האנטומיה של גריי 11X05

האנטומיה של גריי 11X05

דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או
לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:

אוהבת את הכיוון של 2 הפרקים האחרונים

חייבת לציין שלמרות שהיו פלאשבקים גם בפרק הקודם (וזה חמוד ממש- אבל שונדה-חלאס, אל תטחני אותנו עם זה) הפרק היה אחלה
וכן אני ממש לא מתעניינת או יותר נכון מאוד משועממת מעלילת אריזונה-קאלי. אבל הפרקים האחרונים הראו עומק של הדמויות, הבנה גדולה יותר על מה שעובר על 2 הצדדים.
אני לא יודעת אם מה שקרה הפרק זה סוף הפסוק אבל אם כן-נראה שזה מה שנכון. די לזוגיות שמאמללת.
אריזונה הרבה יותר חזקה מקאלי- אפילו אם זה כלפיי חוץ, והיא גם לא אוהבת אותה באותו אופן נידי שקאלי אוהבת (קאלי בכלל צריכה ללמוד לאהוב)
&nbsp
ביילי לא היתה!!! וגם לא מגי!!! ועוד כמה נודניקים וזה היה ממש כיף!
מרדית' וקאלי והצ'יזבורגר והטקילה וכל הסצנות איתן היו חמודות ממש.
ומר' דר- שיריבו שנה אבל אני מצפה לסצנת פיוס שונדה!!!
&nbsp
&nbsp

revital189

New member

הפרק הטוב של העונה עד עכשיו לדעתי.
היה פרק מרגש ועצוב. אהבתי את הפרק ואת האופן שבו העבירו את הסיפור של קאלי ואריזונה.
הדבר היחיד שהפריע לי זה שיש הרגשה שנותנים יותר דגש לנקודת המבט של קאלי מאשר זו של אריזונה (אותו דבר גם אגב תקף למערכת היחסים של דרק ומרידית' שם נותנים לרוב את נקודת המבט של מרידית').
עבורי יהיה מעניין לראות את אריזונה ממשיכה פעם אחת לבדה בתכנית מבלי מערכת היחסים עם קאלי.
אה..ואני בטוחה שבסופו של דבר הן יחזרו להיות ביחד.

Subi777

New member
הם לא..

ההיסטוריה מלמדת שכאשר יש פרידה של זוג בסדרה, תמיד דמות אחת נשארת והשניה נעלמת.
לפעמים היא נעלמת בבום ולפעמים היא מוצאת מהסדרה אט אט.
&nbsp
בטח שונדה תהרוג את סופיה ואז אריזונה תעזוב.

revital189

New member
אני לא חושבת שאת צודקת

מרידית' ודרק נפרדו וחזרו כמה פעמים ושניהם בסדרה.
ג'קסון ואפריל נפרדו וחזרו ושניהם בסדרה.
אלכס ואיזי - השחקנית רבה עם שונדה ובגלל זה הועזבה/עזבה את הסדרה
לשאר הדמויות שעזבו בעקבות הפרידה מבני הזוג הייתה פחות חשיבות בסדרה - הבעל לשעבר של ביילי למשל.
לא ניראה לי שיעלימו אף אחת מהדמויות...לא סתם הכניסו עוד עלילות משנה לשתיהן (התמחות לאריזונה, הפרוייקט החדש של קאלי יחד עם ג'קסון ואואן).
רוצים שלשתי הדמויות יהיה יותר קווי עלילה מעבר למערכת היחסים המקרטעת שהייתה בניהן ובסוף יחזירו אותן להיות ביחד...

Subi777

New member
הם חזרו ונפרדו, אבל תוך מספר מועט של פרקים חזרו שוב.

ברגע שהחבילה מתפרקת בקביעות אחת הדמויות עוזבת.
אפילו כריטסינה עזבה.
&nbsp
איזי \ מת'יו \ רבקה \ בורק \ ג'ורג' והרשימה ממשיכה.
אז נכון בחלקם היה אירוע אחר שהוביל לעזיבה - לפעמים זה כי שונדה מעלימה אותם או כי הם רוצים להעלם בעצמם אבל העובדה ברורה כשלזוג בסדרה אין עתיד תמיד אחת הדמויות תעזוב.
&nbsp
גם סטאף תעזוב אלא אם ימצאו לה איזה הקשר רומנטי לאחת הדמויות המרכזיות.
&nbsp
דמות שאין לה אפיק רומנטי בסדרה היא דמות שלא תשאר בסדירה. זו גם הסיבה ששיין עזב.
&nbsp
אני לא אופתע בכלל אם אריזונה תעלם לסיים את ההתמחות שלה במקום אחר.

revital189

New member
לשתיהן יש אפיק רומנטי אחת עם השנייה...

הן נפרדו רק בפרק האחרון אז ממש לא ברור אם זאת פרידה סופית...
יש מצב שאריזונה תעזוב אבל זה רק אם השחקנית תרצה לעזוב את הסדרה.
לדעתי האישית ברגע שיוצע לאריזונה לעבור לביה"ח אז קאלי תחזור לתמונה.
לא ניראה לי גם שיש מה להשוות בין הדמות השולית של סטפני המתמחה המשעממת לבין הדמות של אריזונה שיש לה חשיבות בסדרה (חברה בדירקטוריון, מנהלת מחלקת הילדים שהעבירה לעת עתה את התפקיד לאלכס)

OKDeSign

New member
היה פרק ממש טוב

אני ממש לא ממעריצי קאליזונה, אבל הדרך שבה העבירו את הסיפור בפרק הזה ממש מוצלחת (אבל כן, כמו שעדי אמרה, לא לטחון פלאשבקים).
אהבתי את המסכנה הסופית למרות שאני לא בטוחה שזה ישאר ככה, אבל כן,זה היה נקודת מבט ממש מוצלחת.
אהבתי את זה שמלא דמויות באמת לא היו, ואפילו לא הרגשתי בחסרונם, יאללה לדלל את הקאסט בלי מוות, שונדה את יכולה לעשות את זה!!
אני צריכה שמרידית' ודרק יפסיקו להיות כאלה ממורמרים ולא דרימי. כאילו, הבנתי, יש להם בעיות, עכשיו די הם צריכים לחזור להיות פאוור קאפל.
אלכס

ואהה אני צריכה השלמות מרפאה פרטית, לאליסון יש ילד? ממי? מה? למה? איך הדמות של ג'נה דיוויס מכירה אותה? :-O
מעבר לזה היה ממש מוצלח. יאללה, באנטומיה זה כנארה ממש את קללת כל עונה אי זוגית מוצלחת [בערך]

הדס178

New member
במרפאה פרטית?

וכאילו שונדה מצפה שמי שלא ראה יבין את זה איך?..

את מבינה מהסצנה שיש לה ילד, זה משנה הפרטים?

אם הצופה היה מתעניין הוא היה רואה מרפאה ואם לא-אז היא חושפת אותו למידע המינימלי.

LeAnnDylan

Well-known member

מאז שהחלה העונה החדשה ויס החליטו לשדר אותה בהפרש של כמה ימים בודדים, לא הרגשתי צורך עז להוריד את הפרקים אבל כשנכנסתי הבוקר למנוע חיפוש הטורנטים המועדף עליי ראיתי את הפרק ואמרתי, יאללה שיהיה. אז ראיתי.
בהתחלה די שמחתי כשהבנתי שזה הולך להיות פרק שמוקדש לקאליזונה. סוף סוף לא פרק שלם שמוקדש לאנשים שאני לא סובלת.
אבל. די. כמה אפשר להפריע למערכת היחסית הרעועה בלאו הכי שלהן.
יש מספיק זוגות בסדרה שאפשר להפריד בניהם, שיעזבו אותן כבר בשקט. כל הסיפורים האלה כבר לעוסים לגמרי ורק גורמים לי להתעצבן על התוכנית. זה כבר לא נראה אמיתי. רגע אחד היא מאוהבת בה בטירוף ולא יכולה בלעדיה, ושניה אחרי זה פתאום היא מרגישה כל כך חופשיה, נו באמת. בדר"כ כל המטופלים האלה שגורמים להם לרגעי הארה בסוף הפרק נראים איכשהו אמינים אבל הפעם זה היה ממש תלוש.
במיוחד כשהראו לנו את כל הפלאשבקים האלה לעבר שלהן וכמה הן עברו יחד ואז פתאום השטות הזו? נו באמת. תמיד בסדרות האלה יש זוג שכל הזמן מפרדים בניהם עד לסיום המוחלט של הסדרה בה פתאום הם חיים הפלי אוור אפטר, ותמיד חשבתי שכאן זה מרדית' ודרק שצריך להציק להם, הרי ממילא הם לא מדברים והוא רוצה צ'יזבורגרים. אבל קאלי ואריזונה צריכות מנוחה מכל הדרמה הזו. גם אם זה יבוא על חשבון זמן המסך שלהן.
אין כוחות לברייק אפ הזה, אין כוחות להתמחות הזו של אריזונה, וגאד הרופאה הזו מעצנת בטירוף, איך אריזונה עדין לא לקחה את הדברים שלהם ואמרה לה שתכין חמוצים.
קאלי דווקא הייתה מדהימה הפרק, ז"א, חוץ מהסצינה הסופית.
הקטעים עם מרדית' היו אדירים! הקטע שהן התחילו לשיר ואג'יינה
חשבתי שאני מתה

ולמה אמיליה רק מדברת על אדי במקום להביא אותה?
צמצמו את זמן המסך של אמיליה לסצינה אחת בלבד בשביל הברייק אפ של הזוג היחיד בסדרה שאכפת לי ממנו. פאק יו שונדה. פאק יו.

revital189

New member
ממש מסכימה עם מה שכתבת

אני מקווה לפחות שהכותבים יניחו לדמויות של קאלי ואריזונה בזמן שהן בנפרד ולא ימשיכו להתעלל בהן...וייתנו להן להיות לפחות קצת מאושרות

Subi777

New member
באמת כתבת קאליזונה?

זה הלחם שעשית בלי לשים לב או שרצית לרמוז משהו על אריזונה?

revital189

New member
זה הכינוי של הזוג בפי המעריצים שלהן בחו"ל

ולא ניראה לי שהם יודעים את הקונוטציה שלך יש כלפי השם.
לכל זוג בסדרה יש מעיין קיצור: מר'-דר', ג'פריל וכדומה...

LeAnnDylan

Well-known member
אממ.. כן..?

שילוב של קאלי ואריזונה.
לא בטוחה למה התכוונת אבל נראה שאתה אנטי אריזונה ולי לא הייתה שום רמיזה כזו. שתיהן ואמיליה הן הדמויות האהובות עליי בסדרה. אנד פרנקלי, הסיבה היחידה להמשיך לצפות.
למרות שמרדית׳ בלי דרק (או כריסטינה) גם באה לי ממש בטוב.

svety

New member

אוף איתך, טיפשונדה.
למהלמהלמה.
&nbsp
כאילו, אני מבינה שעלילתית קאלי צריכה לצאת ממערכת היחסים הזאת ולבנות את עצמה לבד [מה שלא היה כל הסדרה! דה פאק.] אבל למה לשבור לי את הלב, בכיתי בטירוף בסוף הפרק, ואין לזה שום קשר לזה שאני חולה ועם חום ובוכה משטויות.
&nbsp

Subi777

New member
למה בכית? אריזונה מטומטמת.

כתבתי כאן גם בעבר, קלי היא שק החבטות של שונדה.

למעלה