא ברמה שלי...
המון פעמים שי חי השפיל ורמס דיירים בבית כולם שתקו ורק אור קמה להגנת ניפגעי שי חי, רק לה היה האומץ לעמוד מול הקרטיסט רע הלב.

איציק3332

New member
ערוץ 2 לא טיפח שום תדמית

ראינו את כל "האמת" בפרצוף, ראינו דיירים מפוחדים ממנו ומושפלים לכן הקללות של ברק באות מהתגוננות מפחד וגם לא לצאת פראייר.
אפשר להשוות אלימות של דודו לשי חי? דודו לא מפחיד אף אחד ולא מאיים ולוקחים אותו בצחוק, שי חי מאיים והוא דאג להבהיר זאת כבר בפרק ה2 שאמר לעומרי שאם עוד פעם יגיד מיקאגי הוא יפגוש בשטן....וכולי.
שי חי הירשה לעצמו להשפיל אותם ושהם ענו הוא ישר השתיק אותם והם מפחד שתקו,אמר לאור אל תזכירי את אמא שלי אז היא כמו מיסכנה הפסיקה להזכיר וכולי.
שי חי לא מזמן בראיון אמר שנהנה לראות אותם סובלים וגם הבין שאין לו יריבים. מה מבינים? האיש בא למלחמה וחיפש יריבים ובאמת לא היו לו, כולם שם היו טובי לב תמימים ולא חכמים והוא ראה שהם חלשים ומפוחדים ורמס אותם.
אגב לגבי הלא חכמים גם שי חי לא חכם,עונה שכולם בה היו לא חכמים ולא מוכשרים. להשוות את ביבי לשי חי הפירחח? אור הצחיקה אותי. ביבי המשכיל שלמד באוניברסיטאות מפוארות בארה"ב שירת ביחדה מובחרת בצבא איש גאון ומולו פירחח שלא עשה צבא , כלומניק ערס קטן..
את אור אני יכול להבין,אתה לא יכול להיות מאויים 24 שעות ע"י אדם שאתה חי איתו ולהשלים איתו, הדברים ששי חי עשה לא מוסריים ולא נסלחים.
שי חי בסופו של דבר אדם מאוד מיסכן ואין לו על מה,אין לו על מה להיות מתוסכל ושונא את החברה ומלא טענות, הוא יכל להיות אחלה בחור הקראטה שלו הקעקועים ויש לו פוזה....נכון הוא מכוער אבל יש לו פוזה לבחור ואם היו יוצאים מהפה הרהוט שלו יותר מחמאות ודברים טובים הוא היה מגיע רחוק יותר.
מציע לשי חי טיפול

Hadas23091976

New member
בגלל זה לא אהבתי את פלורי.

צרחנית, צעקנית (היו רגעים שפשוט לא סבלתי לצפות בתוכנית רק בגלל הצרחות והבכי שלה) וכמו דודו התנהגה בצורת סטייק.
כי ברגע שחבורת ה"טובים והתמימים" (עומרי, אור, ברק ושות') החליטו שפלורי לא מספיק טובה בשבילם היחידים שנתנו לה מקום בשולחן השישי היו שי ותניה (ושי ותניה היו מנודים מהכלל, אכלו לבד, שי עשה קידוש במיוחד בשביל פלורי כי הוא לא מאמין בדת). שי אפילו עשה שיחה עם עומרי כדי שיחזור להיות בחברות עם פלורי.
ואחרי כל זה פלורי צורחת ששי חי שטן???
מזכיר לי את השטניות של אור, ברגע שתני נכנסה, רואים לוחשת ברוע עם חיוך זדוני על הפרצוף "אני הולכת לדבר איתה" וניסתה בכוח כמה פעמים להשפיע על תני לעזוב את שי חי. כשראתה המכשפה שלא הולך לה כינתה את תני "אשה רעה".
כל כולה של אור היה קינאה. קינאה בכל הנשים שסביבה ושמה אותן להדחה, קינאה בשי חי כי לדבריה "יותר מדי חתיך" (מה לעשות שהוא באמת נראה טוב ומתלבש בצורה אלגנטית שלא רגילים אליה בישראל), קינאה בעומרי ובדודו ולכן עשתה מניפולציות רגשיות על שניהם כשראתה שהם מתחברים לשי חי.
היחיד שהצליחה לא לקנא בו זה ברק וזה כי הומו לא יכול לאיים עליה, בעוד שנשים מאפילות עליה (במיוחד נשים יפות ומוצלחות בעוד שהיא הודתה שלא הצליחה להתמיד בכלום בחיים שלה וכל מה שהיא מסוגלת זה לקבב קובות) וגברים חתיכים היא אינה סובלת ומפחדת מקיומם.
יש המון דוגמאות להתחברות של שי חי לאנשים בבית האח, האלימות המינימלית שלו (האמת בפרצוף ובעיטה בקרטון בכוונה תחילה לצאת מהבית לאחר שיורם זק לא רצה לתת לו ללכת כי ידע שהוא מאבד רייטינג) בחיים לא תגיע לרמות של חולה הנפש ברק, הקנאי עומרי, האובססיבית המכשפה אור והליצן הרופס דודו.

איציק3332

New member
שוב אני מזכיר,אור ישבה עם שי חי בתחילת העונה

לשיחה ארוכה ואמרה לו להתנהג יפה לדיירים ולהתקרב אליהם, הוא ענה שהם לא לרמה שלו ואין לו מה להתקרב אליהם.
אף אחד לא קינא בשי חי, לא יתכן שכולם דפוקים ושי חי נורמלי,אולי הפוך זה הנכון.
שי חי מכוער , אבל יש לו פוזה ולוק טוב בגלל הגוף והקעקועים אבל יש לו פנים מכוערות.

למעלה