לוח

knitting needle

New member
שאלה (
לטין וולף)

מתי היה איזכור לdemon wolf?
כאילו, לא זכור לי שדיברו על זה בעונה.. מה זה בכלל?

הבנתי שדיוקליאן (מקווה שאני מאייתת את זה נכון בעברית
) הוא הdemon wolf, אבל מה זה?

ahrua192

New member
לא יודעים מה זה עדיין

אבל אני מניחה שנגלה אחרי הפגרה (הכל כך, כל כך ארוכה
)
כל הקטע הוא שהם מדברים על דברים מובנים מאליו אליהם..
כלומר, זה מעולם לא הוזכר D:
אלא אם אני ממש סנילית וכן הזכירו את זה, אבל אני בטוחה ב99% שלא

Fly Me Away

New member
היי בנות,

אני לא יודעת מי כאן מעודכנת כל-כך בפאנדום של טין וולף, אבל בימים אלו רץ סקר של השיפ סלאש הכי טוב, וסטרק מתמודדים בגמר מול דסטיאל (SPN). בתור מישהי שיצא לה להכיר קצת את הפאנדום מקרוב, אני יודעת שהם לוקחים את הסקר הזה מאוד ברצינות. למה? זה כולה סקר באינטרנט. אז, ובכן, אם אתם לא יודעים, שנה שעברה, כשסטרק ניצחו, ג'ף דייויס הגיב על זה. ג'ף מאוד מאוד מודע לפאנדום של סטרק, ובניגוד להרבה יוצרי סדרות, הוא גם מכבד אותו, ואפילו אמר פעם שאולי הוא ישקול לממש אותם בסדרה.
בין אם אתן מאמינות שזה יקרה ובין אם לא, אני חושבת שזה דבר מופלא בפאנדום הזה, היחס לשיפ סלאשי פאנוני. ובכללי הפאנדום הזה והשיפ בפרט עבר הרבה מהמורות בשנה האחרונה, ועכשיו, כשהודלף הפרק האחרון, כולם דואגים לרייטינג של סוף העונה ובעקבות זאת, לעתיד הסדרה.

טוב, אני אפסיק לחפור. אני פשוט אבקש: בבקשה בבקשה בבקשה בבקשהההה תצביעו לסטרק. הסקר נגמר היום, עוד פחות מ12 שעות ואנחנו מאחורה. אז אם אתן יכולות להפיץ את זה? זה יהיה נהדר ממש. אולי יש עוד סיכוי קטנטן שננצח.

http://www.thebacklot.com/ultimate-slash-madness-championship-round/08/2013/

אני מוכנה לכתוב לכל מי שתיתן את ההצבעה שלה (מותר להצביע פעם בשעה מכל מכשיר. נגיד, תצביעו פם במחשב ובפעם בטלפון), תפיץ את זה הלאה לחברים (טאמבלר, טוויטר, פייסבוק, הכלללל) ותעזור לנו לנצח, דראבלים של סטרק בגל דירוג וקינק, החל מהדברים הכי קראקיים, פלאפיים או אפלים. מה שבא לכן, אני מוכנה לכתוב לכן ;)

תודה רבה ומלא אהבה וסלאש וטין וולף!!

עדנונה27

New member
שאלה מפגרת

על מה יש כאן פאנפיקים?
על מי ועל מה כותבים כאן?
אני לא היייתי בפורם הזה כמה שנים והייתי רוצה לדעת על מה הפאנפיקים ופאנארטים שניכתבים כאן...
תודה :)

Grim Sister

New member
טוב

לאחרונה אין לנו הרבה כותבים, בעיקר כי רוב הכותבות שלנו לומדות/עובדות/נמצאות בצבא. בעיקרון, כותבים אצלנו בנושאי הארי פוטר, דר' הו, שרלוק(BBC ), על טבעי והאנימה דת' נוט

Bell J

New member

הבה לא נשכח את מרלין וגלי.
מעניין כמה פאנודמים עברו פה...

Grim Sister

New member
יותר מדי

הצלחתי לציין רק חצי ממה שאני זוכרת. לא כולל דברים סופר ישנים בסגנון אינויאשה וסאקורה לוכדת הקלפים

למעלה