לוח

Grim Sister

New member
לוח

כאן בלוח אנחנו מפרסמים דברים שאני מחפשים, שואלים שאלות ובודקים ביקוש לפאנפיקים. יש גם אפשרות לשאול שאלות (טיפשיות ככל שהן נשמעות) לחפש פאנפיקים ולערוך סחר חליפין (פאנפיק בתמורה לפאנפיק, פאנארט בתמורה לפאנארט, פאנארט בתמורה לפאנפיק וכן הלאה).
קורה ולפעמים גם יש לכם רעיונות טובים לפאנפיקים (שפנפן) אבל אין לכם זמן/ מוזה לדברים כאלה. אז אתם מפרסמים אותו כאן לאימוץ.
עכשיו אחרי שהבהרנו את הכל (פלוס מינוס), בואו נתחיל!

Grim Sister

New member
חיפושיה

כאן מחפשים דברים! שאלו ובקשו שיעזרו לכם למצוא את אשר איבדתם!

ahrua192

New member
הזמנה מיוחדת לציירת מוכשרת בקטע של בירדפלאשD:

אני כותבת פאנפיק פלאפי וחמוד וממש באלי פאנארט שילך עם זה, אני יכולה לדמיין את שניהם מכורבלים על הספה עם שמיכת פוך או סצינה אחרת מהפאנפיק *_*
וכאילו.. זה ציור הרבה יותר מידי מסובך בשביל הכישורים הכושלים שלי, אז אם מישהי is up to this
אני ממש ממש ממש אשמח ואעריך את זה D:
אם מישהי מעוניינת, נא להגיב (יש מצב שהודעה פרטית תלך לאיבוד'-') ואני אשלח לה את הפאנפיק (הלא גמור אבל לא נורא)
established (and secret) relationship

דירוג pg-13 כי פלאף והם תמימים מידי בשבילי בשביל כל דבר מעבר למזמוזים לוהטים X3
תודה DD:

rakefet666

New member
אני לא הכי משייפת אותם

אבל אני מוכנה לעשות איזה משהו מהיר.. מדובר בדיק\וואלי של יאנג גסטיס או של יקום DC הרגיל?

ahrua192

New member
של יאנג ג'אסטיס P:

החיפוש שעשיתי לא היה מקיף במיוחד, אבל לא מצאתי ממש את השיפ מחוץ לפאנדום הזה O.ם
בכל מקרה, זה יהיה נפלא D:
אני מדמיינת בראש אותם מכורבלים על הספה עם שמיכת פוך ענקית עם קערת פופקורן (כשעל השולחן יש M&Ms בעוד קערה ומלא חטיפים אחרים ושתייה כי.. וולי. מטבוליזם P: ) והם רואים סטאר וורז

אם זה לא נותן לך יותר מידי השראה אני אתן לך לקרוא מה שיש בינתיים ואולי אתן לך ספויילרים לתכנון בהמשך, כי יש כמה סצינות שאפשר לצייר אני חושבת^^

תודה רבה על המאמץ! DDD:
ואל תרגישי לחוצה בזמן או משהו, יקח לפחות חודש עד שאני אפרסם את זה אם אני מכירה את עצמי XD עד שאני אסיים ואז אעבור על זה 100 פעם עם מלא אנשים.. קיצר, take your time :D
ושוב תודה D:

ahrua192

New member
שו לכתוב?

זה הפאנפיק שלי! שליייייייייייי!
אוקיי, אני לגמרי צוחקת! אם תכתבי בירדפלאש אני אוהב אותך לנצח*_*
כי אני מזריקה את השיפ הזה כמו סם לוריד, ומסתבר שהשיפ, והפאנדום הזה בכללי, לא גדול כמו שחשבתי, כי הפלא ופלא הפאנפיקים נגמרים בשלב מסויים! (אוה, למה זה לא יכול להיות כמו הארי פוטר? T^T )ואני די בקריז עכשיו וקוראת שוב פאנפיקים שקראתי בעבר (פחות מ5 פעמים) ואפילו נשברתי ואני קוראת כמה עם themeים שאני לא סובלת או מגוף ראשון ו..
אוקיי, וואו, אני באמת בקריז XD

בבקשה תגידי לי שאת כותבת בירדפלאש ולא שנתתי לך השראה לשיפ אחר?
*_*

Grim Sister

New member
חשבתי על משהו בסגנון

"וואו, נרדמנו בזמן שראינו את מלחמת הכוכבים? איזה מוזר! יו, איזה חמוד וולי/דיק כשהוא ישן." (הכניסי לכאן חפירה בנוגע ללמה זה חמוד ואיך הם הצליחו להפוך לזוג)

ahrua192

New member
כאילו פלאשבאק?

או שכשאחד נרדם השני פתאום קולט שהוא ממש חמוד ומתוק והוא לגמרי מאוהב בו ואז הוא מתעורר והם מביטים אחד לשני בעיניים ומתנשקים וזה נורא רומנטי אפילו שהוא רק קם והפה שלו מסריח?

XD
כשאלתי את חברה שלי איזה סרט סטאר וורז היא מעדיפה בשביל הפיק היא חשבה שאני עושה קרוסאובר XD
תכלס אפשר לעשות שהם נרדמים ואז חולמים שהם דמויות מהסרט, או לפחות אחד מהם חולם כי זה יהיה מוזר ששניהם חולמים אותו חלום'-'

בכל מקרה, שלי לגמרי שונה ובכל מקרה בבקשה תגידי לי כשאת מסיימת*_*
באיזו שפה את כותבת? P:

Grim Sister

New member
בטא

תרגום: בטא= עורך אישי. הבטא קורא את הפאנפיק שהרגעכתבתם ומעיר לכם הערות. בין אם אלו הערות הגהה פשוטות ("צריך להיות עור ולא אור") או בעיות רציניות בעלילת הפאנפיק ("הדמות שלך לא מתנהגת באופן שמתאים לה." "העלילה לא נראית הגיונית." "איך זה הגיע לשם?")
מומלץ לא לפרסם פאנפיק לפני שאתם לפחות נותנים לבטא לעבור עליו פעם אחת. וגם אז מומלץ לקחת את ההערות לתשומת ליבכם, לערוך ולשלוח שוב, עד ששניכם מרוצים (או עד שאתם בטוחים שהפאנפיק פחות או יותר מושלם).

Grim Sister

New member
שפנפנים

כמו שאמרנו קודם לכן, כאן מפרסמים רעיונות לפאנפיקים שאין לכם מושג מה לעשות איתם.

Grim Sister

New member
המלצות

אתם חדשים בפאנדום מסוים ורוצים לקרוא פאנפיקים טובים?
נגמר לכם חומר הקריאה?
מצאתם משהו ממש טוב ואתם רוצים לשתף אותנו? כאן המקום לפרסם!

ahrua192

New member
best fanfic in the YJ fandom- Tim's origin

(ואני שונאת את תפוז)
וואו, זה היה פשוט פאנפיק מדהים, הוא השאיר אותי ללא מילים (לא ממש כפי שתראו בחפירה עליו שנמצאת ממש פה מתחת)
כמו שכתבתי בכותרת זה בעצם סיפור הרקע של טים.. כולם יודעים (אם לא מסתכלים על היוניברס החדש בו המשפחתה הייתה עדה לרצח ואז שינו לו את השם להגנתו ובלה בלה בלה ו>: ) שטים הוא פשוט.. חכם נורא, והוא הצליח לגלות את הזהות של באטמן ורובין, והוא יודע to hack והוא יודע להילחם אבל הוא ילד כל כך כל כך טוב (אני כל כך רוצה אותו בתור הבן שלי*_*)
הסיפור כתוב בגוף ראשון, ואפילו שאני פחות אוהבת גוף ראשון, הסיפור הזה לא יכול היה להיכתב אחרת, ובאמת, הוא מושלם.
טים ילד קטן, כל כך תמים ונאיבי ומאמין וילד טוב וההורים שלו כמעט לא נמצאים בבית אבל הוא מסתדר לבד, כי הוא כבר ילד גדול.
היא הולכת לפי הגרסה שאני מכירה, טים פגש את דיק בימי הקרקס שלו כשהוא היה רק בן 4 והם הצטלמו ביחד, וההורים של טים הם גם מהמעמד הגבוה.
אחרי שדיק מתייחס אליו כל כך יפה (מחלק לו חיבוק בחינם, וזה אסור, אולי בגלל זה הוא נענש וההורים שלו מתו?) הוא די נהיה אובססיבי איתו (קצת מזכיר לי את האובססיה שלי- הוא מתייחס לברוס רק אם דיק גם שם, אחרת זה לא ממש מעניין XD ) ואז-
טוב, אני לא אספר לכן את כל הסיפור, אבל נקודת המבט היא כל כך.. נכונה. טים מובע בצורה מושלמת ונפלאה ובאמת, זה כתוב כל כך יפה ומסביר את הכל והעלילה הכל כך טוב מועברת בצורה מדהימה.

Shutterbye by katiesparks
כמעט 8,000 מילים, וואנשוט גמור. דירוג T (לאדעת למהO.ם)
והתקציר של הכותבת:
The more I research it, the more I know it has to be true. Dick Grayson is Robin. And that means Bruce Wayne is Batman. All the pieces fit. I move my Dick and Bruce Wayne things into the Batman and Robin box and buy an extra lock for it.
http://www.fanfiction.net/s/8841861/1/Shutterbye
תהנו! D:

Grim Sister

New member
שאלות ותשובות

רוצים לשאול בנוגע לפאנדום שאתם לא מבינים? לשאול בנוגע להתנהלות הפורום? זה המקום!

Grim Sister

New member
יש פה אוהבי היקאפ/ ג'ק פרוסט?

(כן, מסתבר שיש את השיפ הזה והוא אדיר)
אם כן, מישהי תהיה מוכנה לעזור לי בכמה דברים בפאנפיק שאני כותבת? מאוד אעריך את העזרה.

Bell J

New member
לא שמעתי על השיפ

והסרטים דיי תמימים מדי בשבילי כדי לחשוב להסליש אותם אבל אני מוכנה לעזור :)

Grim Sister

New member
אוקיי, אז ככה

המעריצים ערבבו את כל ארבעת הסרטים האחרונים של דרים וורקס ודיסני (כן, פיקסאר זה בבעלות דיסני. זה נחשב לדיסני. שקט). בעיקרון לג'ק גם ככה יש עדת מעריצות ענקית (בגלל שהוא חתיך וחמוד וג'ק). הבעיה שלי היא כזאת:
אני כותבת פאנפיק AU שמבוסס על הסרט אטלנטיס של דיסני.
ג'ק הוא קידה והיקאפ הוא מיילו.
אני כבר יודעת מי זה מי מהמשלחת של היקאפ. אבל יש לי בעיה קטנה. למעשה, שתי בעיות קטנות:
1. השפה האטלנטית נוצרה במיוחד בשביל הסרט על ידי אותו אדם שיצר את הקליגונית. אני לא מוצאת תרגום לחצי מהדברים שהם אומרים (מה שאני די צריכה. אבל אם את לא יכולה לעזור לי בזה, איאלץ להסתדר בלי)
2. אני לא יודעת איזו דמות למקם בתור ה-"אבא"/"אימא" של ג'ק. (אני מהמרת בין אלינור לבין נורת', למרות שגם באנימאד הוא אופציה)
עזרה?

Bell J

New member
שמעתי על הערבוב

הייתי שמחה לעזור, רק שיש לי בעיה אחת - לא ראיתי אטלנטיס ^^"
שמה את זה ברשימת הסרטים שלי! D:

למעלה