עונה 1 פרק 9

einat162

New member
עונה 1 פרק 9

ע-כ-ש-י-ו אני מתחילה להבין למה אנשים פה בחרו את פורסטאש על פני הילי !

ועדיין, יש לי בעיה להבין למה לפורנסטאש בכלל אכפת (כשהמחליף של המנהלת בא לצעוק על הילי לשחרר את פייפר הוא ציין שאפילו מננדז לא חשב שזה מוצדק להכניס אותה לבידוד).

הסידרה הזאת נהדרת בגלל שהיא קולעת בול לאנשים אמיתיים ולדברים הקטנים שכולם חושבים ש"הם רק אצלי" (אומני סטנדאפ טובים עושים אותו הדבר). כמו אלכס שהיתה ילדה דחויה, כמו פייפר שקלעה בול לניתוח האישיות של הילי, ואפילו כמו סופיה - שעד כמה שהמצב מיוחד לזוג הזה - הבסיס בסופו של דבר זהה לזה של פייפר / לארי, או כל מערכת יחסים מרוחקת לצורך העניין....

ביקור ההורים של קרייזי אייז (הלבנים ! והמנומסים!) לא היה ברור - הגיוני שלפי מבנה הפרקים עד עכשיו נגיע גם לסיפור שלה....

לא הבנתי כ"כ את מה שהלך בארוחת ההודיה - הכתב שלארי העריץ : שניה אחת הוא התעלם ממנו ואח"כ המשיך בדיון איתו (שלארי יתאים לתוכנית על מערכת היחסים מרחוק). הניחוש שלי היה בהתחלה שהוא הגיע לשם בגלל שהוא אולי הומו (כן, שמתי לב שאמרו שהתגרש לא מזמן) והוא נמשך למישהו מהם- אבל גם אז, לא הבנתי כ"כ למי. זה משהו שנפתר בפרקים הבאים בכלל או שהוא סתם נשאר דמות אניגמטית?

אני ממש שונאת את פנסאטקי ואת המש"תפית שלה ! העובדה שאלכס לא הצליחה לצאת תותחית עליה (כמו תמיד) מתחברת לפרק בצורה שהיא והמשת"פית שלה מזכירות את הבנות שהתעמרו בה כשהיתה ילדה.

Maldini Girl

New member
אזהרת אולי

אתחיל מלהגיד שאני לא זוכרת את ביקור ההורים של קרייזי אייז! אולי אני צריכה לראות את הפרק שוב.

בנוגע לארוחת חג ההודיה- אני חושבת שהכתב, מבחינתו, בא לארוחת חג ההודיה עם חברים, ולא ממש התכוון לדבר על עבודה. אני חושבת שהוא מובך מלארי שגורר אותו לכיוון הזה, ויחד עם זה מנסה להתעלם ממנו כי "כולם רוצים להתפרסם", אבל אז כשהוא מבין שללארי יש באמת מה להציע לו- הוא ממשיך לדבר איתו.
בכל אופן ופה
אם כי זה לא באמת פרט חשוב- הדמות של המראיין לא תהיה קריטית להמשך הסדרה- הראיון כן. חכי חכי :)

einat162

New member
כן, אלו היו 2 סצנות קטנטנות אבל מפתיעות

וכנראה שאפשר לפרש את ההתנהגות של הכתב ככה, לא חשבתי על זה .

למעלה