עבודות בדרך
לראשונה בפורום!

הקריתית

New member
סוף כל סוף מסגרתי דג

ועשיתי ממנו שעון. להזכירכן - זוהי ריקמת איקסים משולבת עם חרוזים - דג כולו עשוי חרוזים.

colibri

New member
יפהפה

זכרתי את הדג הזה, מתחילת העבודה שלך עליו... תודה על העדכון!

maybesure

New member
אליפות!!

הרקמה נהדרת, צבעונית כלבבי. ואני יודעת כמה החרוזים מוסיפים גם בתלת המימד שלהם וגם בברק.

איפה את ממסגרת מסגרות כאלו?

מקסים, לראות את העבודות שלך ולהתעלף

יש משהו כל כך מדוייק
כל כך שלם
תענוג של בחירה וביצוע.

ליצי55

New member
רקמת הדג

של קרייתית, נשארתי עם פה פעור. עבודה יפה ונקיה ממש. יש לי רק שאלה קטנטונת-איפה מיסגרת את התמונה? אני מחפשת ממסגר שיודע "למתוח" בד ולא מוצאת. (אני גם מהקריות) והממסגר הקודם שלי נפטר לפני שנתיים ועדיין לא מצאתי לו תחליף.

הקריתית

New member
המסגר שלי הוא משה זמזי

הוא יושב במרכז ניצן שבקרית ים. אך לצערי גם הוא לא יודע למתוח בד כמו שצריך - אז סיכמנו כי את החלק הזה אני עושה לבד - והוא כל השאר:)
יותר מ-15 שנה אני ממסגרת רק אצלו - ניסיתי במקומות אחרים, אך בסוף חזרתי אליו, כי הוא עושה עבודה ממש איכותית ובטוב טעם.
ממולץ!

ליצי55

New member
קרייתית

אמת! אני מכירה את זמזי, והתאכזבתי ממנו מאד, ממסגר ותיק ולא יודע למתוח בד, לכן אני מחפשת ממסגר אחר.

הקריתית

New member
זה בדיוק מה שאמרתי - לא יודע

למתוח, לכן את החלק הזה - עליי:) אם תמצאי מישהו שאכן עושה עבודה מ-א' עד ת' - כתבי נא, אני אשמח להכיר.

colibri

New member
אז מכיוון שנמחקה ההודעה שכתבתי קודם

כבר מצרפת לכאן את הברכות, ההתלהבות והפרגון על הקמת הפורום ותחזוקו - חן חן למנהלות המסורות!

אני חזרתי לרקמת הנוף, כבר מתחילים להרגיש את הסוף, אז ממש בא לי כבר לסיים... ולעבור הלאה.
יש איזה קצר בתקשורת בין הסלולארי שלי והמחשב, ומכיוון שאני מצלמת רק בפלאפון - לא מצליחה להעלות תמונות. מקווה להתגבר על הבעיה הטכנית איכשהו.

מוסיקה1

New member
בקשר לרקמה יש לי אחת בדרך

אבל לצערי כל החוטים שלי נרטבו ויצאו מכלל שימוש.
(הם ממש מסריחים)
אז עכשיו אני מתלבטת האם לחכות שהם יתיבשו ואולי יחזרו לעצמם, או שזה אבוד.
אז כרגע לא יכולה לרקום.

אמאדובה

New member
אוף, מרגיז!

את יכולה לשים אותם בשמש?
איזה חוטים אלה? אם הם כאלה שיכולים לעמוד בכביסה, אם אחרי הייבוש הם עדיין מסריחים אולי תנסי לכבס אותם בעדינות? אין לך מה להפסיד

מוסיקה1

New member
ממש מעצבן

יש שם סלט שלם של חוטים.
כולם חוטי מולנה,
חלק ירשתי מסבתא של בעלי, וחלק אספתי במשך השנים.
הרוב DMC אבל יש שם עוד כמה חברות.
ויש שם חוט אחד סגול שהוריד צבע, אז עכשיו אני ממש מפחדת להשתמש בזה.

למעלה